UC Irvine, اهدا $14.4 میلیون تحقیقات آلزایمر اعطای

موسسه ملی بهداشت اهدا $14.4 میلیون به UCI ذهن موسسه at UC Irvine به ادامه آن بسیار مهم کار در این مطالعه از بیماری آلزایمر که برای آن وجود دارد باقی می ماند هیچ درمان یا پیشگیری است.

UCI ذهن به طور رسمی شناخته شده به عنوان موسسه اختلالات حافظه و اختلالات عصبی است که یکی از تنها 32 بیماری آلزایمر مراکز تحقیقاتی در سراسر کشور تامین شده توسط موسسه ملی پیری دست از NIH. UC Irvine, یکی از اصلی نیم دوجین مراکز تحقیقاتی ایجاد شده توسط NIH در اوایل 1980s به مطالعه بیماری آلزایمر و دیگر دمانس و اختلالات مربوط.

آخرین NIH بودجه لگد در مارس 1, اما تنها به تازگی اعلام شده توسط UCI. اعطای افزایش بیش قبلی جایزه در حدود 10 میلیون دلار است که UCI ذهن دریافت شده در سال 2015 به عنوان بخشی از پنج سال رقابتی چرخه برای NIH جوایز.

دکتر جاشوا کوره مدیر UCI ذهن از ماه مارس 2015 به نام $14.4 میلیون “بسیار مهم موفقیت برای ما است.”

  • دکتر جاشوا کوره طول می کشد پرسش از مخاطبان در حالی که تعدیل پنل همکار UCI ذهن موسسه اختلالات حافظه و اختلالات عصبی محققان در طول یک سال 2017, South Orange County ارشد روز در میشن ویجو. UCI ذهن به تازگی اعطا $14.4 میلیون دلار کمک مالی توسط موسسه ملی بهداشت به ادامه آن لبه برش آلزایمر و زوال عقل-پژوهش. کوره مدیر UCI ذهن است. (عکس از جف Antenore کمک عکاس)

  • دو ناشناس شرکت کنندگان در مطالعه با UCI ذهن بیماری آلزایمر مرکز تحقیقات ملاقات با UC Irvine, محققان در سمت چپ دکتر مالکوم و دکتر Gaby تایلندی. UCI ذهن به تازگی اعطا $14.4 میلیون دلار کمک مالی توسط موسسه ملی بهداشت به ادامه آن لبه برش آلزایمر و زوال عقل-پژوهش. (حسن نیت ارائه میدهد از لورل هونگرفرد)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

پول اعطا شده توسط NIH کوره گفت: “نیروی حیاتی از مرکز ما.”

وی افزود: “این ادامه کمک های مالی برای آنچه که واقعا یک رمان است و تلاش مهم است برای ما, سازمان, دانشگاه ما, و من می خواهم استدلال می کنند برای اورنج کانتی است.”

در حالی که خود سابقه موفقیت در هشت NIH بودجه چرخه و شهرت خود را از تحقیقات پیشگامانه ارائه یک سطح معینی از اعتماد به نفس به عنوان UCI ذهن خود را آماده اعطای نرم افزار با ورودی از کارکنان و محققان در سراسر محوطه دانشگاه کوره گفت: مرکز تحقیقات اجازه نمی دهد خود را به از خود راضی در مورد یک جایزه.

“تا زمانی که شما آن را داشته باشد,” او گفت:, “شما نمی توانید استراحت بیش از حد آسان است.”

تحقیقات حیاتی

آلزایمر یک بیماری دژنراتیو و رایج ترین شکل زوال عقل است.

همراه با باعث کاهش حافظه و توانایی های شناختی و رفتار آلزایمر ششم-علت مرگ و میر در میان بزرگسالان در ایالات متحده است. بیش از 5 میلیون آمریکایی 65 ساله و مسن تر در حال حاضر زندگی می کنند با این بیماری – یک شماره است که انتظار می رود به سه گانه تا سال 2050 با توجه به انجمن آلزایمر.

هزینه به سیستم بهداشت و درمان پیش بینی شده است به رشد از $305 میلیارد دلار به $1 تریلیون.

