داشتن نام احمد به نظر می رسد به یک مشکل: Ex-سلام رئیس

دهلی نو: سابق هاکی هند رئیس جمهور Mohd Mushtaque احمد در روز سه شنبه متهم ورزشی وزارت جانبداری در نرم افزار 2011 ملی توسعه ورزش کد از هند و تبعیض آمیز علیه او به دلیل دین خود را.

در نامه ای به وزیر ورزش راوی Mittal, احمد گفت که او را تحسین کرد از یک “اقلیت جامعه” در حالی که رئیس جمهور از دیگر ورزش های ملی فدراسیون هستند که مجاز به ادامه در نقش خود با وجود اتهام نقض ورزشی کد.

“من می خواهم به رکورد من احساس است که MOYAS را دیر تصمیم بوی بد قصد علیه من به عنوان رئیس جمهور هاکی هند که از جامعه اقلیت در حالی که رئیس جمهور با نام هایی مانند Sudhanshu Mittal, Rajeev مهتا و دبیر Anandeshwar Pandey (من خواهد بود های هندبال مسائل انتخاباتی جداگانه) هستند که نمی شود در حال اجرا رایگان به ادامه وجود خود را نقض ورزشی کد در Kho Kho, نرده و هندبال به ترتيب” احمد نوشت و در این نامه است.

“این باعث می شود من احساس می کنم که با داشتن یک نام به عنوان Mohd. Mushtaque احمد به نظر می رسد به یک مشکل” احمد اضافه شده است.

یک کپی از این نامه نیز مشخص شده است به اتحادیه وزیر ورزش Kiren Rijiju.

احمد هفته گذشته شدت پایین به عنوان هاکی هند رئیس جمهور پس از ورزش وزارت گفت که او تا سال 2018 انتخابات نقض ورزشی کد.

“…مشاهده شده است که Md Mustaque احمد قبلا به عنوان خزانه دار در هاکی هند (سلام) از 2010-2014 و دبیر از 2014-18. فوری اصطلاح 2018-22 از Md Mustaque احمد به عنوان رئیس جمهور سلام, این است که برای سومین دوره متوالی به عنوان دفتر حامل سلام” وزارت گفت: از طریق نامه ای توسط وزیر Raju Bagga مورخ 6 جولای.

“نتیجه انتخابات خود را به عنوان رئیس جمهور سلام است نه در هماهنگ با دولت دستورالعمل محدود کردن سن & تصدی دفتر گرانبار ملی ورزشی فدراسیون میگوید.

“بر این اساس, با سلام آیا به کارگردانی مشاوره Md Mustaque احمد به demit پست از رئيس جمهور و به رفتار تازه انتخابات برای این پست از رئیس جمهور توسط 30.09.2020 برای مدت باقی مانده یعنی تا 30.09.2022 و اطلاع رسانی به گروه,” او اضافه شده است.

احمد بیشتر مدعی است که Mittal و مهتا باید پرسید از پست های خود را در Kho Kho فدراسیون هند و شمشیربازی انجمن هند به ترتیب در زمینه های مشابه که او خواسته شده بود برای استعفا “اظهارات که آنها را به تماس های از بالا به پایین در وزارت امور جوانان و ورزش”.

“یکی از روسای خود می بالد که در اتهام از شمال شرق متحده به عنوان نماینده ملی حزب سیاسی هیچ کس می تواند هر چیزی را به عنوان Hon’ble وزیر امور خارجه (I/C) امور جوانان و ورزش است که از شمال شرق گفت:” احمد.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*