ایودیا seers در آغوش بیش از Oli را سخنان خداوند Ram

لکنو 14 ژوئیه (IANS) پرستاران و seers در ایودیا هستند تا در آغوش بیش از این بیانیه که توسط نپال نخست وزیر K. P. Sharma Oli که واقعی ایودیا در نپال و خداوند رم بود نپالی.

Mahant نارندرا گیری از Akhil Bhartiya Akhara Parishad (ABAP), the apex بدن از پرستاران گفت که اظهارات نپال برتر شد ‘تاسف و بازیگوش’.

او به خبرنگاران گفت که شواهد کافی برای اثبات واقعی ایودیا که در اوتار پرادش و خداوند Ram اینجا متولد شد.

“هیچ کس نباید ایجاد هر گونه سردرگمی در موضوع” او هشدار داد.

Mahant Nritya گوپال داس جمهور Shri Ram Janmabhoomi Teertha Kshetra, گفت:, “پروردگار, رم, شد ‘Chakravarti’ امپراتور. بسیاری از کشورها از جمله نپال تحت حمایت خود را. ایودیا لینک با نپال از ‘Treta یوغ’. حتی امروز یک عروسی در صفوف منظم پیش می رود به جنکپور از ایودیا. میلیون ها سال سنت را ادامه داد. آن است که مناسب برای صحبت در فرهنگ باستانی و ‘Sanatan’ سیستم. جانبازان از خداوند رم در حال رفتن به تحمل این. نپال PM بیانیه مایه تاسف است.”

Mahant Raju دس از هانومان گڑھی معبد در ایودیا همچنین ناودان نپال نخست وزیر برای ساخت “برای ناخوانده اظهارات’.

“نارندرا نخست وزیر باید این مسئله و جلوگیری از این نوع اطلاعات غلط در حال گسترش در سراسر با منافع” او گفت:.

Mahant Shashikant دس از Saryu Nitya Aarti از سوی دیگر گفت که او در حال نوشتن به نخست وزیر اجازه خواست تا به مداخله و جلوگیری از چنین اطلاعات غلط مبارزات.

“نپال نخست وزیر این است که چنین اظهارات در دستور چین اما او باید بداند که آن را نمی خواهد هر گونه تاثیر در مردم هند که بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که ایودیا است سراى خداوند رم” اعلام کرد.

Vishwa هندو Parishad نیز واکنش نشان داد و به شدت به Oli بیانیه بر خداوند رم. وزیر منطقه ای از VHP Ambarish کومار گفت: “ایودیا زادگاه خداوند رم. این است که ذکر شده در مذهبی, کتاب مقدس. کرور کارش ایمان به او. ذهن Oli است که در سلامت خوب به طوری که او صحبت می کند هر چیزی. متون کهن به وضوح می گویند که در آن وجود دارد Saryu وجود دارد ایودیا.”

در ضمن تا معاون وزیر Keshav Maurya نیز خواسته Oli به ‘undignified نظرات’ در مورد مسائل از جمله.

“ساخت چنین اظهاراتی نشان می دهد که او را “روانی ورشکسته’. نپال بخشی از Aryavrat (اصلی هند) و Oli باید بخوانید تا تاریخ قبل از ساخت چنین دیدگاه,” او گفت:.

نپال نخست وزیر Oli روز دوشنبه بود stoked عمده بحث سیاسی با این ادعا که ‘واقعی’ ایودیا نهفته در نپال در هند است و خداوند رم متولد شد و در Thori در جنوب نپال.

محکوم Oli برای سخنان خود BJP ملی سخنگوی Bizay Sonkar بنارس گفت که احزاب چپ و حتی در هند بازی کرده اند با ایمان مردم و توده ها را رد کمونیست در نپال در راه همان است.

“خداوند رم یک ماده از ایمان برای ما و مردم خواهد شد و نه اجازه می دهد کسی را نخست وزیر نپال و یا هر کسی را به بازی با این” او گفت:.

صحبت کردن در یک رویداد سالروز میلاد نپال شاعر Bhanubhakta در نخست وزیر اقامت در کاتماندو Oli گفته بود که نپال تبدیل به یک قربانی از تجاوز فرهنگی و تاریخ آن شده است دستکاری کرد.’

Bhanubhakta متولد شد و در سال 1814 در Tanhu غربی نپال و اعتبار برای ترجمه Valmiki رامایانا به زبان نپالی. درگذشت او در سال 1868.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de