محلی زوال عقل بازدید حتی سخت تر در پیری جمعیت: این سومین علت مرگ و میر در اورنج کانتی, پشت, بیماری های قلبی و سرطان با توجه به آمار جمع آوری شده از سوابق عمومی توسط اورنج کانتی سالم با هم ابتکار عمل.

و با شهروندان ارشد به نمایندگی از تنها جمعیتی در بخش پیش بینی شده برای رشد در این شهرستان حدود 84,000 اورنج کانتی ساکنان در حال حاضر مبتلا به بیماری آلزایمر. که نشان دهنده تعداد بیشتر بیماران مبتلا به آلزایمر از 26 متحده کوره گفت.

“این است که به معنای واقعی کلمه یک مشکل بزرگتر در اینجا از آن است که در بسیاری از مکان ها در ایالات متحده”

پول یک آهنربا

NIH grant بودجه 10 تحقیقاتی مشترک هسته. هر یک خود تمرکز و رهبری یک UCI عضو هیات علمی.

برخی از نمونه: بالینی هسته ای به رهبری دکتر دیوید Sultzer تمرکز بر آزمایش بالینی درمان های جدید. این نشانگر هسته ای با استفاده از آخرین تکنیک های تصویربرداری برای مطالعه تغییرات مغز بیماری آلزایمر تحت رهبری دکتر کریگ استارک. و دکتر الیزابت سر که به مطالعه بیماری آلزایمر و پیری مغز را در افراد مبتلا به سندرم داون به تازگی به UCI پس از روی لئامت دادن در دانشگاه کنتاکی منجر به تحقیق و آموزش و پرورش هسته ای.

وضعیت به عنوان یکی از کشور به بیماری آلزایمر مراکز تحقیقاتی و یک دریافت کننده NIH کمک های مالی کار دست در دست با خصوصی انسان دوستی و دیگر حمایت جامعه برای UCI ذهن است.

“بخشی از معیارهای از بودن در این باشگاه منحصر به فرد است که به دیگران اعتماد خود را علمی می دانید-چگونه و سرمایه گذاری در شما” کوره گفت.

یکی از مشخصات بالا به عنوان مثال سرمایه گذاری خصوصی است که کمک می کند تا گسترش کار از UCI ذهن: در ژانویه سابق کالیفرنیا ماریا شرایور بانوی اول اعلام کرد یکی دیگر از $100,000 در دانه اعطای پول از زنان آلزایمر جنبش به بررسی علل اختلاف جنسیتی در بیماری تاثیر می گذارد که دو بار به عنوان بسیاری از زنان به عنوان مردان. شرایور که از دست پدرش به بیماری آلزایمر سر دولت آلزایمر پیشگیری و آمادگی نیروی کار تشکیل شده در سال 2019.

زنان آلزایمر جنبش تا به حال همکاری با UCI ذهن پس از سال 2017 به حمایت از پژوهش به نقش جنسی و جنسیتی در بیماری آلزایمر. یک مطالعه آزمایشی تامین می شود که مشارکت به طور مستقیم منجر به $1.9 میلیون NIH grant چند ماه پیش برای UCI ذهن محققان را به ادامه بررسی نقش میکروگلی (microglia) مغز اولیه سلول های ایمنی.

فراتر از حمایت مالی UCI ذهن شده است بسیار موفق در تعامل با افراد برای تبدیل شدن به بخشی از تحقیقات آلزایمر در رفتن در اطراف UCI از پیوستن به کارآزمایی های بالینی برای کمک به مغز در بانک. (کالبد شکافی و مطالعه بافت مغز را فراهم می کند تشخیص قطعی بیماری آلزایمر کوره گفت: اما اسکن PET که تایید شده اند در سال های اخیر توسط اداره دارو و فدرال اجازه می دهد تا شناسایی پلاک آميلوئيد و دولایه در مغز – رئیس earmarks که آلزایمر موجود است.)

در مورد 4,250 مردم را امضا کرده اند به تماس گرفته شود ممکن است برای گنجاندن در انواع مطالعات و فعالیت های کوره گفت.

“هدف ما این است که به یک پایگاه داده محلی از افرادی که علاقه مند هستند در, نه فقط کمک به آلزایمر محققان در UCI اما دیگر invesigators.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de