پس از اخراج خلبان Cong رهبران تگرگ سهم خود را به حزب

دهلی نو: پس از حذف از Sachin خلبان به عنوان راجستان معاون وزیر امور خارجه و رئیس کنگره بسیاری از رهبران حزب طرفه با او یادآوری کار خود را برای تقویت این حزب است.

خلبان اخراج شد به عنوان معاون وزیر و رها از پست وزارت امور خارجه رئیس واحد به همراه دو نفر دیگر راجستان وزرای کابینه توسط حزب در روز سه شنبه بعد از ظهر.

سابق اتحادیه وزیر و مقامات ارشد کنگره رهبر Jitin Prasada به توییتر گرفت و نوشت: “Sachin خلبان است و نه فقط یک همکار اما دوست من.

هیچ کس می تواند به دور از واقعیت است که در تمام این سال ها او با فداکاری برای حزب. صمیمانه امیدوارم که این وضعیت هنوز هم می توان نجات داد. غم انگیز آن آمده است به این…”

Prasada و خلبان شد وزیران در کنگره-رهبری UPA-2 دولت است. سخنگوی حزب Jaiveer Shergill نیز توییتی “تاسف و غم انگیز به نوبه خود از وقایع.” در ضمن سابق آسام وزیر Tarun Gogoi خواست خلبان نمی شود احساسی و صبور باشید.

“توصیه من به Sachin خلبان است که به بیمار نمی شود احساسی است. داشتن آینده ای روشن خود را به نوبه خود خواهد آمد. من نیز تا به حال مشابه با مانع اما در نهایت صبر کمک کرده است.

بهتر نیست به اجرا پس از قدرت است که به طور خودکار خواهد آمد. Ashok Gehlot همچنین ممکن است به دلیل تشخیص خلبان” Gogoi گفت: در یک صدای جیر جیر.

پیش از آن در روز در مستقیم خرید اینترنتی کنگره’ سیاسی بحران رهبری مسئله در راجستان خلبان واگذار شد از هر دو پست.

دو خلبان دیگر وفاداران و وزیران — Vishvendra سینگ و رامش مینا — نیز حذف شده از شورای وزیران.

دولت وزیر آموزش و پرورش Govind سینگ Dotasara منصوب شد جدید پرادش کنگره کمیته رئیس. کنگره رهبران به نام دو جلسه در روز دوشنبه و سه شنبه و درخواست خلبان برای حضور در این جهت ساکت کردن او را.

اما از آنجا که او باقی مانده وجود ندارد اقدام انضباطی علیه او گرفته شده بود.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*