بازیگر Divvya Chouksey مرده

بمبئی: بازیگر-خواننده Divvya Chouksey گذشت روز یکشنبه پس از یک سال و نیم نبرد طولانی با سرطان است. او 28.

به گفته مدیر Monjoy Mukerji که مشغول به کار با این بازیگر در اولین “Hai Apna Dil Toh Awara” در سال 2016 Divvya نفس گذشته خود در شهر بوپال.

“او مبتلا به سرطان برای حدود یک و نیم سال در حال حاضر. او درمان می شود اما عود پس از چند ماه. این بار او نمی تواند از آن آمده است. او گذشت امروز صبح در شهر بوپال” Monjoy گفت PTI.

مدیر گفت: Divvya مرگ تا به حال عمیقا غمگین او را به عنوان او تا به حال چندین خاطرات از کار کردن با این بازیگر در اولین فیلم بلند سینمایی است.

“او چنین خوش مشرب مشتاق, دختر آتشین. او بسیار پرشور است. در یک دوره کوتاه از زمان صعود این فیلم و به خوبی انجام شد. مرگ او شوکه من,” او اضافه شده است.

یک شب قبل از او در گذشت Divvya نوشت: در Instagram داستان است که او در “بستر مرگ”.

“کلمات نمی تواند کافی است آنچه من می خواهم برای انتقال بیشتر به کمتر… پس از آن بوده است ماه am absconded و بمباران با مجموعهای از پیامهای آن زمان من به شما بگویم بچه ها من در بستر مرگم.

“Sh** اتفاق می افتد, من قوی هستم. وجود دارد یکی دیگر از زندگی nonsuffering. بدون سوال, لطفا, فقط خدا می داند که چقدر شما به من معنی” او نوشت.

Sahil نند او co-star از “Hai Apna Dil Toh Awara” گفت: او به Divvya هفته گذشته و احساس سلامت او رو به وخامت بود.

“من تا به حال یک کلمه با او هفته گذشته در یک تماس تصویری و او بسیار بد دولت است. من نمیفهمد او نمی خواهد زنده ماندن برای مدت طولانی. دیروز او نوشته شده است که داستان و امروز او در گذشت” Sahil گفت PTI” Sahil گفت PTI.

پس از اولین بار او را در فیلم Divvya نیز خواننده با واحد “Patiyaale دی ملکه” در سال 2018 است.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*