3 TS کالج پزشکی خصوصی به ارائه رایگان کرونا درمان

حیدرآباد: برای افزایش coronavirus درمان در خارج موجود در سیستم بهداشت و درمان عمومی و با مردم عجله به بیمارستان های خصوصی چند کالج پزشکی خصوصی شده اند و طناب در بخش بهداشت عمومی به رایگان ارائه COVID-19 درمان به هر دو تایید شده و مشکوک به بیماران است. “این طرح در نظر گرفته شده برای اطمینان از وجود دارد هیچ کمبود تخت در هر منطقه از GHMC” گفت: فرماندار Telangana,,,, Dr Tamilisai Soundararajan در روز چهارشنبه.

تحت این ابتکار سه دانشکده های پزشکی خصوصی — Mamataha, Malla ردی و Kamineni موسسه — داوطلب خدمت سربازی شده اند توسط مقامات.

“بخشی از همان طرح های هفت خصوصی در بیمارستان های آموزشی نیز می توان به لیست اضافه” به اطلاع مدیر بهداشت عمومی.

به گفته فرماندار Telangana را صدای جیر جیر در چهارشنبه بیمارستان های منطقه TIMS و کالج پزشکی خصوصی به ارائه COVID-19 درمان است. در حال حاضر 98 بیمارستان ها و مراکز تشخیصی در حال ارائه امکانات تست برای پیگیری و تست موارد به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

بیشتر در صدای جیر جیر خود را به فرماندار اعلام کرد که داش تابلوهای راه اندازی شده اند در بیمارستان ها برای پرس و جو در مورد وضعیت تخت. صفحه اصلی قرنطینه تماس با مراکز نیز نصب شده به آموزش شهروندان در مورد خود درمانی و خود را حل کند نمایش داده شد مربوط به COVID-19 درمان است.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*