پاتریک Sandoval بازگشت به فرشتگان پس از جلسه با کروناویروس

آناهایم >> فرشتگان در حال حاضر حداقل یک بازیکن در باشگاه وانجمن با تجربه دست اول از coronavirus.

پاتریک Sandoval شده است که در فرشتگان اردوگاه برای چند روز پس از از دست رفته شروع تمرینات روز دوشنبه گفت که او آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه ژوئن.

فرشتگان تا به حال نه بازیکن که از دست رفته حداقل بخشی از اردوگاه به دلایل نامعلومی. Sandoval, Jared والش و مت Thaiss در حال حاضر تمام بازگشته است.

تا کنون Sandoval تنها به می گویند که او تا به حال COVID-19.

تیم ممنوع است از ارائه اطلاعات در مورد هر بازیکن سلامت مگر اینکه آن را به یک بازی بیس بال های مربوط به آسیب های فیزیکی.

Sandoval در حال حاضر بازگشت به کار و احساس “خوبی,” او گفت:, اما نه بدون تحمل چند روزهای سختی را در ماه گذشته.

23-در سال left-hander, Sandoval محصول میشن ویجو بالا و هنوز هم در اورنج کانتی زندگی. او در حال بازی گلف با یک دوست پشت در ژوئن و او معتقد است که زمانی که او قراردادی ویروس.

“دو یا سه روز من تا به حال واقعا بد بدن درد در پشت من بر خلاف هر چیزی من قبل از احساس” او گفت:. “این بسیار سنگین برای دو روز. یک بار که رفت دور شد من خودم را در خانه من نشسته به تنهایی برای این چند روز قادر به انجام هر چیزی و گم شده زندگی. که بود بیش از حد.”

Sandoval گفت: حتی اگر علائم خود را به سرعت منتقل می شود, آن را هنوز هم ناراحت کننده پس از دریافت تشخیص در 22 ژوئن.

“این یک کمی ترسناک در,” او گفت:. “بدیهی است که این ویروس به کشته شدن بسیاری از مردم است. که غمگین و غم انگیز, به طوری که در ذهن شما است. من فقط آن را در زمان روز به روز و هنگامی که نشانه های آغاز دور من احساس اعتماد به نفس من خواهد بود قادر به بازگشت به بازی بیس بال.”

Sandoval منتظر 15 روز برای دریافت یک تست منفی. و او نمی تواند دوباره به تیم تا زمانی که او تا به حال در دو دوره متوالی منفی شد. او قادر به وارد اردوگاه در پنجشنبه هفته پس از اولین تمرین. او انداخت اغل گاو یا حشم جلسه در روز یکشنبه.

“واقعا خوب پیش رفت” Sandoval از اغل گاو یا حشم جلسه. “بدن من احساس بزرگ و صادقانه میگویم. من احساس می کنم در شکل بسیار خوبی در حال حاضر. به طوری که نشانه خوبی است.”

Sandoval شده اند که یک نامزد برای پایان دادن به عقب از فرشتگان چرخش اما زمان از دست رفته قطره به احتمال زیاد او را یک درجه به طوری که او به احتمال زیاد به شروع فصل کار کردن با تیم ملی در لانگ بیچ تا فرشتگان به او نیاز دارند.

او همچنین در حال حاضر در خدمت این نقش به عنوان مثال به هم تیمی های خود در مورد تاثیر coronavirus.

“من فکر می کنم که آنها را ببینید که یک مرد که تا به حال بیمار شده است قادر به بازگشت نسبتا سریع و با آن و بازگشت به حالت عادی خود الگوهای بسیار سریع” مدیر جو Maddon گفت. “من فکر می کنم از نظر روانی که این یک چیز خوب است.”

Sandoval گفت که او فکر می کند فرشتگان تا کنون انجام داده اند یک کار خوب از زیر بهداشتی و پروتکل های ایمنی.

“من احساس می کنم ما در بالا از همه چیز” Sandoval گفت. “ما مکالمات در همه زمان در مورد ماندن و دور بودن هوشمند با پوشیدن ماسک در هر زمان که شما بیرون بروید. من خیلی اعتماد به نفس در آنچه ما در حال انجام است. نمی تواند صحبت می کنند و برای تیم های دیگر اما هر کس در اینجا در نظر گرفتن جدی است. هر کس می خواهد به بازی. ما نمی خواهیم به این تیم که messes آن را برای کل لیگ است.”

علامت هشدار دهنده

وجود دارد در ادامه به نشانه های اطراف رشته از مسائل تدارکاتی با تست. روز دوشنبه چند تن از اعضای توله از جمله مدیر David Ross, برگزار شد, از تمرین زیرا آنها نمی توانید نتایج خود را.

Maddon اذعان دوشنبه وجود دارد که می تواند مسائل در طول فصل که بازیکنان در دسترس نیست.

“فکر می کنم که وجود ندارد برای رفتن به یکی دیگر قطعی در برخی از نقطه من فکر می کنم که آن را نامناسب به فکر می کنم که راه به دلیل برخی از چیزهایی که می رویم به اتفاق می افتد” Maddon گفت. “ما باید زیرک و قابل انعطاف و حرکت را از طریق آن.”

همچنین

لیگ اصلی بیس بال ممکن است داوران پرواز در تیم منشور به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض تجاری در سفر است. Maddon گفت: او را آگاه از احتمال است و هیچ مسئله با آن است. “کسی چه می داند ؟ آن حتی ممکن است برای یک رابطه بهتر بین داوران و بازیکنان و مدیران و….” او گفت:. “این زمانی است که شما نمی تواند نگرانی در مورد راه ما انجام داده بود چیزهایی مانند آن در گذشته است. اگر آن را می شود داوران وجود دارد با خیال راحت تر در این نوع از محیط کنترل شده آن باعث می شود تمام احساس در جهان است. من می دانم که وجود دارد بالقوه برای یک لحظه بد. من با آن موافقم ، اما تحت شرایط من درک می کنم که چرا آنها با توجه به آن.”…

Maddon گفت: تا کنون وجود داشته است هیچ صدمات جسمی که محدود هر بازیکن در کمپ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*