دانیل پرل قتل: بازداشت نفر از افراد متهم به تمدید

کراچی: سند خانه اداره در روز چهارشنبه تمدید بازداشت این افراد متهم در قتل روزنامه نگار آمریکایی دانیل پرل سه ماه ژئونیوز گزارش داد.

متهم در قتل روزنامه نگار آمریکایی شامل Omar سعید فهد نسیم, Salman Saqib و شیخ محمد.

این گروه گفت که متهم شده بود بازداشت و تحت قانون ضد تروریسم را در بخش 11 سه گانه E. آن اضافه شده است که دولت نگران است که اگر متهم شده و آنها ممکن است ایجاد یک شبکه تروریستی.

دولت استانی تا به درخواست تجدید نظر در دادگاه عالی پاکستان در برابر سند بالا دادگاه (SHC) حاکم در دانیل پرل مورد به موجب آن سه نفر از چهار متهم تبرئه شدند و حکم اعدام نخست متهم تبدیل شد.

استانی دادستان کل ثبت درخواست تجدید نظر در برابر SHC آوریل 2 حاکم است.

دولت استانی درخواست پاکستان را به دادگاه عالی اعلام SHC حکم باطل و از درجه اعتبار ساقط است. همچنین درخواست برای مجازات اعدام نخست متهم عمر سعید شیخ بود دوباره بازسازی شد. شیخ را از جمله تبدیل شده بود به هفت سال زندان خود را در اوایل.

دولت سند درخواست کرده است apex دادگاه برای بازگرداندن زندگی جملات شیخ سه همدستان نیز هست.

سه درخواست توسط دولت استانی شامل هر چهار متهم را به عنوان یک حزب به درخواست.

در مارس 2, SHC بود تبرئه سه متهم در این آدم ربایی و قتل روزنامه نگار آمریکایی دانیل پرل در سال 2002. آن را نیز تبدیل شده نخست به اتهام شیخ است مجازات اعدام را به هفت سال زندان حکم.

دو قاضی نیمکت از دادگاه عالی – رهبری عدالت محمد کریم خان آقا – تا به حال محفوظ قضاوت در ماه مارس پس از شنیدن استدلال از فرجام و شورای دولتی.

“دادگاه تبدیل عمر حکم اعدام به هفت سال حبس” یک وکیل دفاع از خود گفته بود رادیو فردا از طریق تلفن. “قتل اتهامات ثابت نشده تا او داده شد و هفت سال برای آدم ربایی است.”

“عمر در حال حاضر در خدمت 18 سال پس از آزادی او دستور صادر خواهد شد مدتی امروز. او خواهد شد در چند روز,” او گفت:.

بعد از آن این سند به حال به استناد حفظ نظم عمومی (MPO) قانون برای جلوگیری از همه متهمان در, Daniel Pearl, پرونده قتل, از, پیاده روی, رایگان, سفارش که آنها را نگه داشته و در بازداشت به مدت 90 روز دیگر.

دولت فدرال نیز ابراز رزرو بیش از این حکم به عنوان در وزارت کشور که اضافه شده که با وجود آن که استانی توجه داده شده است که آن را یک پرونده جنایی در آن گرفته شده بود تا با این سند وزارت کشور نیز هست.

این مرکز با توجه به وزارت کشور توصیه شده بود دولت سند به اطمینان حاصل شود که تمام الزامات قانونی انجام شد و استفاده از بهترین منابع برای پرونده درخواست تجدید نظر در دادگاه بالا. آن را نیز کارگردانی استانی رهبری برای مشورت با دادستان کل در این زمینه است.

دولت فدرال به حال تصریح کرد: عزم خود را برای آوردن تروریست ها به عدالت است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*