Facebook می گوید: استخدام بیشتر رهبران سیاه و سفید در محل کار

سان فرانسیسکو: در مواجهه با انتقاد بیش از آن انفعال به حذف نفرت, پست, Facebook در روز چهارشنبه منتشر شده آن در سال 2020 تنوع, گزارش, گفت: آن را افزایش می دهد به نمایندگی از مردم از رنگ در رهبری ما 30 درصد است.

این شامل 30 درصد افزایش در نمایندگی از مردم در رهبری تا سال 2025.

Facebook گفت که از سال 2014 تا سال 2020 ما سیاه و سفید نمایندگی به عنوان یک درصد از نیروی کار خود را در غیر فنی نقش رشد از 2 درصد به حدود 9 درصد است.

“آمریکا هیسپانیک نمایندگی مشابه نقش رشد از 6 درصد به حدود 11 درصد زنان در رهبری شده اند به طور مشابه از 23 درصد به 34.2 درصد” Maxine ویلیامز رئیس تنوع افسر در Facebook در بیانیه ای گفت:.

شماره ویژگی های نقش باقی مانده اند بیشتر سمج.

“ما بزرگترین موفقیت بوده است و در میان زنان با افزایش از 15 درصد به 24.1 درصد است. در حالی که به نمایندگی از مردم اسپانیایی زبان در ویژگی های نقش افزایش یافته از 1 درصد به 1.7 درصد به صورت سیاه و سفید در تکنولوژی و از 3 درصد به 4.3 درصد اسپانیایی در تکنولوژی پیشرفت کرده است کندتر از در غیر فنی نقش” توضیح ویلیامز.

در سال گذشته Facebook گفت که تا سال 2024 حداقل 50 درصد از نیروی کار آن خواهد شد کمتر مردم است.

“در انجام این هدف ما به دو برابر تعداد زنان شاغل در سطح جهان و دو برابر تعداد زیادی از سیاه و اسپانیایی کارکنان در ایالات متحده است. زمانی که ما اعلام کردیم این هدف در سال گذشته مردم از گروه کمتر اختصاص 43 درصد از کارکنان ما. امروز این عدد به 45.3 درصد” مطلع ویلیامز.

این starkness از خشونت در برابر جامعه اسیر توجه جهانی پس از آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید عمومی قتل است.

“ما متعهد به صرف $1 میلیارد با متنوع تامین کنندگان در سال 2021 از جمله 100 میلیون دلار با سیاه و سفید متعلق به کسب و کار — و ما متعهد یکی دیگر از $100 میلیون دلار کمک مالی و اعتبار آگهی به سیاه و سفید کوچک و متوسط کسب و کار سازندگان و غیر انتفاعی در ایالات متحده در میان سایر سرمایه گذاری های مالی” شرکت گفت.

“دوره نقاهت بعد از این همه گیر است. پایان صد ساله معضل خشونت نژادی و بیگانه ستیزی را طولانی تر هنوز هم. و ما ادامه خواهد داد برای توانمند سازی و به صدای به حاشیه رانده شده مردم و جوامع و خاموش پلت فرم ما در سال آینده گفت: ویلیامز.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*