نزدیک به 15000 موارد مثبت Covid-19 در 13 روز در حیدرآباد

حیدرآباد: به سرعت در حال افزایش تعداد coronavirus موارد در بیشتر حیدرآباد محدودیت را تبدیل به یک ماده از نگرانی نه تنها برای مردم بلکه برای مقامات.

سلامت و مدیریت شهری ادارات مشغول هستند و در تلاش برای پیدا کردن علل چنین سریع گسترش است.

پس از تحقیقات اولیه مشخص شد که افراد با داشتن خفیف علائم کروناویروس در حال حرکت آزادانه در میان مردم در نتیجه تبدیل شدن حامل ویروس.

هر چند حیدرآباد نرسیده جامعه انتقال فاز بی دقتی از مردم و نقض محدودیت منجر به افزایش موارد. مردم شهر هستند که بیشتر بی دقتی در مقایسه با مناطق. به طور متوسط 1000 موارد مثبت گزارش شده روزانه در GHMC گذشته برای چند روز.

14959 مردم آلوده شده اند با رمان coronavirus در بیشتر حیدرآباد محدودیت در طی این 13 روز. در این ماه تعداد رکورد تاج موارد شاهد بود.

از ماه مارس تا ماه ژوئن تعداد تاج موارد ثبت شد 9262 در GHMC اما در 13 روز در آن شاهد یک رکورد پیاده روی در نظر گرفتن شمارش به 14959. سرعت گسترش این ویروس می تواند آشکار از این اعداد است. تقریبا تمام مناطق از GHMC را تبدیل به آسیب دیده از coronavirus.

در ماه مارس وجود دارد تنها 74 نفر در GHMC تعداد افزایش به 527 در ماه مه با 1015 موارد شمارش عبور از 1000 علامت گذاری به عنوان در مارس, در ماه ژوئن 7654 موارد ثبت شد در حالی که در این ماه یک رکورد تعداد 14959 موارد مثبت گزارش شده در یک دوره کوتاه از 13 روز.

منبع: Siasat اخبار

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*