دکتر ویجی Yeldandi: دانستن علائم و دارو برای COVID-19

توسط وارث

حیدرآباد: دکتر ویجی Yeldandi است حیدرآباد بود که تحصیلات خود را در چتیسگر. او در سال 1975 پیوست گاندی کالج پزشکی حیدرآباد و تکمیل تحصیلات پزشکی خود را. سپس او به شیکاگو, ایالات متحده, و در زمان آموزش در طب داخلی. پس از آن از دانشگاه دیترویت او تخصص در بیماری های عفونی. او بیش از 35 سال تجربه در درمان و مدیریت بیماری های عفونی. بنابراین برای به دست آوردن اطلاعات مفید و به نفع از او بسیار زیاد تجربه Siasat اخبار ثبت کرده است یک مصاحبه تصویری برای خوانندگان.

Dr Yeldandi می گوید: در آمریکا سه نوع از آموزش برای بیماری های عفونی هستند اجباری است. یکی بالینی بیماری عفونی است که شامل درمان بیمار است. دوم آزمایشگاه پزشکی است که توضیح می دهد که چگونه به تشخیص بیماری ها در آزمایشگاه با کمک مواد شیمیایی و میکروبیولوژی. و یک سوم بیمارستان اپیدمیولوژی کمک می کند که در ردیابی چگونه یک فرد آلوده به شیوه ای که در این بیماری در حال گسترش است و اقدامات صورت گرفته برای کنترل آن است. پس اپیدمیولوژی به معنای مطالعه هر گونه بیماری عفونی است که در حال گسترش در میان توده ها.

از سال 2005 Dr Yeldandi با تیم او در حال کار در هند برای HIV برنامه. تیم خود را به 60 عضو و آنها با کار ملی کنترل ایدز سازمان (نکو). قبل از انشعاب از Telangana و آندرا او با آندرا پرادش ایدز کنترل جامعه (APSACS) و هنوز کار با APSACS.

Dr Yeldandi بیشتر اضافه می کند که کار خود را مربوط به اپیدمیولوژی آزمایشگاهی و پشتیبانی و همچنین مربوط به حمایت از برنامه ها به خصوص به HIV و سل (TB). این صندوق برای کل کار می آید از ایالات متحده, مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (USCDCP). او ادعا میکند که از سال 2005 تا سال 2020 آنها صرف Rs.112 کرور در HIV و TB.

پس Covid-19 شکسته است-از آنها شروع به کار بر روی این ویروس به عنوان به خوبی. تیم خود را برای اپیدمیولوژی به چاپ دو مقاله در مدل سازی بیان آنچه اتفاق می افتد در Telangana چگونه بسیاری از مردم ممکن است آلوده و چگونه بسیاری از مردم ممکن است نیاز به بستری در بیمارستان. این است که به نام مدل سازی.

مستند

Dr Yeldandi می گوید: با توجه به مستند شده است وجود دارد قابل توجه کاهش موارد مثبت در Telangana. او می گوید: در این موارد ممکن است کاهش به 97 درصد است. با وجود این دستاورد فوق العاده ای آنها در حال حاضر به حال یک ایده ممکن است افزایش قابل توجهی در موارد مثبت در حیدرآباد.

او می گوید: در ابتدا ما باید بدانید که چگونه برای کنترل این بیماری و مراقبت از افرادی که در حال حاضر آلوده و چه دارو باید تجویز می شود. و ثانیا عمومی باید در آموزش به آنها را می دانیم چه اقدامات احتیاطی آنها را. بودن حیدرآباد او با استفاده از یک نمونه حیدرآباد زبان عامیانه و گفت که نباید تهدید خالی peeli (بی ارزش) در غیر این صورت آنها ممکن است انجام آنچه آنها قرار است به انجام. اگر یک توضیح داده شده است با عشق و محبت آنها را به راحتی درک. اگر رویکرد ما با dadagiri (متمایل به ریاست مابی نگرش) و سپس آن را تبدیل به غیر ممکن است برای کنترل خطر Covid-19. بنابراین Dr Yeldandi است از این نظر که باید در تحصیل ملایم و مناسب و معقول شیوه توضیح آنها که Covid یک بیماری بسیار عفونی است که سریع گسترش می یابد و می توان کنترل موثر با اقدامات احتیاطی ساده مانند; داشتن کساني هوا با استفاده از ماسک های حفظ بهداشت و پاکیزگی نگه داشتن washrooms تمیز ،

علائم Covid-19

افرادی که در حال حاضر آلوده Covid-19 ممکن است همه یا تعدادی از علائم زیر:

Tastelessness از دست دادن بوی استفراغ و اسهال خونی و بدن درد و تب و سرفه و تنگی نفس.

