توستین جامعه باعث می شود مطمئن شوید که همسایه روبرو سرطان مغز می داند که آنها خدا را شکر برای همه به او می کند

کوین وردی, 40, تصویب بسیاری از تشویق طرفداران آمد که یکهو در توستین مراتع شب جمعه, جولای 10, به جشن او.

بسیاری از علائم با دست تکان داد دست چاپ احساسات او را تحت فشار قرار دادند در یک صندلی چرخدار از طریق گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک. “کوین سنگ!” خواندن یکی و دیگری “با تشکر از شما برای همه شما باید انجام دهید!”

اخیر جراحی مغز چپ وردی ننمودند. “او شناختی کاهش یافته است اما او می تواند احساس انرژی گفت:” برادر خود کامرون وردی.

ماه پیش توستین مراتع انجمن رای به نام وردی “مرد سال” در مراسم تعیین شده برای ماه سپتامبر است. اما وردی تشخیص داده شد در ماه ژوئن با یک تومور مغزی غیر قابل جراحی پس از زمان است که از ذات.

“ما متوجه است که ما نیاز به حرکت تاریخ” گفت: عضو هیئت مدیره Adrian هنسون.

 • دیدن جواهرات, گردنبند, جواهرات زیبا, جواهرات, مواد معدنی کریستال, سنگهای قیمتی و تجهیزات-واردات و بیشتر از سراسر جهان در گوهر Faire یکشنبه در کوستا مسا.

 • سال 1950 فورد مدل AA تجاری. OC DA عمومی مدیر دفتر قرار دادن مجموعه ای از اتومبیل های به حراج که متعلق به جرالد Willits.

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • آناهایم آتش نشانان با استفاده از فوم و آب به دست کشیدن پایین یک آتش سوزی صنعتی در Janna, کوره, یک رستوران واقع در 2700 بلوک غرب توپ جاده در آناهایم در روز سه شنبه بعد از ظهر. مقامات آتش نامیده می شدند در 2:55 p. m. در مورد آتش سوزی در 2700 بلوک غرب توپ جاده به Janna کوره گفت: آناهایم Sgt. Daron وایات. مشتریان و کارکنان رستوران در رستوران مدیترانه ای تخلیه شدند.

 • لوئیزیانا نامزد فرمانداری ایالت David Vitter R-La., و همسرش وندی واکنش نشان می دهد به جمعیت در طول شب انتخابات سازمان دیده بان حزب در کنر La., Nov. 21. دموکرات جان ادم ادواردز برنده دور دوم انتخابات برای لوئیزیانا فرماندار شنبه با شکست دادن بار سنگین مورد علاقه جمهوری خواه Vitter و توزیع دموکرات خود را برای اولین بار در سطح ایالت پیروزی پس از سال 2008 است.

 • میلیون دلار خیره خدمه از دیزنی لند توچال تعجب کارکنان در بلندتر سن خوزه امیدوارم که سازندگان در آناهایم با اعطای $60,000 به عنوان بخشی از میلیون دلار خیره مبارزات انتخاباتی که به دور بیش از 1 میلیون دلار به افتخار دیزنی لند 60 سالگرد. در تصویر هستند Elva Rubalcava مدیر دیزنی لند شرکتی; شانا اسمیت مدیر اجرایی بلندتر سن خوزه; پخش كردن, تورس, پذیرش کارآموز در بلندتر سن خوزه; جسیکا Bernard, دیزنی لند سفیر و جیل, Bolton, مدیر دیزنی لند شرکتی از سمت چپ.

 • رابرت ارل مشتاق انجام در پالومینو مرحله در طول دلیجان موسیقی کشور در جشنواره Indio در روز جمعه.

 • یک زن دستمال اشک دور به او مکث در کنار تابوت از نانسی ریگان در کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان روز شنبه. این بانوی اول سابق را به دروغ در آرامش امروز و پنج شنبه پیش از مراسم تشییع جنازه او که تنظیم شده است برای جمعه. هزاران نفر در حال انتظار برای ادای احترام خود را.

 • دانشگاه UCLA تونی پارکر به سمت چپ می رود پس از یک واکنش در برابر Gonzaga به جاش پرکینز راست و Domantas Sabonis در روز شنبه در اسپوکن بشویید.

 • اندرو مک ماهون (تصویر انجام در فوندا تئاتر در هالیوود در سال 2014) را تیتر House of Blues آناهایم در شب سال نو با گروه خود اندرو مک ماهون در بیابان.

 • بازیگر سانی Landham (“48 ساعت” “درنده”) 75.

 • اسکی بازان و snowboarders سوار تندر محدود اکسپرس, چپ, و, پانوراما, گوندولا در Mammoth Mountain Ski Area.

