ب’desh باعث منفی COVID-19 گزارش اجباری به خارج از کشور سفر

داکا: بنگلادش دولت ساخته شده است که آن را اجباری برای همه به یک گواهی نامه از مجاز مرکز آزمون به عنوان شواهدی وجود دارد که آنها نمی باید coronavirus قبل از سفر به خارج از کشور وزارت امور خارجه گفت:.

آنلاین وزرا جلسه در زمان این تصمیم روز یکشنبه در میان تحقیقات به رسوایی بیش از جعلی COVID-19 گزارش آزمون گزارش bdnews24.

یک پیشنهاد قرار داده شد در این جلسه به صورت آنلاین ارائه گزارش تست به مقامات اداره مهاجرت.

در این جلسه همچنین تصمیم به راه اندازی یک مرکز آزمون تحت مهاجران’ رفاه و خارج از کشور استخدام وزارت تنها بنگلادشی که در حال سفر در خارج از کشور به کار می کنند.

وزیر امور خارجه AK Abdul Karim وزیر بهداشت زاهد مالک مهاجران’ رفاه و اشتغال در خارج از کشور وزیر احمد عمران و وزارت امور خارجه وزیر امور خارجه شهريار علم پیوست این نشست است.

وزیر امور خارجه Masud بن Momen عمران, حمل و نقل هوایی و گردشگری, منشی, Mohibul Haque و مهاجران’ رفاه و خارج از کشور اشتغال احمد Munirus Saleheen نیز حضور داشتند.

توسعه می آید در پی دستگیری سابرینا یک Chaudhury یک دولت و رئیس JKG مراقبت های بهداشتی بیش از او اتهام دخالت در COVID-19 تست کلاهبرداری bdnews24 گزارش شده است.

پلیس اتهامات علیه JKG مراقبت های بهداشتی برای ارائه گزارش نادرست و بدون تست سواب های جمع آوری شده از مردم برای COVID-19 انجام شد.

تعداد زیادی از ساخته COVID-19 گزارش آزمون کتبی در مقام پد بهداشتی اداره و IEDCR شد بر روی لپ تاپ از JKG بهداشت گفت: دکتر محمود خان دستیار کمیسر داکا پلیس شهری.

در ژوئن 24, اداره کل از خدمات بهداشتی محروم JKG از اجازه برای جمع آوری نمونه ها برای COVID-19 انجام شد.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*