در صورتی که هر یک از این علائم آنها باید شروع به مصرف دارو بلافاصله. آن هنوز ثابت نشده که آیا وجود دارد هر گونه استفاده از داروهای ضد ویروسی و داروهای آن است که هنوز در مرحله تحقیق. به تازگی داروی کنترل کننده به طور کلی از هند مشروط تصویب شده تنها دو داروهای ضد ویروسی; Remdesivir است که بسیار گران قیمت و دیگری کمتر از گران قیمت یکی Fabliflu. هر دو دارو در بازار اما منافع خود نشده اند ثابت نشده است.

Dr Yeldandi می گوید در شا الله امید است این داروها ممکن است مفید باشد اما ممکن است برخی از زمان برای دریافت گزارش مطالعه. اما یکی از چیزهایی که ثابت شده در مورد این بیماری این است که ضد التهاب دارو باید بلافاصله آغاز شده است. به خصوص برای بیمارانی که سطح اکسیژن پایین آمد و چه کسی روبرو هستند حاد تنفس مشکل است. برای این بیماران دگزامتازون پیدا کرده است موثر باشد. این یک استروئید و بسیار ارزان است. دکتر می گوید نباید آن را به همه داده; آن را تنها باید به آن دسته از بیماران که اکسیژن سطح قابل ملاحظه ای پایین آمده. سایر بیماران ممکن است کمک. چون هر پزشکی است که سم آن را به سمت خود عوارض جانبی است که چرا یک پزشک باید فکر می کنم دو بار قبل از او تجویز دارو است. این دلیلی است که چرا پزشکان در بررسی بیمار سطح اکسیژن با oximeter قبل از تجویز دگزامتازون. یک نشانه از Covid-19 است که بیمار احساس سوزش در بدن خود را که به نام التهاب است. با توجه به این التهاب بسیاری از نقاط بدن مانند ریه و کلیه و قلب آسیب دیده برخی ممکن است سکته مغزی بیش از حد. پس در این گونه موارد بیمار باید با توجه به ضد التهابی داروها. وجود دارد بسیاری از ضد التهابی داروها که باعث کاهش التهاب. یکی از آنها فاموتیدین که قبلا استفاده می شود برای درمان زخم های گوارشی. یکی دیگر از دارو های N-استیل-L-سیستئین. او در ادامه می گوید: یکی دیگر از وجود دارد جالب پزشکی است که به نام به عنوان کلشی سین. پیش از آن استفاده می شود برای درمان نقرس (بیماری است که باعث درد و تورم در مفاصل به ویژه در انگشتان پا, زانو و انگشتان). یونانی وجود دارد مطالعه که ثابت شده است که این دارو انجام شگفتی برای Covid-19 بيمار. بنابراین این دارو باید شروع به کاهش التهاب. یکی دیگر از پزشکی به نام استاتین که برای کاهش کلسترول و نیز با توجه به بیمارانی که مبتلا به بیماری های قلبی. این دارو همچنین موجب کاهش احساس سوزش در بدن است. بنابراین پزشکان ترجیح می دهند برای شروع این داروها به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای بیمارانی که دارای Covid-19 علائم.

زن باردار

جدا از این داروها Fabliflu قرص نیز ممکن است داده شود اما نباید آن را با توجه به زنان باردار و کسانی که مشکلات کلیوی. Dr Yeldandi هشدار می دهد که این داروها را نمی توان به همه آن اداره با مراقبت های بزرگ است. او در ادامه می افزاید: Ramdesivir گران است دارو را به صورت داخل وریدی داده شود و این دارو نیز نمی توان با توجه به همه به خصوص در موارد شدید عفونت کلیه و بارداری. اما داروهای کاهش التهاب مانند فاموتیدین, کلشی سین, N-استیل-L-سیستئین می توان به کسی که به کاهش التهاب به عنوان آنها بسیار مضر است. در شا خدا آنها را اثبات مفید می گوید: Dr Yeldandi.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de