جان کالینز چشمه دره طولانی ترین خدمت, عضو شورای, به یاد برای خدمت به شهر و جامعه

در فاونتن ولی جان کالینز نهایی شد “hizzoner.”

به عنوان یک هفت-زمان شهردار خود را اتخاذ خانه شهرستان و 28 سال عضو شورای شهر قبل از پله پایین در سال 2018 کالینز با افتخار گفت: رکورد خود را هرگز ممکن است شکسته شود.

کالینز درگذشت دوشنبه, جولای 9, در خانه اش در چشمه دره. او 76.

غیر رسمی آقای چشمه دره به عنوان یک مشوق و حامی برای شهر او به تصویب رسید و در سال 1974 کالینز می توان در فقط در مورد هر شهردار صبحانه برش روبان و تعطیلات مراسم است.

“او دست تکان دادند پرچم برای چشمه دره دور و نزدیک گفت:” لری Crandall سابق شهردار و شورای همکار کالینز.

اگر چه او تا به حال برخی از درد ورم و اماس مفصل و تا به حال جراحی شانه دو هفته پیش. کالینز شد در سلامت خوب است.

“این غیر منتظره بود گفت:” دختر خود را کارن Cuerless.

عضو شورای شهر در سال 1990 Collins predated 12 سال مدت محدود قوانین تصویب شده توسط دولت در سال 2004. یک عضو شورای, در آن زمان در میانه دوره سوم ساعت شروع نشد تیک تاک برای او تا سال 2006 او در اوایل تصدی پدربزرگ در.

کالینز خجالتی نیست از این بحث است. در نظر قطعه برای لس آنجلس تایمز نوشت که “محدودیت مدت یک متکبر بیانیه ای که رای دهندگان به اندازه کافی هوشمند به کشف کردن که در حال انجام یک کار خوب است و چه کسی نیست,” او نوشت.

کالینز معتقد به اراده مردم که انتخاب او را, اما همچنین احساس به شدت در مورد رای گیری وجدان خود را قدیمی ترین پسر بیلی معاون سابق رئیس پلیس وست نوشت: در یادداشت های به یاد پدرش.

دوستان و همکاران به یاد داشته باشید جان کالینز به عنوان قوی, garrulous مرد با شخصیت و حتی بزرگتر قلب است.

بیلی کالینز شوخی که پدر او بود که همیشه برای اولین بار در بوفه خط و دوست داشتنی به اسلاید جوک به هر مکالمه. اما او ایستاده بود محکم بر روی اصول خود صرف نظر از محبوبیت.

“من می توانم با اطمینان بگویم پدرم که” بیلی کالینز نوشت. “او نمی مراقبت در مورد آنچه که به رای مردم بود. اگر آن را به بهترین تصمیم در ذهن خود برای شهروندان چشمه دره که چگونه او رای دادند.”

“او همیشه دوست داشتم این شهرستان گفت:” استیو ناگل دیگر شورای شهر همکار برای سال های بسیاری است. “او یک مقدار زیادی از مشاوره.”

غیر رسمی وظیفه Collins اغلب در زمان پس از خود بود را به خبرنگاران و کارکنان شهرستان در تور چشمه دره با تفسیر در حال اجرا.

“او همیشه به پایان رسید تا در پسران و دختران باشگاه به عنوان یکی از متوقف می شود” گفت: تانیا Hoxsie مدیر عامل شرکت هانتینگتون ولی امکانات.

کالینز بود داوطلب و عضو هیئت مدیره برای سازمان جوانان برای 36 سال و نقش کلیدی در وحدت این باشگاه برای پسران و دختران 25 سال پیش و ساده ایجاد کینگستون شعبه در چشمه دره Hoxsie گفت.

او گفت: Collins فعال بود و درگیر با هیئت مدیره و حتی در طول بیماری همه گیر.

“او در بازی,” او گفت:. “او همچنین بسیاری از سوالات را بپرسید و ما سوار دیوانه. اما این که چرا ما او را دوست داشتم.”

کیم کنستانتین یک councilwoman و شهرستان مزاحم گاهی اوقات درگیری با Collins سیاسی اما گفت: پس از آن ما می خواهم حرکت آن گذشته و اجتماعی باشد.”

به عنوان بخشنده و روشنگرانه به عنوان کالینز بود, او هرگز کاملا رو بیش از مرگ همسرش باربارا در سال 2016. زن و شوهر, ملاقات در بوستون که در آن باربارا دانشجو بودم. آنها ازدواج کرده بود در سال 1968.

“از باربارا گذشت زندگی اش سخت بود” Hoxsie گفت.

هنگامی که مردم بپرسید که چگونه او انجام شده بود Collins اغلب آه و ذکر او.

با ضخامت بوستون لهجه Collins ایستاده بود در یک جمعیت و او را به گفتن داستان در مورد بچگی خود را به شرق و توپ بازی در فالون زمینه در Roslindale, Mass., در خارج از بوستون.

او با بازی هاکی به عنوان یک جوان کار می کرد برای Boston Red Sox برای یک زمان و حفظ ریشه علاقه در تمام Beantown تیم است.

اما بیشتر از او دوست داشت به صحبت چشمه دره.

“او بی امان در تعهد خود را به شهر” Crandall گفت.

کالینز جان سالم به در با سه فرزند و همسران خود بیلی کالینز (Deana); Robert کالینز (کریستی); و کارن Cuerless (جاش); و پنج نوه.

خدمات مراسم تشییع جنازه بودند که مرتب اما خواهد شد در روح القدس کلیسا در چشمه دره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*