شلخته میانسال مامان: زمانی که شما گیر با خورشید گرفتگی

در اینجا چیزی خنده دار ، من شده است با داشتن بسیار سرگرم کننده سرگرم کننده خودم را با به خاطر سپردن همه من بسیاری از سفر misadventures که من شروع به ترس و وحشت هر زمان من فکر می کنم من اجرا از داستان های به اشتراک گذاری. در واقع من می دانم که این غیر ممکن است چرا که اگر هر کسی می تواند پیچ کاملا خوب سفر آن را به من پس من باید به اندازه کافی داستان به گذشته تا پایان زمان.

خوشبختانه دوست من کتی که درگیر شده است در بسیاری از ماجراهای من نه به ذکر است kooky طرح خاطر نشان کرد من از سفر ما به آیداهو برای دیدن خورشید گرفتگی در Aug. 21, 2017.

آیا شما آن را ببینید ؟ با شکوه است. فراموش نشدنی است.

قبل از واقعی گرفتگی من یک پیشنهاد از یک پسر که مالکیت خصوصی بلوف در آیداهو با مشخصات کامل آمده است و تجربه آن را هر چند او ارائه پرداخت هزینه پارکینگ برای هر کس دیگری. من نمی تواند را freebie از آن غیر اخلاقی است, اما من تصمیم گرفتم آن را واقعا می تواند یک مکان شگفت انگیز برای دیدن گرفتگی بنابراین من رزرو فضا. برادر من زندگی می کند که در ایالت یوتا تصمیم به آمدن به عنوان به خوبی و آله مختلف عموزاده از عنوان دور به عنوان میسوری پس از آن به پایان رسید تا بودن خانواده ریونیون.

ما وارد شدند در مدت کوتاهی پس از طلوع و پیاده تا بالای پرتگاه با EZ-تا کیسه خواب و تنقلات. به عنوان ما پیاده تا من شنیده ام کسی که در حال حاضر حل و فصل می گویند “مارلا جو فیشر به ما گفت که به اینجا می آیند در ستون.” من بیش از در آنها و گفت: “بله که من” بود که آشکار دعوت به سلام می گویند و flattered, اما آنها پاسخ نمی. به هر حال که خوب بود. اگر شما تا کنون فکر می کنم من بیش از حد از یک بسیار مهم مشهور به اذعان شما در شما مرده اشتباه است.

به هر حال ما در بر داشت فرخنده نقطه در لبه پرتگاه راه اندازی اردوگاه و منتظر. گرفتگی شد برای برنامه ریزی در اطراف noonish و ما در این مسیر از کلیت. من کاملا آماده برادر خریداری کرده بود eclipse مشاهده برای همه ما و تا آنجا که به من مربوط می شد همه ما از دست رفته بود و یک آبجو یخچال. همه عموزاده هستند مورمون پس از این بود که بی ربط به آنها.

سرانجام آسمان شروع به تیره تر و تیره تر و پینکر (نویسنده کانادایی و پینکر (نویسنده کانادایی) و مثل این بود که در بهترین داروهای من همیشه سعی کردم — و پشت در جو وحشی روز من تجربه زیادی است.

هنگامی که آسمان در نهایت فقط رفت و تیره جمعی وجود دارد بریده بریده نفس کشیدن از هزاران نفر از مردم در آن پرتگاه و همه ما فقط gobsmacked به دنبال در اطراف ما از بالای پرتگاه در این منظره از طبیعت است. هوا سرد بود بیش از حد. کتی آغاز شده keening در چنین کهن راه من تا به حال فقط ضبط آن بر روی گوشی من.

پس از دو دقیقه یا تا از گرفتگی آن را مانند هر کس فقط بیرون آمد و جمعی رویا. به عنوان آسمان به تدریج روشن شد و شد گرم طبیعی اوت روز مردم به تدریج شروع به بسته بندی کردن و پیاده روی پایین تپه به جز تنبل سر مثل من که در زمان کمی اتوبوس شاتل.

در حال حاضر در اینجا بدبختی ، ما می خواهم پرواز به سالت لیک سیتی و اجاره ماشین. آن را تنها یک زن و شوهر از ساعت رانندگی به آیداهو, بنابراین من نمیفهمد ما می خواهم هیچ مشکل ترک در noonish به عقب بر گردیم. فقط مطمئن شوید که من رزرو آخرین پرواز که شب من فکر می کنم این دلتا در نیمه شب, بنابراین ما نمی خواهد از دست ما هواپیما. کتی مجبور به انجام حقوق و دستمزد روز بعد در کار خود را به طوری که او تا به حال به صفحه اصلی.

خوب همه می توانم بگویم این است که هکتار هکتار هکتار هکتار هکتار هکتار هکتار هکتار. ما در واقع در گیر ایالتی 15 در تلاش برای بازگشت به سالت لیک سیتی با آنچه به نظر می رسید مانند تمام 3.2 میلیون جمعیت ایالت یوتا است. کتی و من شده اند با این استدلال در مورد دقیقا چگونه بسیاری از ساعت آن بود اما گیر بودن در اتوبان برای دو رقمی ساعت است و تقریبا به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.

به خوبی به عنوان شما در حال حاضر حدس زده ما از دست رفته ما پرواز و زمانی که ما در نهایت پرت خودمان را بر روی فرودگاه دروازه کارکنان هنگامی که ما وارد امید شاید هواپیما بود اواخر دلتا مردم نشده اند می تواند بیشتر بی تفاوت. در دفاع از خود من مطمئن هستم زیرا آنها می شده است بمباران در تمام طول روز. بدون آنها نمی تواند به ما کمک کند در هر راه. بله, ما می تواند خرید بلیط برای پرواز به سهل انگاری در روز بعد. برای $762 هر بلیط. بدون هیچ تخفیف. اگر ما تا به حال از دست رفته یک هواپیما پیش از آن در روز آنها را سعی کردم به چوب با ما در صفحه بعدی اما پس از آخرین پرواز در حال حاضر رفتگان ما در خود ما است.

من استفاده می شود Hotwire.com برای پیدا کردن ما در آخرین دقیقه با تخفیف هتل لوکس که عالی بود چون ظاهرا هر هتل در شهر فروخته شد. و ما در نهایت مقرون به صرفه جنوب غربی پرواز به L. A. برای دو روز رو.

بنابراین از آنجایی که ما تا به حال هیچ انتخاب ما تا به حال به صرف یک روز تفریحی در اطراف دریاچه نمک شهرستان و داشتن سرگرم کننده است. من نشان داد کتی من مادر آلما, the University of Utah, ما رفت و به Salt Lake City Hall و کتی او را ملاقات شهرستان سالن همتای وجود دارد رو به دیدن تاریخی شورای اتاق و یک پین را به رئیس خود را و ما را از خوردن بسیاری از مواد غذایی خوب است. به طوری که رشته توسط eclipse تبدیل به بخشی از ماجراجویی سرگرم کننده.

من نمی دانم اگر من در اطراف برای آینده total eclipse, اما ما در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای آن است. فقط نمی سعی کنید به پرواز کردن در همان روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*