هند شروع می شود انسان بالینی از COVID-19 واکسن: ICMR

دهلی نو: انسان بالینی یک واکسن برای COVID-19 آغاز شده است در کشور با حدود 1000 داوطلبان شرکت کننده در ورزش برای هر یک از دو بومی توسعه واکسن نامزدها ICMR گفت: در روز سه شنبه.

از آنجا که هند یکی از بزرگترین تولید واکسن در جهان آن است که این کشور “مسئولیت اخلاقی” به سرعت در مسیر توسعه واکسن روند به شکستن زنجیره ای از coronavirus انتقال ICMR مدیر کل Dr Balram Bhargava گفت: با اشاره به دو واکسن نامزدهای توسعه بومی.

داروهای کنترل کننده به طور کلی از هند (DCGI) مجاز است دو واکسن — یکی از توسعه یافته توسط بهارات بیوتکنولوژی بین المللی محدود با همکاری شورای تحقیقات پزشکی هند و یکی دیگر توسط Zydas Cadila بهداشت و درمان با مسئولیت محدود به رفتن برای اول و دوم فاز انسانی آزمایش های بالینی.

وجود دارد دو واکسن هند نامزدها که تحت موفق سمیت مطالعات در موش و خرگوش و این داده ها ارائه شد به DCGI زیر که هر دو رو ترخیص کالا از گمرک به شروع زود هنگام فاز انسانی آزمایش در اوایل این ماه Bhargava گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“دو بومی هند نامزد واکسن کردم ترخیص کالا از گمرک به شروع زود هنگام فاز آزمایش های انسانی این ماه است.

“آنها باید سایت های خود را آماده و در حال انجام مطالعه بالینی در حدود 1000 بشر داوطلبان هر یک در سایت های مختلف. آنها در حال تلاش برای انجام اوایل تست بالینی این واکسن بومی نامزدها” Bhargava گفت.

“… این یک وظیفه اخلاقی به توسعه آنها را به عنوان سریع که ممکن است به دلیل بیش از نیم میلیون نفر از افراد سالم به این بیماری در سراسر جهان است. بنابراین پیگیری سریع این واکسن می شود بسیار مهم است,” او گفت:.

یک نامه اخیر توسط Bhargava envisaging راه اندازی یک COVID-19 واکسن اوت 15 ایجاد شده بود کاملا فلوتر با بسیاری از کارشناسان بیان چنین جدول زمانی ممکن است واقع بینانه است.

داروسازی جهان

Bhargava اظهار داشت که هند در نظر گرفته شده است به عنوان “داروسازی جهان” گفت: 60 درصد از داروهای مورد استفاده در ایالات متحده در حال از مبدا هند.

“این واقعیت مهم است که شناخته شده است که 60 درصد از واکسن های عرضه شده در جهان آیا توان و آفریقا و اروپا و یا آسیای جنوب شرقی و یا هر جایی که هستند از مبدا هند” او گفت:.

هند است که درک شده است و بازیکن مهمی در تامین واکسن برای جهان Bhargava اشاره کرد.

“هر کانديد واکسن است که تولید و یا توسعه در هر بخشی از جهان در نهایت باید به مقیاس توسط هند و یا چین به دلیل این که این دو تولید کنندگان عمده از واکسن در جهان است که هر کشور توسعه یافته و یا هر کس در تلاش برای توسعه یک واکسن از آن آگاه هستند و بنابراین آنها در ارتباط با هند برای توزیع واکسن در نهایت اگر توسعه یافته است,” او گفت:.

روسیه, آمریکا موفق در دادگاه

Bhargava گفت که به تازگی به روسیه تا به حال سریع ردیابی یک واکسن است که موفق شده است در مراحل اولیه آن و نیز توسعه آن شتاب و کل جهان به تحسین آن است.

“ما دوباره به شما به عنوان خوانده شده امروز سریع ردیابی و از آن واکسن نامزدها و انگلستان نیز به دنبال در چگونه آن را می توانید سریع آکسفورد کانديد واکسن برای استفاده انسان.

“از هند دیدگاه ما دو واکسن نامزدها. ما در حال تلاش همه تلاش ها برای سریع-رک آن است و وظیفه اخلاقی است که باید وجود داشته باشد یک تاخیر حتی یک روز تنظیم مقررات برای گواهی عدم سوء پیشینه برای این واکسن به طوری که ما می توانید از انتقال ویروس در اسرع وقت” Bhargava گفت.

او تاکید کرد که هنوز 60 درصد از واکسن های دیگر که آیا آن را فلج اطفال سرخک-سرخجه همه آنها ساخته شده در هند و با توجه به سازمان های بین المللی برای عرضه به جهان پس از این می شود یک جنبه مهم برای هند به سرعت مسیر خود را توسعه واکسن و کار با هم برای توسعه این واکسن برای کل جهان است.

منبع: آژانس ورودی

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*