52-yr-پیر کشیش تحت حبس ابد برای تجاوز به جزئی ‘ولنتاین’ به نکاح او

کوچی: کرالا کشیش کاتولیک رابین Vadakkumchery, 52 محکوم به 20 سال زندان در سه مورد تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی از یک جزئی است نقل مکان کرد کرالا دادگاه عالی به دنبال ازدواج با قربانی و مراقبت از کودک متولد شده به او.

ابراز مشابه آرزو قربانی ثبت شده است استشهاد در دادگاه.

با این حال دادستان ابراز شک و تردید بیش از آن و گفت: این می تواند یک شگرد به آرامش است. دادگاه به دنبال یک پلیس گزارش شده و مورد جولای 24.

Vadakkumchery را رد کرد و از روحانیت توسط واتیکان شد که در خدمت به عنوان یک محله قائم در نزدیکی Kannur و مدیر کلیسا-حمایت-مدرسه که قربانی یک کلاس 11 دانش آموز مشغول به تحصیل شد.

یک کودک خط, آژانس, که با این نسخهها کار در میان کودکان در حال ثبت شکایت علیه کشیش. کشیش آمد و تحت فشار پس دختر به هنگام تولد به یک کودک در 7 فوریه 2017.

کشیش دستگیر شد در 27 فوریه سال 2017 از نزدیکی کوچی فرودگاه بین المللی در حالی که او در حال آماده شدن به خارج از کشور است. او سعی تحت حفاظت از کودکان از جرائم جنسی (POCSO) عمل می کنند.

در 17 فوریه 2019 او محکوم به 20 سال زندان توسط دادگاه در تهلسری.

در طول محاکمه قربانی و مادر او تا به حال خصمانه تبدیل شده. اما دادگاه صادر کردن حکم بر اساس شواهد. چهار راهبه کشیش دیگر و یک زن متصل به صومعه تمام شرکت متهم در پلیس شارژ-ورق بودند و اجازه دهید به دلیل عدم وجود شواهد کافی.

در مارس Manthavady (در Wayanad منطقه) Adioceses گفته مقامات واتیکان اخراج کرده Vadakkumchery از روحانیت. مقالات مرتبط با پاپ تصمیم گرفته شده در دسامبر 5, 2019, داده شد و به زندان کشیش.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*