آیشواریا, Aaradhya و جایا باچان آزمون COVID-19 منفی

بمبئی: این COVID-19 آزمایش آنتی ژن گزارش جایا باچان دختر-در-قانون آیشواریا رای باچان و grand-دختر Aaradhya منفی هستند در حالی که گرد و خاک, نتایج آزمون در حال انتظار.

پس از آمیتا باچان و پسرش, بازیگر, Abhishek Bachchan, تایید جداگانه توییتهایی در شنبه شب که به آنها داده شده بود به بیمارستان منتقل شد با رمان coronavirus.

هر دو بازیگران بستری شد به Nanavati بیمارستان که در آن تمام آزمون از باچان اعضای خانواده انجام شد.

ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope گفت: “تنها آمیتا باچان و آبیشک باچان را کرونا گزارش آمده است که از هم اکنون. اعضای خانواده آنها و کارکنان و رانندگان و غیره تست شده برای این ویروس کشنده در Nanavati بیمارستان و گزارش ها انتظار می رود فردا (12 جولای).”

عصر روز شنبه آمیتا باچان به حال توییتی تایید او تا به حال مورد آزمایش قرار Covid مثبت است. “تی 3590 -من تست Covid مثبت .. منتقل شده به بیمارستان .. بیمارستان اطلاع مقامات .. خانواده و کارکنان تحت آزمون , نتایج, انتظار .. همه شده اند که در مجاورت نزدیک به من در 10 روز گذشته به درخواست لطفا خود را مورد آزمایش قرار!” @SrBachchan کرده ایم.

در زمان انتشار این گزارش Nanavati منابع اعلام کرد که 77 سال از ارشد بازیگر در یک. جزئیات بیشتر در حال انتظار.

به زودی پس از باچان به صدای جیر جیر پسر او آبیشک باچان بود توییتی به تایید می کنند که او هم تا به حال مورد آزمایش قرار COVID مثبت است.

“اوایل امروز هر دو پدر من و من تست مثبت برای Covid-19. هر دوی ما با داشتن علائم خفیف شده اند در بیمارستان بستری. ما باید آگاهانه مورد نیاز مقامات و خانواده و کارکنان ما همه در حال آزمایش است. من درخواست همه به آرامش و وحشت نیست. با تشکر از شما” Abhishek, 44, حال توییتی در حساب تایید شده, @juniorbachchan.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de