انگلستان پسر بچه, 12, بازداشت بازیکن فوتبال Wilfried Zaha می شود نژادپرستانه پست

لندن — A 12-year-old boy بود توسط پلیس دستگیر و پس از کریستال پالاس بازیکن Wilfried Zaha برجسته نژادپرستانه سوء استفاده از او دریافت جلوتر از روز یکشنبه لیگ برتر بازی در استون ویلا.

آپارتاید به پیام ها و تصاویر اشاره ساحل عاج بین المللی و نشان داد Ku Klux Klan. آنها فرستاده شده بودند در Instagram از یک کاربر که اشاره مرکزی انگلستان-باشگاه بر اساس ویلا در نام خود را.

“بیدار شد تا به این امروز” زاها ارسال شده در توییتر در کنار تصاویر.

“ما هشدار داده شد به یک سری از نژادپرستانه پیام های ارسال شده به یک فوتبالیست امروز و پس از نگاه کردن به آنها و انجام چک های ما را دستگیر کرده و یک پسر” West Midlands Police گفت در توییتر. “12 ساله از سلیهولل بوده اند بازداشت کرده است. با تشکر از همه کسانی که مطرح شده آن است. نژاد پرستی نمی تواند تحمل شود.”

قبل از کیکآف در ویلا پارک زاها — مثل همه بازیکنان در هفته های اخیر — در زمان زانو به عنوان بخشی از زندگی مهم مبارزه است.

“او بسیار ناراضی بود و او را با عنوان به” کاخ مدیر روی هاجسون گفت: پس از 2-0 از دست دادن. “این قسمت نفرت از اعمال مردم … احتمالا در تلاش برای گرفتن برخی از مزیت برای تیم آنها حمایت شاید در تلاش برای قرار دادن برخی از شک و تردید به سر یکی از مخالفان تیم بازیکنان ستاره.

“این بسیار غم انگیز است که مردم با توسل به این نوع سوء استفاده است که او با توسل به … و در عین حال انتظار ما این بازیکن که در حال نکنه با این نظرات فقط به شانه را بالا انداختن شانه های خود را و آن را به عنوان بخشی از بازی است.”

لیگ برتر راه اندازی کرده است یک سیستم گزارش دهی به اجازه می دهد بازیکن برای گزارش سوء استفاده است که می توان دنبال کرد تا با مقامات.

“این رفتار کاملا غیر قابل قبول و در لیگ برتر می ایستد کنار Wilfried Zaha در مخالفت با این و تبعیض در هر شکل” لیگ در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به حمایت از بازیکنان و مدیران و مربیان و اعضای خانواده خود را دریافت خواهید کرد که جدی تبعیض آمیز آنلاین سوء استفاده است.”

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de