کنگره جرات محمود علی به بازدید از دبیرخانه تخریب سایت

حیدرآباد: حزب کنگره به شدت محکوم کرد در این بیانیه از خانه وزیر محمود علی جایی که او هدف احزاب مخالف خود را اعتراض به تخریب دو مسجد و یک معبد در دبیرخانه پیچیده است.

حیدرآباد کنگره اقلیت های بخش رئیس Sameer مخالف و TPCC سخنگوی سید Nizamuddin همراه با TPCC دبیر SK Afzaluddin با صدور بیانیه مشترک در روز دوشنبه شمار اطمینان داده شده توسط صفحه اصلی وزیر که دولت خواهد ساخت مسجد و معبد همراه با جدید دبیرخانه.

“هر کس در Telangana می داند که محمود علی بی دندان ببر. او ساختگی وزیر و یک مهر و موم لاستیک است که هیچ قدرت حتی به تعیین و یا تعلیق یک گارد خانه. او بدون ورود در Pragathi Bhavan است و نه مجاز به نشستن همراه با وزیر K. Chandrashekhar رائو در طول کنفرانس های مطبوعاتی خود را. بنابراین او باید اطمینان داد از طرف سانتی متر KCR به عنوان او هیچ گونه قدرت” به رهبران کنگره گفت: در بیانیه خود را.

کنگره رهبران گفت که خانه وزیر تا به حال هیچ قدرت برای ورود به دبیرخانه که در آن دو مسجد و معبد تخریب شد. “اگر محمود علی اتحاد واقعی قدرت و سپس به او اجازه دهید بازدید از دبیرخانه و دادن اطمینان مجدد ساخت و ساز ایستاده در مقابل تخریب مسجد سایت. آنها باید همچنین نشان دادن به مردم تا چه حد از آسیب های ناشی از به مسجد و معبد به دلیل تخریب سازه های دیگر. محمود علی را تضمین کاملا مبهم است و او فقط در تلاش برای جلب سانتی متر KCR را مورد توجه و هدف قرار دادن اپوزیسیون” گفتند.

آنها گفتند که خانه وزیر همیشگی از دادن غلط برگردانند. از آنها خواسته محمود علی به توضیح دهد که چرا 200 سال Ek Khana مسجد در Amberpet تخریب توسط GHMC برای جاده ها گسترش نمی شد دوباره ساخته شده حتی پس از یک سال.

کنگره رهبران نیز محکوم محمود علی برای هدف قرار دادن یکی از رهبران ارشد کنگره و وزیر سابق محمد علی Shabbir در مورد این مسئله. آنها با اشاره به این که یکی از این مساجد بودند که تخریب توسط TRS دولت ساخته شد که Shabbir علی بود وزیر. از آنها خواسته محمود علی به بررسی پایه و سنگ از بقایای در دبیرخانه برای بررسی اینکه آیا یا نه آن را Shabbir علی که گذاشته پایه و اساس سنگ و افتتاح مسجد. بیشتر آنها گفت: پس از آن به عنوان وزیر آن بود Shabbir علی که به دست آورد زمین برای ارائه حج خانه و همچنین احداث کل ساختمان.

“اولین مدرسه مسکونی اقلیت ازدواج جرم ضعیف و دختران مسلمان و بسیاری از طرح های دیگر که در حال حاضر TRS دولت تنها تغییر نام آغاز شد در طول Shabbir علی سلطنت و دولت به عنوان وزیر. در واقع آن Shabbir علی که تشکیل این کشور اولین اقلیت های وزارت رفاه و معرفی اختصاصی بودجه برای اقلیت های رفاه در 1993-94. جاری چهار درصد رزرو در شغل و آموزش و پرورش است که تا کنون سود نزدیک به 20 lakh فقیر مسلمانان به ارمغان آورده بود توسط Mr Ali در کنگره دولت به ریاست دکتر Y. S. Rajashekhara ردی در سال 2004. محمود علی تا به حال هیچ شجاعت به زور KCR به تحقق وعده 12 درصد رزرو برای مسلمانان است. بنابراین محمود علی باید فکر می کنم دو بار قبل از نخوری کنگره حزب یا Shabbir علی” گفتند.

“محمود علی هرگز رقابت هر انتخابات و هرگز برنده Corporator صندلی خود را. آنها تا به حال به دست آورده خود را در حال حاضر موقعیت از طریق sycophancy و برده داری. بنابراین او باید جلوگیری از هدف قرار دادن کنگره به نمره چند نکته قبل از سانتی متر KCR. او بیشتر وفادار به KCR نسبت به خود و جامعه و دین است. از نظر اخلاقی او باید استعفا از پست خود برای شکست خود را به جلوگیری از تخریب سه مسجد تحت TRS رژیم است. او نه تنها خود ادامه داد اما بی شرمانه دفاع از تخریب و demolisher,” کنگره رهبر در بیانیه ای گفت:.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*