صرف 500cr به مبارزه COVID نسبت به ساخت دبیرخانه: دکتر

حیدرآباد: Dr P Vinay Kumar است فولاد متخصص گوارش در Osmania بیمارستان عمومی. در یک ویدئو او خواستار Telangana وزیر K چاندراسکار رائو که 500 کرور روپیه است که او در حال رفتن به صرف در ساخت یک ساختمان جدید برای دبیرخانه غیر ضروری است.

به جای آن تمام تجهیزات و امکانات در بيمارستان های دولتی می تواند به روز رسانی است که نیاز به ساعت. آن را به صرفه جویی در زندگی Covid-19 بیمارانی که در حال مرگ هستند به دلایل مختلف.

کمبود امکانات

در بیمارستان گاندی هر چند پزشکان در حال کار سخت و به عنوان موثر به عنوان پزشک در یک بیمارستان خصوصی هنوز هم افراد مردد برای دیدار با توجه به کمبود امکانات. میزان مرگ و میر در بیمارستان های دولتی بالاتر از بیمارستان های خصوصی به دلیل ساده; عدم وجود امکانات و تجهیزات.

اگر این پول صرف بهبود امکانات و در تهیه تجهیزات و سپس مردم را نه تنها اعتماد به نفس در بيمارستان های دولتی اما زندگی خود را نیز می تواند ذخیره شود.

دکتر کومار می گوید به KCR که اگر او فکر می کند که ساختمان جدید دبیرخانه ساختمان مهم تر از زندگی بیمار و بهبود امکانات بیمارستان های دولتی او می تواند در ادامه با 500 کرور روپیه-پروژه است.
او در ادامه می افزاید: امروز مردم به نظام را موسسه علوم پزشکی (NIMS) بیمارستان چرا که آنها اعتماد به نفس است که در بیمارستان است. لازم است به گاندی و Osmania بیمارستان به آن سطح است.

خارج از خصوصی تشخیصی مراکز مارپیچ خطوط را متوجه شده است که مردم ایستاده در صف برای گرفتن وقت ملاقات برای COVID-19 تست. مردم در حال گرفتن قرار ملاقات بعد از چند روز و گزارش تست طول می کشد تا پنج روز دیگر.

در حالی که تست Covid-19 و گرفتن گزارش آن است که یک ماده از یک روز. تشخیصی مراکز غیرمنتظره و همچنین هزینه های گزاف–خارج از رسیدن به فقیر.

مردم فقیر مجبور به بازدید از بیمارستان های خصوصی برای درمان فقط به دلیل خدمات کارآمد–هر چند آنها از نظر مالی به خوبی خاموش. آنها می ترسند از بيمارستان های دولتی از آنجا که آنها از دست رفته اعتماد به نفس در آنها به دلیل بی اثر خدمات.

نیاز به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس از مردم

اعتماد مردم را به دست آورد و بهبود خدمات در گاندی و Osmania بیمارستان. دکتر کومار بیشتر می افزاید که در بیمارستان گاندی با تعداد بیماران بیشتر از تعداد تخت.

در Osmania بیمارستان Covid-19 بيمار هستند نه بستری آنها در حال ارسال به بیمارستان گاندی. او اصرار دارد که Covid-19 بیماران نیز باید اذعان کرد در Osmania بیمارستان با ارائه امکانات مناسب.

او می گوید: در هر دو بيمارستان ظرفیت تخت باید به عنوان افزایش تعداد موارد در حال افزایش است.

دکتر کومار می دهد به عنوان مثال به KCR که در روزهای پیشین با پادشاهان استفاده می شود که اسراف کاخ به خانه های خود و همچنین به عنوان دفاتر خود را. چرا که آنها به ارث برده که کیفیت رسيد. او به نمونه هایی از Falaknuma کاخ چو محله قصر ، او می گوید: تلاش برای زنده که راه زندگی پادشاهان. او خطاب به KCR و می گوید: “اگر شما فکر می کنم شما یک دررا (شاه) با داشتن 100 کرور Pragati Bhavan به زندگی شما می توانید یکی دیگر از 500 کرور برای محل کار خود را’.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de