PGF لغو مسابقات قهرمانی ملی برای بخش All-American high school بازی


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


برتر دختران Fastpitch در روز یکشنبه لغو شد 18 – و 16-و-تحت سفر ملی سافتبال بانوان قهرمانی و آن همه آمریکایی دبیرستان بازی — همه برنامه ریزی شده برای اورنج کانتی در این تابستان به دلیل coronavirus.

PGF رئیس جمهور/مدیر عامل دن هی امیدوار است در چند هفته گذشته که مسابقات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-Aug. 1 و ملی همه ستاره بازی برنامه ریزی شده برای Aug. 1 می تواند بازی های برگزار شده اما موج اخیر coronavirus موارد و تعلیق ورزش جوانان در دولت مهر و موم شده سرنوشت با مشخصات بالا رویدادها.

هی اعلام کرد با قلبی سنگین. این PGF اتباع رشد کرده به یک جشنواره برای سافتبال جامعه و جذب تلویزیون ملی قرار گرفتن در معرض برای بازیکنان و تیم ها.

Pacifica الهام بریتو (اورگان) و لوس آلامیتوس’ Kennedi Houshmandzadeh (LSU) انتخاب شدند و به همه آمریکایی بازی.

“این بچه ها در حال رفتن به این زندگی, خاطرات,” هی گفت. “ما به جابجایی آن به بخش دیگری از کشور و در هر بخشی از کشور است که با داشتن مشکلات. آن هم نامشخص است. … هیچ راهی برای انجام آن است.”

PGF نشده است لغو شد هفته دوم از آن قهرمانی — برای 14 و 12 و 10 سن بخش — اما هی نیست خوش آن وقایع برای ماه آگوست برنامه ریزی. 2-9 برگزار خواهد شد. یک اطلاعیه است که انتظار می رود در جولای 19.

“من فکر نمی کنم احتمال وجود دارد,” هی گفت احتمال این مسابقات در حال بازی.

فصل گذشته بین آن دو جلسه PGF اتباع میزبانی حدود 635 تیم از سراسر کشور.

مسابقات شد و به عنوان گوهر تاج بسیار رقابتی سفر و سافتبال فصل است.

“لغو یک چنین ضربه بزرگی برای ما و سافتبال فصل گفت:” مربی آلن Caouette کالیفرنیا موبایل و آلیسو Niguel بالا است. “همه سال ما نگاه رو به جلو به بازی در این رویداد معتبر. … در یک سال از هرج و مرج آن را برجسته شده را به پایان برساند با این رویداد است.”

هی گفت: PGF کمرنگ تعداد تیم ها در این سال به حدود 550 امید مدیریت برنامه در میان همه گیر و محدود کردن جمعیت.

اما تعدادی از coronavirus موارد در اورنج کانتی افزایش یافته است و جوانان ورزش ایالت شده اند به تعویق افتاد by the California Department of Public هیت.

هی با این حال معتقد است که سافتبال بازی باید مجاز به رفتن.

“من باور دارم که این بچه ها باید قادر به بیرون رفتن و بازی و اجازه می دهد که سازمان های اجتماعی فاصله مسئولانه” هی گفت: همچنین این شرکت سر و سافتبال در مارینا. “بیس بال و سافتبال (persian) آن را بسیار آسان به فاصله اجتماعی.”

هی گفت سازمان او شده است به طور جدی نهفته مالی لغو خواهد شد “خوب” و “آماده برای 2021.” PGF اعمال می شود و برای دریافت کمک های مالی از طریق حقوق و دستمزد محافظت از طرح, او گفت:.

شهرهای هانتینگتون بیچ, چشمه دره و ایروین نیز خواهد بود نهفته مالی لغو مسابقات.

“ما به بیش از 50000 نفر را در جنوب کالیفرنیا در طول آن دو هفته” هی گفت. “پول است که آنها صرف در رستوران ها و هتل ها و فروشگاه ها و ایستگاه های گاز در حال رفتن به بشدت از دست رفته توسط این جوامع است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*