Telangana اعلام کرد ابتکار عمل را به کمک 100 استارتاپ

حیدرآباد: این Telangana دولت نوآوری همراه (TSIC) همراه با برخی از پیشرو رشد و توانمندسازها در اینجا اعلام کرده اند برنامه ای برای پشتیبانی از بیش از 100 راه اندازی مقیاس.

Rejig.HydStartups یک مقیاس بزرگ برنامه مشاوره برای راه اندازی به rejig استراتژی محوری نسبت به مشتریان و افزایش درآمد پست-Covid-19.

به عنوان راه اندازی شده است در مبارزه با توجه به رکود اقتصادی ناشی از Covid-19 TSIC همراه با رشد مانند T-Hub, CIE-IIITH, IKP غنی و کراوات طراحی شده تا ابتکار عمل.

این طرح را حمایت از اکوسیستم و کار با راه اندازی است. یک برنامه برای استراتژی rejig و پس از آماده سازی زمین برای سرمایه گذاری سهام بدهی و یا شرکت های بزرگ دسترسی به بازار ارائه خواهد شد با توجه به انتشار.

“این ابتکار جمعی کمک خواهد کرد که راه اندازی در تامین بودجه به جزر و مد در طول دوره بحران” گفت: Deepanwita Chattopadhyay, IKP رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل.

آمدن از دامنه های مختلف کمک خواهد کرد از طریق دامنه اختصاصی مشاوره و دسترسی به بازار. بخش های هدفمند هستند edtech, fintech FMCG, ساخت مزرعه/مواد غذایی فن آوری پزشکی/علوم زندگی و فن آوری های نوظهور.

این شارت راه اندازی ارائه خواهد شد 3 هفته از مشاوره به بررسی استراتژی و تصحیح آن به آدرس در حال حاضر فضای کسب و کار و محدودیت های خاص شناسایی امیدوار کننده دامنه و هدف قرار دادن شرکت ها و تجدید نظر موقعیت و زمین است.

این برنامه خواهد شد به اوج رسیدن در یک مگا زمین روز, رویداد, که در آن بیش از 100 نمایش راه اندازی خواهد شد تبادل برای سرمایه گذاری سهام وثیقه-رایگان بدهی مالی یا شرکت های بزرگ دسترسی به بازار. شرکت های پیشرو در هدفمند حوزه دعوت خواهد شد به بررسی راه اندازی و در نظر گرفتن خلبانان.

Rejig.HydStartups برنامه های کاربردی در حال باز کردن در جولای 20. 4-هفته برنامه خواهد شد و نتیجه گیری با نسخه ی نمایشی روز به سرمایه گذاران و شرکت ها در اواسط ماه اوت است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de