BCCI منصوب Hemang امین به عنوان مدیر عامل موقت

دهلی نو: با مدیر عامل سابق Rahul Johri استعفای پذیرفته و از او خواسته به ترک از طریق ایمیل هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) تصمیم گرفته است برای تعیین Hemang امین به عنوان مدیر عامل موقت از هیئت مدیره. هیئت مدیره و کارکنان مطلع شدند مورد ترتیب در روز دوشنبه.

صحبت به سرپرستان, یک بارگیری گفت که آن را مناسب حرکت در این نقطه در زمان به عنوان امین شده است یکی از سخت ترین کارگران در BCCI در چند سال گذشته است.

“مرد مناسب برای این اتهام است. به خیلی صادقانه سهم خود را به BCCI شده است مایل جلوتر از Johri و او کار واقعی برای بسیاری از معاملات تجاری از BCCI ، ” بارگیری گفت.

سابق دفتر حامل که مشغول به کار با امین گفت که دوم شده است صادقانه کارگر و کسی که به نفع BCCI در قلب است. “صادقانه صالح بهترین منافع BCCI در قلب و همچنین خود را می نویسد ایمیل” او لبخند زد.

Johri استعفای پذیرفته شده بود در روز پنج شنبه و یک هیئت رسمی در این می دانم که از تحولات گفته بود که نشت اطلاعات مالی محرمانه بیش از یک حمایت معامله شد مانند میخ را در تابوت به عنوان زمان اعطای معتقد است که در نهایت شفافیت در عملکرد آن.

امین است IPL COO بود و نقش عمده ای در تصمیم گیری در مورد انجام دور با مراسم افتتاحیه در سال گذشته و نه کمک مالی صندوق به پولوما شهدا خانواده. پاکستان مبتنی بر ترور و برگ جیش-e-محمد گرفته بود مسئولیت این حمله را که در آن 40 para سربازان از دست داده بود جان خود را سال گذشته در ماه فوریه است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*