تهدید حریم هوایی عمان بان بافندگی بیش PIA

اسلام آباد: یک تهدید ممنوعیت خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) پرواز در حریم هوایی عمان بيشترین به عنوان سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) به آنها اطمینان داد که اعتبار همه خلبانان شده بود مورد بررسی قرار برای اطمینان از ایمنی پرواز گزارش گفت:.

در حالی که ابراز نگرانی های اخیر با موضوع ایمنی با PIA عمان در سازمان هواپیمایی کشوری پاکستان هشدار داد که پرچم ملی حامل می تواند منع از استفاده از حریم هوایی خود را به طلوع نیوز گزارش روز سه شنبه گفت: با استناد به منابع آگاه.

این منابع افزود که مقامات عمان نیز خواسته اسلام آباد به توضیح آنچه درمانی اتخاذ شده است برای اطمینان از ایمنی پرواز.

پاکستان کا توضیح داد به عمان در سازمان هواپیمایی کشوری که اعتبار همه خلبانان بودند که مجاز به پرواز شده بود مورد بررسی قرار قبل از آنها تا به حال اعلام شده است که مناسب برای پرواز آنها گفت.

عمان مقامات بودند بیشتر اطلاع داد که موشکافی خلبانان آغاز شد توسط مقامات پاکستانی در این بخشنامه از دادگاه عالی پاکستان یک زن و شوهر از سال پیش, منابع توضیح داده شده است.

در میان حمل و نقل هوایی بحران و هفت کشور دیگر که در آن پاکستان خلبانان شده بود به کار با شرکت های هواپیمایی مختلف خواسته بود اسلام آباد به منظور بررسی اعتبار خود را.

موضوع ‘مشکوک’ گواهینامه جلب توجه جهان پس از حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان نشان داد در مجمع ملی که وجود دارد 860 خلبانان فعال در کشور و 260 خلبانان به حال نشسته امتحانات خود را به خود و تقریبا 30 درصد از خلبانان تا به حال جعلی و یا نامناسب گواهینامه ندارد, پرواز, تجربه, طلوع نیوز گزارش داد.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*