این رویای من است برای دیدن هند میزبان بازی های المپیک: نیتا Ambani

دهلی نو: نیتا Ambani, رئیس و بنیانگذار تکیه بنیاد گفت: این رویای او برای دیدن هند میزبان یک بازی های المپیک است.

نیتا Ambani که انتخاب شد به عنوان یک عضو کمیته بین المللی المپیک در سال 2016 گفت که او می خواهم برای دیدن هند ورزشکاران در بالاترین سطح انجام در سطح جهان است.

“این رویای من است را به بازی های المپیک به هند است. من می خواهم برای دیدن هند ورزشکاران انجام در بهترین سطح جهانی” او گفت: در 43 جلسه عمومی سالانه (AGM) از Reliance Industries Limited.

اعتماد پایه و اساس رهبری توسط Nita Ambani اجرا می شود تعدادی از مراکز آموزشی و ورزشی پروژه های آماده سازی بازیکنان در سطح زمین است که با میلیون ها نفر از کودکان متصل هستند.

نیتا Ambani شد پرداختن به مجمع عمومی سالیانه اعتماد برای اولین بار به عنوان یک مدیر. صحبت کردن در مورد اعتماد پایه و اساس او گفت که در 10 سال گذشته این بنیاد تغییر کرده است زندگی 30 میلیون نفر در کشور است.

“در زمان شیوع کروناویروس ما راه اندازی هند برای اولین بار 100-تخت ویژه Covid-19 بیمارستان در بمبئی فقط در دو هفته,” او گفت:.

“ما پزشکان و پرستاران فداکار و خستگی ناپذیر تلاش برای خدمت همکار سرخپوستان. یکی از بزرگترین چالش های زمانی که بیماری گسترش فقدان PPE کیت. ما ساخته شده تغییرات لازم را به ما امکانات تولید به تولید بیش از 1 لاخ PPE کیت و N95 ماسک هر روز در زمان ثبت,” او اضافه شده است.

او همچنین اطمینان داد که هر زمان که یک واکسن برای مرگبار coronavirus تولید می شود, تکیه خواهد مطمئن شوید که آن را می رسد همه در نیاز در کشور است.

صحبت کردن به سهامداران در مورد ‘ماموریت آنا Seva’ او گفت: “از طریق ماموریت آنا Seva ما ارائه بیش از 5 کرور وعده های غذایی به حاشیه رانده جوامع روزانه دستمزد حقوق بگیران و کارگران خط مقدم در سراسر کشور است. ما خوشحالیم که آن را تبدیل به بزرگترین تحویل مواد غذایی برنامه های انجام شده توسط شرکت پایه و اساس در هر نقطه.”

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*