Ex-AMU دانشجو Sharjeel عثمانی دستگیر و برای ضد کا اعتراض

علیگر: سابق AMU رهبر دانشجویی و پسر از یک varsity معلم بازداشت شده است خود را به اتهام نقش در دسامبر 15 و پس از آن خشونت در پردیس در اعتراض به تغییرات در قانون تابعیت پلیس گفت: روز جمعه.

Sharjeel عثمانی پسر دستیار استاد طارق عثمانی از حوزه بخش جغرافیا, دید از بالا ضد تروریستی (ATS) sleuths از عموی خود را در اعظم گڑھ روز چهارشنبه و پس از آن تولید می شود در یک دادگاه در اینجا است که remanded او در مراجع قضایی بازداشت آنها گفت.

او شده است تسلیم در یک زندان موقت در Lodha حدود 20 کیلومتر از اینجا به آنها اضافه شده است.

مدنی خطوط دایره افسر آنیل Samania گفت Sharjeel بود می خواستم در چهار موارد مختلف از جمله خشونت که شکست در AMU در تاریخ 15 دسامبر در ضد کا اعتراض.

او متهم شده است با چندین کیفری جرائم از جمله بخش 147 (شورش), 148 (شورش در حالی که مسلح به یک سلاح مرگبار), 149 (ارتکاب جرائم در تعقیب مشترک هدف غیر قانونی مجمع), 153 (تحریک شورش) و 153 یک (حمل اسلحه در صفوف) از قانون مجازات اسلامی گفت: Samania.

دیگر اتهامات بخش 188 (نافرمانی به بندگان نظم) 307 (تلاش برای قتل), 322 (تحمیل شدید صدمات), 353 (حمله بندگان) و 506 (ساخت جنایی ارعاب) از قانون مجازات اسلامی علاوه بر بخش 67 از فن آوری اطلاعات عمل می کنند, او اضافه شده است.

علیگر ارشد سرپرست پلیس Muniraj G در اوایل روز جمعه گفت: Sharjeel نیز رزرو شده تحت آن عمل می کنند و در تلاش برای گسترش جامعه اختلاف به عنوان او تا به حال در 6 دسامبر سال گذشته نیز نوشته شده یک تصویر اعتراض معاون سابق نخست وزیر L K Advani مربوط به ببری مسجد تخریب شده است.

پلیس همچنین ادعا کرد Sharjeel بود در تماس با چند ضد کا معترضان در JNU از جمله Sharjeel امام که در حال حاضر در زندان است.

برداشت از صفحه اصلی

پس از ATS sleuths دور whisked Sharjeel از عموی خود خانه در چهارشنبه اعضای خانواده اش رفت و به tizzy و دیوانه وار سعی در تماس با مقامات مختلف هر دو در علیگر و اکبرپور به دانستن در مورد محل نگهداری او. آنها همچنین تماس با کمیسیون حقوق بشر.

Sharjeel پدر روز جمعه به خبرنگاران گفته است که برای بیش از 24 ساعت “ما با ارائه هر گونه اطلاعات در مورد محل نگهداری او. ما با نزدیک شدن به کمیسیون حقوق بشر برای چه برخوردی است “.

AMU دانشجویان محکوم

حوزه دانش آموزان جمعی از پردیس مبتنی بر حقوق بشر گروه را محکوم کرده است شیوه ای از Sharjeel بازداشت و خواستار آزادی او.

حوزه مقامات باید فاصله خود را از این موضوع.

هنگامی که تماس AMU سخنگوی استاد Shafay Kidwai گفت PTI “Sharjeel عثمانی است که دیگر دانش آموز ما بودند و ما نه در مورد بازداشت.”

حوزه انجمن معلمان (AMUTA) بیش از حد ترجیح برای گریز از این مسئله است.

AMUTA جمهور, پروفسور Najmul از اين نظر در دسترس نیست در این موضوع است.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de