 • رانندگان صبر در خارج از اتومبیل های خود را در I-5 در حالی که کارگران نجات کمک دار زدن از لینکلن خیابان پل در سانتا آنا.

 • سانتیاگو بازیکنان فوتبال سازمان دیده بان به عنوان باغ بیشه می پذیرد اولین محل پلاک به صورت CIF-SS Division 5 فوتبال پسران در شب جمعه در وارن بالا است.

پس از اولین جلسه با سرطان مغز در سن 2, Verdi رشد از نظر قانونی نابینا. اما ناتوانی خود را متوقف نمی شود او را از شکوفایی به یک سوپر داوطلب از زمان او دوران. “او فقط این رو سوزاندن تمایل به ایجاد بهترین زندگی” برادر خود را گفت.

این دامنه بالا آلوم اتحاد لنت و دست صمیمی محله هر رویداد. “او مردی که برای اولین بار می آیند و آخرین به ترک” هنسون گفت.

وردی با کمک چکش هم ده ها تن از به یاد ماندنی رژه شناور از هواپیمای جت برای عقاب به دایناسور کوسه. توستین مراتع نقب زدن از 900 خانه شامل یک برگ پارک میزبان یکی از اورنج کانتی بزرگترین چهارم جولای کروبی.

Coronavirus اقدامات ایمنی به معنای کم بزرگ fete راه برگشت این روز استقلال. ترکیب از دست دادن وردی بود بیش از حد بیمار به شرکت.

پزشکان گفته خانواده اش که او حدود یک ماه یا بیشتر زندگی می کنند. “من هر روز می آیند در حال حاضر به او را در راه می رود” گفت: کامرون وردی که زندگی در نیوپورت بیچ. “همسایگان ما خوش آمد می گوید – هر کس می داند او. این دلخراش بلکه دلگرم کننده.”

وردی دوستانه صورت یک نگاه آشنا فراتر از حیاط خلوت خود جامعه است. او همچنین داوطلب برای صلیب سرخ حوادث و توستین اداره پلیس جمع آوری اعانه.

در 7 p. m. در نقطه جمعه فقط به عنوان وردی شروع به ساخت راه خود را از طریق جمعیت از تحسین اورنج کانتی کلانتر هلیکوپتر پرواز سربار در ادای احترام. توستین افسران پلیس chimed در صدایی خود را sirens.

پرچم های کوچک با فاصله شش فوت از هم جدا در طول پارک طولانی پیاده رو تشویق شرکت کنندگان به لحاظ اجتماعی فاصله.

شهردار آلن برنشتاین که زندگی در توستین مراتع ارائه وردی اعلام تماس تلفنی با “کسی که نمونه آنچه اهمیت ترین – انجام اعمال خوب و کمک به یکدیگر است.”

یکی دیگر از قابل اعتماد داوطلب “زن سال” گیل Hardin نیز جمع آوری جایزه خود را. اما او به وضوح تحت الشعاع قرار توسط همتای او.

“با تشکر از شما به هر کسی که آمد در یک بیماری همه گیر به افتخار کوین” هنسون گفت: – پس از ابتلا به خودش اضافه شده به خنده “و همچنین گیل اما اغلب کوین.”

میان عاشقانه همسایه بودند کالیب و مونیکا Moorlach که نقل مکان کرد و به توستین مراتع با دو فرزند جوان خود را چند سال پیش.

“او مرد اول ما ملاقات” Caleb Moorlach گفت. “او ما را احساس استقبال از حق دور. او یک قلب بزرگ است.”

در انتهای دیگر این طیف تام و سوزان Judson هستند دیرین ساکنان که به تماشای وردی رشد است.

“کوین ما کمک می کند تا با کامپیوتر” سوزان Judson گفت: از دستی ، “او می تواند به رفع هر چیز و همه چیز.”

چند همسایگان ذکر آنها غالبا اجتماعی با وردی. “ما او را به شام با ما” گفت: Mike هالی. “او کسی که شما فقط می خواهید به اطراف است. آن را بسیار احساسی از دیدن او در این دولت است.”

کامرون وردی گفت: پدر و مادر خود استن و سوفی وردی هرگز نورانی خود را جوانترین از چهار فرزند. “آنها بسیار با محبت اما قبول کوین شرایطی برای آنها چه هستند,” او گفت:. “به عنوان یک نتیجه, Kevin هرگز با تمرکز بر محدودیت های خود.”

به عنوان او را تماشا همسایگان تبریک پسرش استن وردی پاک و دور از اشک. “من می دانم که کوین قدردانی این,” او گفت:. “او یک در یک میلیون است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*