بایدن قصد دارد به منظور کاهش زمان انتظار در مواجهه با سرخپوستان برای کار مبتنی بر کارت سبز

نیویورک: سابق جو بایدن که به حزب دموکرات نامزد برای ریاست جمهوری اعلام کرده است که مهاجرت در دستور کار است که به پایان خواهد رسید و این کشور عاقلانه کارت سبز کلاه برای اشتغال ویزا به طوری که زمان انتظار کشش به دهه برای سرخپوستان را می توان کاهش می یابد و اگر او انتخاب شده است.

خود را “برنامه ریزی برای تامین ارزش های ما به عنوان یک ملت از مهاجران” را نیز لینک H1-B ویزا به دستمزد در حالی که افزایش تعداد این مجوزها.

این طرح که می تواند اساس مانیفست خود برای انتخابات ماه نوامبر که از او انتظار می رود به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نامزد حزب دموکرات در پی به طور کلی به liberalise مهاجرت به آمریکا و افزایش تعداد مهاجران است.

آن را می فرستد یک پیام مخلوط برای سرخپوستان با بسیاری از جنبه های این طرح طرفداری دسته ای از سرخپوستان اما با یکی که ممکن است تشدید مقررات برای برخی از H1-B ویزا.

“بایدن را حمایت از گسترش تعداد بالا-ویزای و از بین بردن محدودیت در اشتغال بر اساس ویزا توسط کشور که ایجاد نامیم طولانی کارهای عقب افتاده” با توجه به طرح.

مجموع سالانه کلاه سبز کارت های موجود برای سرخپوستان است 20,000 منجر به صبر در برابر کشش برای چند دهه.

تلاش قانونگذاران از هر دو طرف به معرفی قوانین برای بلند کردن کلاه متوقف شده در کنگره است.

این طرح گفت: “در حال حاضر تعداد اشتغال-ویزا مبتنی بر دربسته در 140,000 هر سال بدون توانایی به پاسخگو به دولت از بازار کار و یا مطالبات از کارفرمایان داخلی.

به عنوان رئیس جمهور بایدن با کنگره برای افزایش تعداد ویزا تعلق می گیرد به صورت دائم و مهاجرت مبتنی بر اشتغال” و ترویج مکانیسم به طور موقت کاهش تعداد مجوز در زمان بالا ما بیکاری است.”

این استدلال برای کاهش ویزا در زمان مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن منطقی برای انجماد کارت سبز و H1-B ویزا که به نقل از زمان بیکاری بالا است.

بایدن پیشنهاد در H1-B به صورت بسیار ماهر و حرفه ای کارگران که اکثریت برگزار شده توسط سرخپوستان و کارت سبز نیز عناصر بازتاب اصلاحات و مقررات پیشنهادی توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

این طرح می گوید که به اطمینان حاصل شود که کسانی که گرفتن H1-کارشناسی نیست و رقابت برای ورود به سطح شغل و یا کار در برابر استخدام کارگران در حال حاضر در ایالات متحده ویزا خواهد بود مربوط به حقوق و دستمزد.

این طرح گفت: “بالا ماهر ویزای موقت باید استفاده نمی شود به disincentivise استخدام کارگران در حال حاضر در ایالات متحده در تقاضا مشاغل. یک سیستم مهاجرتی که جمعیت را کارگران ماهر بالا به نفع تنها ورود به سطح دستمزد و مهارت های تهدید آمریکا نوآوری و رقابت است.”

“بایدن با کنگره برای اولین بار اصلاحات ویزای موقت برای ایجاد یک دستمزد بر اساس تخصیص روند و ایجاد مکانیسمهای اجرایی برای اطمینان از آنها هم تراز با بازار کار و استفاده نمی شود به تضعیف حقوق” به آن اضافه شده است.

این می تواند آن را دشوار برای بسیاری از سرخپوستان به واجد شرایط برای H1-B ویزا.

ارشد تهمت رسمی به تازگی گفت که رئیس جمهور می خواهد به لینک H1-B ویزا به دستمزد به طوری که به جای زمان قرعه کشی سیستم ویزا داده می شود در منظور از حقوق و دستمزد ارائه شده شروع با بالاترین.

بایدن می خواهد به معاف دانشجویان خارجی اخذ درجه دکترا در علوم مهندسی, فن آوری و ریاضی در آمریکا از صدور ویزا کلاه و به طور خودکار به کارت سبز به کسانی که دکتری.

“بایدن معتقد است که فارغ التحصیلان خارجی از آمریکا دکترای برنامه باید با توجه به یک کارت سبز خود را با مدرک و که از دست دادن این بسیار آموزش دیده و کارگران خارجی اقتصاد است زیانی به ما اقتصادی رقابت” طرح خود را گفت.

او همچنین می خواهد به معرفی یک بخش جدید از ویزای مهاجرت که اهدا خواهد شد از طریق شهرستانها و ادارات محلی رو به کاهش جمعیت و فاقد کارآفرینان در شرایط که کسانی که آنها را به حل و فصل در آن مناطق.

“بایدن را پشتیبانی می کند برنامه اجازه می دهد تا هر شهرستان و یا شهرداری اجرایی بزرگ و یا متوسط شهرستان یا شهرستان به درخواست های اضافی برای ویزای مهاجرت برای حمایت از منطقه توسعه اقتصادی, استراتژی های ارائه شده کارفرمایان در این مناطق گواهی وجود دارد در دسترس شغل وجود دارد که کارگران به آنها را پر کنید” این طرح گفت.

که در آن بایدن واگرا کاملا از مغلوب ساختن پیشی جستن است در دیگر عناصر مهاجرت به ویژه کسانی که مربوط به غیر نخبگان و پناهندگان.

این طرح گفت که آن را مخالف یک “انتخاب نادرست” بین کارت سبز برای کارگران و کسانی که برای پیوستن به خانواده که تهمت می خواهد به شدت محدود کند در حالی که تعویض به شایستگی مبتنی بر سیستم.

متقاضیان تایید شده برای خانواده گرین کارت داده خواهد شد و ویزای موقت تحت برنامه و همسران و فرزندان کارت سبز-دارندگان خواهد بود معاف از محدودیت اقامت دائم ویزای تحت بایدن طرح است.

این طرح نیز روند ساده برای کارت سبز-دارندگان برای دریافت تابعیت و از بین بردن موانع تحمیل شده توسط صدای شیپور مانند ساخت آن را سخت تر برای کسانی که availed از منافع عمومی.

بایدن همچنین با کنگره برای ایجاد یک سیستم برای برآورد 11 میلیون مهاجر غیر قانونی برای دریافت تابعیت این طرح گفت.

دیگر عناصر بایدن طرح شامل لغو ممنوعیت صدور ویزا در برخی از کشورها اعمال شده توسط تهمت و افزایش تعداد پناهندگان مجاز به کشور است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*