سنگاپور حزب حاکم نگه می دارد به فمن اما با ضرر و زیان تاریخی

ادگار سو ایسنا

رای دهندگان عمل اجتماعی فاصله در حالی که پوشش در یک مرکز رای دهی در سنگاپور در روز جمعه.

پس از قمار در برگزاری یک رای گیری در میان همه گیر سنگاپور حزب حاکم قابل پیش بینی برنده انتخابات عمومی — اما با یکی از کوچکترین رای سهام در حزب تاریخچه و اذعان تاریخی تعداد کرسی به مخالفان.

وجود دارد شکی نیست که حاکم مردم اقدام حزب است که در قدرت پس از سال 1959 را نگه دارید و به آن فمن. اما سهم خود را از رای مردم کاهش یافت و به 61 درصد از 70 درصد در سال 2015. کارگران حزب اصلی اپوزیسیون موفق به داد و بیداد کردن کرسی های بیشتری به دور از حزب حاکم برنده 10 از 93 صندلی — ترین تا کنون برگزار شده توسط قانونگذاران مخالف دولت.

نتایج منعکس نصب چالش به PAP تسلط در شهر-دولت و رشد میل به کثرت صداها در قوه مقننه است.

“ما یک دستور مشخص, اما در درصد از آرای مردمی است که به عنوان بالا به عنوان من تا به حال برای امیدوار” سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong گفت: در یک کنفرانس خبری صبح روز شنبه پس از نتایج. او مشخص انتخابات نه به عنوان یک “احساس خوب” لحظه اما یکی است که نشان دهنده “درد و عدم اطمینان است که سنگاپور احساس در این بحران است.”

به این کشور وارد رکود اقتصادی “وجود دارد یک حس است که [سنگاپور] نیاز به چیزی متفاوت از اقتصاد” گفت: لیندا Lim یک استاد در دانشگاه میشیگان که بر سیاسی اقتصاد جنوب شرقی آسیا. “اما آنچه که این دولت آمد تا با همان وجود دارد ایده های تازه است.”

زمانی که نظر سنجی باز صبح جمعه, دماسنج و ضد عفونی کننده دست در آماده است. چهره نقاب سنگاپور بود در snaking خطوط به رای خود را از قرار دادن در دستکش یکبار مصرف قبل از علامت X در کنار خود ترجیح حزب سیاسی. رای گیری تمدید شد دو ساعت به عنوان جدید بهداشت عمومی اقدامات تاخیر در این روند. در پایان روز 96 درصد از رای دهندگان تا به حال رای خود را به بالاترین میزان مشارکت پس از استقلال.

مخالفان تا به حال به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار حاکم PAP برای برگزاری یک رای گیری در میان همه گیر شوی آن را طلب می شود. هنگامی که به عنوان یک مدل برای چگونگی نگه داشتن covid-19 در خلیج سنگاپور دیدم موارد تورم در ماه آوریل به طور نامتناسبی کارگران مهاجر مستقر در خوابگاه به سر می برند. تا کنون آن را ثبت کرده است بیش از 45,600 عفونت در میان بدترین در منطقه و 26 مرگ و میر. هیچ رای گیری غایب در سنگاپور و رای دهندگان بود وجود دارد در فرد — یک پتانسیل خطر عمده سلامت.

سنگاپور نیز به کنترل در گفتار از جمله سختگیرانه “خبر جعلی” قوانین است که منتقدان می گویند بوده است weaponized در برابر مخالفان سیاسی. برگزاری انتخابات در طول شیوع کروناویروس بدان معنی است که تظاهرات که جذب رای دهندگان جدید به مخالفان در گذشته نمی تواند برگزار شد. تنها نه روز مبارزات انتخاباتی دوره داده شد.

مردم اقدام حزب “ندارد انحصار بهترین ایده های در مورد چگونه ما باید جامعه را به جلو” استدلال اقتصاددان و حزب کارگران نامزد Jamus Lim در یک بحث تلویزیونی. حزب خود Lim گفت: می خواستم به انکار PAP یک “چک سفید.”

Lim بخشی از تیم است که برنده یک تازه ایجاد منطقه انتخاباتی شناخته شده به عنوان سنگکنگ. این تنها دومین بار در تاریخ مخالفت کرده است برنده یک گروه نمایندگی حوزه (GRC) یک نوع از منطقه انتخاباتی در کشور سنگاپور است که در آن یک گروه از نامزدها به جای یک فرد مسابقات. این حزب همچنین در دفاع از آن موجود حوزه های برنده شدن در آن دژ Aljunied با یک به طور قابل توجهی گسترده تر از حاشیه در آخرین انتخابات در سال 2015.

AP

AP

در این عکس ارائه شده توسط وزارت ارتباطات و اطلاعات سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong امواج به عنوان او کست رای خود را در یک مدرسه در روز جمعه.

لی که گروگان سنگاپور از سال 2004 است که پسر ارشد سنگاپور اولین نخست وزیر و پدر و بنیانگذار لی کوان یو ، در این انتخابات خود را برادر Lee Hsien یانگ بیرون آمد و در برابر نخست وزیر و به جای لنت حمایت خود را به یک حزب مخالف spotlighting یک تعمیق دشمنی در درون یک خانواده یک بار در نظر گرفته نجس در سنگاپور سیاست است. لی کوان یو در خدمت سنگاپور به عنوان نخست وزیر برای بیش از سه دهه است.

تحلیلگران طولانی استدلال کرد که در آینده PAP رهبران مبارزه به ادامه پارتی مطلق تسلط در سنگاپور به عنوان جوان به ویژه در فشار بیشتر تحرک اجتماعی, گفتمان در موضوعات مانند نژاد و مذهب و موضوعات دیگر که طولانی تابو محسوب می شود توسط مرکز-راست ،

مسابقه حباب به سطح در انتخابات پس از Raeesah خان نامزد حزب کارگران بود هدفمند برای نظرات در رسانه های اجتماعی که متهم پلیس از درمان اقلیت های قومی متفاوت از اکثریت چینی در سنگاپور است. پست های خود را که ساخته شد در رسانه های اجتماعی دو سال پیش باعث شد که پرونده دو گزارش پلیس به اتهام تحریک دشمنی میان گروههای نژادی مختلف — جرم در این شهرستان ،

خان در میان تیم که برنده در سنگکنگ و خواهد بود یک عضو جدید مجلس.

“PAP در حال پخش است توسط یک راهکار جدید در جهان گفت:” لیندا لیم میشیگان استاد. “اما بسیاری از مردم با داشتن یک احشایی در واکنش به این جمله قلدری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de