در پایان از مطبوعات آزاد در هند: دولت سیلی تومان 84.48 cr در PTI

دهلی نو: زمین و توسعه که می آید تحت اتحادیه وزارت مسکن و امور شهری با ارسال یک اخطار به خبرگزاری PTI خواستار آن به پرداخت بیش از 84 تومان کرور روپیه به عنوان مجازات است. توجه به تاریخ جولای 7 می گوید که مجازات تحمیل شده به دلیل “نقض” در دفتر خود در دهلی نو.

توجه داشته باشید که به دنبال تومان 84,48,23,281 استدلال می کند که “کمتر خواهد بود خوشحال به regularise نقض در محل به طور موقت به 14.07.2020 و برداشت مناسب از ورود مجدد از محل منوط به شرایط زیر برآورده شده توسط شما ظرف 30 روز از تاریخ صدور این نامه است.”

در این اطلاعیه همچنین تصریح می کند که اخبار آژانس نیاز به انجام در غیر قضایی تمبر مقاله بیان کرد که آن را به پرداخت تفاوت از “سوء استفاده/آسیب اتهامات” اگر زمین نرخ تجدید نظر شده با اثر از 01.04.2016 توسط دولت و نیز حذف “نقض” توسط 14.07.2020 و یا آنها را regularised با پرداخت هزینه.

بیشتر هشدار

این توجه نیز هشدار می دهد که بیشتر اقدام به اجرای سند شده را منوط به پرداخت کامل و قرار دادن این قضیه به استفاده از با توجه به masterplan.

زمین و توسعه دفتر بنابراین هشدار داد که اضافی 10 درصد بهره ممکن است نیاز به سرفه کردن توسط PTI اگر نتواند برای تزیین نگران مقدار در مدت زمان مقرر.

علاوه بر این, اگر, اخبار, آژانس نتواند به تطابق با شرایط در داخل گفت: دوره امتیاز خارج خواهد شد. به عبارت دیگر آنها را مجبور به پرداخت جریمه تا تاریخ واقعی پرداخت و سپس نیز منوط به اقدامات.

گزارش های ضد ملی و?

این استرن توجه به اتهام نقض توسط PTI می آید نزدیک در پاشنه و پس از آن متعلق به دولت خودمختار پخش عمومی Prasar Bharati قفل شاخ با PTI متهم بیش از آن گزارش به عنوان “ضد ملی”.

Prasar Bharati به تازگی با ارسال نامه ای تهدید آمیز برای پایان دادن به آن “رابطه” با PTI پس از آن انجام یک مصاحبه چینی سفیر Sun Weidong جایی که او مقصر هند برای هند-چین خشونت بست که دیدم 20 سربازان هندی کشته شدن.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*