SC به شنیدن درخواست به دنبال نشستن پروب به قتل Dubey مشاوران

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز سه شنبه شنیدن یک درخواست به دنبال یک کاوشگر توسط یک Special Investigation Team (نشستن) به برخورد از Vikas Dubey و پنج مشاوران که گفته می شود که در کشته شدن هشت پلیس در کانپور در جولای 3.

یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S. A. Bobde و متشکل از قضات R. Subhash ردی و A. S. Bopanna طول خواهد کشید تا این موضوع از طریق ویدئو کنفرانس.

تقاضای منتقل شد مدافع و درخواست در فرد Ghanshyam Upadhyay به دنبال فوری شنوایی نیست.

روز جمعه صبح Dubey کشته شد در اتهام برخورد با STF پرسنل زمانی که او گرفته شد به کنپور از اوجائین در Madhya Pradesh, جایی که او دستگیر شد و یک روز پیش از آن.

او به ضرب گلوله کشته شد زمانی که او بنا به گزارش سعی به فرار از زیر جاده ‘تصادف’ است که در آن وسیله نقلیه او در سفر لغو شد. یکی دیگر از درخواست در این زمینه ثبت شده است توسط Anoop Prakash Awasthi.

Upadhyay نیز منتقل مداخله برنامه در دادگاه بالا قرار دادن اضافی حقایق که پدید آمده پس از پر کردن درخواست.

درخواست معتقد است که رفتن با حقایق و شرایط آن ظاهر شده اند و تا کنون از آن است که برهان و به وضوح قابل تشخیص است که افراطی غیر انسانی و وحشیانه عمل قتل/قتل شش متهم تحت پوشش مواجه هستند و هیچ نوع ‘Talibanisation’ از کشور توسط مردم در قدرت که در این مثال و دستور هیچ یک دیگر از فرد/s در بالا پله از قدرت است.

“نشستن به تشکیل این دادگاه باید شامل مردم از صداقت و unimpeachable شخصیت و باید آن را به ریاست یک قاضی بازنشسته در این دادگاه و آن را نیز باید شامل بازنشسته مقامات مرکزی از بررسی سازمان های مانند خام نیا, CBI و…. به طوری که اعضای نشستن نگه داشته و عاری از هر گونه و هر نوع نفوذ/فشار/از مردم در قدرت که احتمالا خواهد ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت خط خارج شدن این تحقیقات گفت:” این نرم افزار است.

تقاضای معتقد بود که اعمال اوتار پرادش پلیس/دولت از پایین کشیدن/تخریب ساختمان مسکونی, مرکز خرید از Dubey و همچنین اتومبیل های گران قیمت/وسایل نقلیه و انواع دیگر منقول/غیر منقول خواص با کمک بولدوزر, JCB, Poclain دستگاه بودند به شدت غیر قانونی و غیر مجاز در قانون است.

“مجازات متهم/مقصر پس از جرم خود بودن ثابت است و تابع دادگاه صالح و قانون و در نتیجه پلیس نمی تواند غصب صلاحیت به خودی خود به مجازات متهم به قتل در نام او روبرو می شوند قبل از اینکه جرم او ثابت شده است مطابق با قانون گفت:” درخواست.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*