طلا تقاضای سرمایه گذاری برای جبران ضعیف مصرف در سال 2020: WGC

دهلی نو: با سرمایه گذاران به دنبال دارائی های ایمن در میان COVID-19 pandemic, سرمایه گذاری در طلا است به احتمال زیاد به را تشکیل می دهند برای کاهش مصرف و تقاضا برای این فلز گرانبها طبق گزارش شورای جهانی طلا (WGC).

این گزارش با عنوان ‘طلا اواسط چشم انداز سال 2020’ اشاره کرد که در جریان جهانی محیط اقتصادی سه عامل در حمایت از تقاضای سرمایه گذاری برای طلا — در معرض خطر و عدم اطمینان کم هزینه فرصت و قیمت مثبت حرکت است.

اقتصادی انقباض است به احتمال زیاد منجر به کاهش تقاضا برای طلا در قالب جواهرات و اشیای قیمتی, فن آوری و یا در دراز مدت و پس انداز آن گفت:, و اضافه کرد که این امر به ویژه آشکار در کلید طلا در بازارهای مانند چین و هند است.

“تقاضای سرمایه گذاری در طی دوره های مالی استرس جبران ضعف در تقاضای مصرف کننده و اعتقاد ما این است که سال 2020 خواهد بود بدون استثنا. اما طلا عملکرد بستگی دارد ممکن است با سرعت و شکل بازیابی” این گزارش گفت:.

از نظر هند در این گزارش گفت که در نیمه دوم سال تقاضای مصرف کننده است به احتمال زیاد باقی می ماند و نرم با توجه به کاهش فعالیت های اقتصادی, نگرانی در مورد افزایش بیکاری و درآمد فرسایش. اما اضافی اقتصادی بسته از دولت و به احتمال زیاد مثبت فصل باران های موسمی می تواند کمک به نرم کردن تاثیر منفی اقتصادی کاهش سرعت.

“ما انتظار سرمایه گذاران به نوبه خود به طلا به عنوان ابزاری برای پوشش ریسک به عنوان ما را دیده اند در نیمه اول این سال ،

این WGC گزارش مشاهده شده است که اگر چه بانک های مرکزی در سراسر جهان به شدت کاهش نرخ بهره و گسترش دارایی خرید برنامه برای ایجاد ثبات و تحریک اقتصاد خود را با در نظر گرفتن همه گیر این اقدامات منجر به چندین عواقب ناخواسته در دارایی عملکرد.

آن اشاره کرد که اگر چه بازار سهام ارزیابی در حال افزایش هستند آنها همیشه با حمایت اصول افزایش شانس pullbacks و اوراق قرضه شرکت های بزرگ قیمت ها نیز افزایش, سرمایه گذاران بیشتر پایین اعتباری-کیفیت منحنی. بیشتر در کوتاه مدت و با کیفیت بالا اوراق قرضه را محدود کرده اند اگر هر صعودی کاهش اثر خود را به عنوان هجز.

علاوه بر گسترده مالی محرک و بالونی بدهی دولت سطح در حال افزایش نگرانی ها در مورد بلند مدت اجرا شود تا از تورم و یا فرسایش قابل توجهی از ارزش ارزهای بدون پشتوانه. کاهش قیمت ها این است که توسط برخی به عنوان به احتمال زیاد خطر در کوتاه مدت.

“به این پویایی بالا بردن خطر و منجر به امکان همیشه پایین تر بازده بیش از حد انتظار ما بر این باورند که طلا می تواند بازی به طور فزاینده ای مربوط به نقش سرمایه گذار در پرتفوی” آن را گفت.

طلا تا به حال عملکرد قابل توجه در نیمه اول سال 2020 افزایش 16.8 درصد در ایالات متحده-دلار و به طور قابل توجهی بیش از حد همه مهم دیگر دارایی. هر چند بازارهای سهام در سراسر جهان دوباره به شدت از خود Q1 پایین سطح بالایی از عدم قطعیت در اطراف COVID-19 همه گیر و فوق العاده کم نرخ بهره محیط زیست پشتیبانی قوی پرواز-به-کیفیت جریان این گزارش گفت:.

مانند بازار پول و با کیفیت بالا و وجوه اوراق قرضه طلا بهره مند از سرمایه گذاران نیاز به کاهش خطر با به رسمیت شناختن طلا به عنوان یک پرچین بیشتر تأکید توسط ضبط جریان دیده می شود در طلا-حمایت ETFs در آن گفت.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*