دو نفر از کارکنان تب در بیمارستان می میرند از coronavirus در حیدرآباد

حیدرآباد: دو خط مقدم کارگران از دولت-اجرا تب در بیمارستان درگذشت coronavirus در عرض 48 ساعت. هر دو مشغول به کار به عنوان کلاس چهارم کارکنان در بیمارستان. 45 ساله Sanjeev Kumar بود ward پسر در حالی که 41 ساله M راج کومار مشغول به کار به عنوان یک washerman. هر دو درگیر شدند در برخورد با کروناویروس بیماران. با این حال در بیمارستان مقامات ادعا می کنند که دو قربانی تا به حال نه برداشت عفونت در بیمارستان محل.

تب بیمارستان سرپرست Dr K شانکار گفت که بخش اش با حضور در مراسم تشییع جنازه خدمات زیر را که او توسعه یافته علائم و بعد از پیدا مثبت در تست. او بستری در بیمارستان گاندی اما تسلیم به این بیماری در عرض یک هفته.

در مورد washerman بیمارستان سرپرست گفت که پس از او آمده است و در تماس مستقیم با بیماران و شستشو انجام شده است در ماشین او نمی توانست برداشت عفونت در بیمارستان است. او تا به حال گله و شکایت از علائم خفیف و پس از آن او آزمایش و مثبت است. او تحت درمان در طبیعت درمان در بیمارستان به مدت سه روز. او سپس توصیه خانه قرنطینه. اما در آخرین روز از خانه قرنطینه او به طور ناگهانی به حال سکته و فوت کرد.

پس از مرگ دو خط مقدم کارگران در مقیاس بزرگ گند فعالیت های در حال انجام در تب بیمارستان دانشگاه. حداقل چهار تکنسین آزمایشگاه و دو پزشک از بیمارستان گزارش آزمایش مثبت برای کوروناویروس. اما Dr شانکار رد هر گونه امکان cross-عفونت در آزمایشگاه و گفت: پس از تکنسین های مجاز در آزمایشگاه بدون PPE کیت وجود دارد و شانس آنها را از آلوده شدن در بیمارستان است.

600 نفر از اعضای کادر درمانی باید قرارداد coronavirus در دولت تا کنون.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*