مدرسه نام آخرین هدف در تلاش به حساب نژادپرستانه میراث تاریخی ارقام

مایکل Chwe شگفت زده شد و با انگیزه عمل می کنند.

UCLA استاد اقتصاد دریافت مدرک لیسانس خود را از موسسه فناوری کالیفرنیا در پاسادنا و به یاد و احترام برای Robert A. Millikan یک فیزیکدان مشهور و دانشگاه اول رئیس جمهور در اطراف محوطه دانشگاه.

جایزه نوبل گیرنده Chwe گفت: به نمایندگی از یک نوع demigod.

اما پس از آن زمان نژادی عدالت حرکت بر خاست تا در آستانه روز یادبود کشتار جورج فلوید. و Chwe از طریق های مختلف مکالمات آموخته است که Millikan بود یک رهبر در انسان بهبود جامعه – که به طور فعال ترویج استریل افراد معلول است.

Millikan که نام زینت چندین Caltech ساختمان و کسی که یک تنه اختصاص داده شده به او در دانشگاه بود سرسخت طرفدار اصلاح نژاد و طرفدار آلمان نازی است.

“این نیست که فقط به اعتقاد او در بهسازی نژادی” Chwe گفت: “اما او یک عضو از یک گروه که به طور فعال ترویج آن است. آنها در زمان غرور و ارتباط با نازی ها.”

Chwe می دانست که او تا به حال به عمل می کنند. او ایجاد یک درخواست تماس برای Caltech برای حذف Millikan نام از “تمام ساختمان ها ، فضاها و برنامه ها” و همچنین مجسمه نیم تنه از او. این طومار که همچنین مطالبات Caltech توقف تجلیل از همکار eugenicists E. S. Gosney A. B. Ruddock هری چندلر و ویلیام مونرو – فقط خجالتی از 1000 امضا.

Caltech مدیران به سهم خود می گویند آنها به ایجاد یک نیروی کار به مطالعه و مشاوره در مدرسه سیاست های نامگذاری ساختمان.

“ما به طور جدی به نگرانی های مطرح شده توسط اعضای جامعه ما در این مورد گفت:” دانشگاه سخنگوی کتی Svitil.

حکاکی میراث Millikan در Caltech اما نشان دهنده در سراسر کشور تماس با سیاه فعالان و دیگران برای جامعه به بازبینی که چهره های تاریخی کشور موجب اقتدار ایجاد یک درک جامع از این گذشته رهبران باورها و نگرش و درک درستی از چگونه آثار eponymously به نام ساختمان ها و نمادهای دیگر احترام آنها را پی ریزی سیستمیک نژاد پرستی.

کالیفرنیا مدارس و دانشگاه ها شده اند در میان این اهداف است.

از سان جوان کاپیسترانو در جنوب اورنج کانتی عمده از شهرهای جنوب کالیفرنیا از جمله لس آنجلس و لانگ بیچ – و حتی تا آنجا شمالی به عنوان برکلی – آموزش مقامات مواجه شده اند مبارزات برای تغییر نام مدارس اختصاص داده شده به slaveholders اسپانیایی مستعمراتی و eugenicists.

“ممکن است برای Caltech برای حفظ نام Millikan, Ruddock چندلر مونرو و Gosney در محوطه دانشگاه و ادعای اخلاقی نجابت” Chwe دادخواست می گوید. “اگر Caltech عمل نمی کند آن اذعان می کند که راحت با کاهش استانداردهای اخلاقی از (دیگر) نهاد.”

اما برخی از مردم استدلال کرده اند که تلاش برای حذف چهره های تاریخی از ساختمان های بیش از حد رفته.

نگاهی به عنوان مثال ساحل طولانی را Wilson دبیرستان.

که دانشگاه بخشی از ساحل طولانی Unified School District, نام رئیس جمهور وودرو ویلسون.

ویلسون میراث مورخان می گویند شطرنجی: او حمایت Ku Klux Klan و به نمایش در کاخ سفید “تولد یک ملت” یک فیلم است که در حالی که انقلابی از یک سینمایی چشم انداز ارائه یک بازنگری تاریخچه جنگ داخلی و اوایل دوران بازسازی.

اما زمانی که جان مایر یک LBUSD مدرسه عضو هیئت مدیره شنیده طومار خواستار Wilson بالا به تغییر نام او در تضاد.

مایر فارغ التحصیل از ویلسون و ملاقات همسر خود را وجود دارد. پدر او بخشی از اولین فارغ التحصیلی کلاس.

“من به طور کامل درک Black Lives Matter جنبش و این کشور محوری به خلاص شدن از شر هر چیزی که آلوده شد با نژادپرستی در گذشته” مایر گفت. “من درک می کنم که اما تا حدی آن را کمی غلط.”

مایر گفت: او از بین بردن مجسمه Confederates مانند معاون رئیس جمهور سابق John C. Calhoun اما در مورد سوال که تا چه حد این کشور باید بروید.

“آنچه در مورد (رئیس جمهور توماس), Jefferson (جورج) واشنگتن و دیگران ؟ آن را پیچیده تر می شود,” او گفت:. “به جای حمله نام یک دبیرستان اجازه ساخت یک برنامه که در آن ما به اتهام رو به جلو از این روز و سعی کنید به دنیای ما بهتر است.”

اما ارل Ofari هاچینسون رئیس جمهور از لس آنجلس شهری سیاست میزگرد گفت: آن را به خصوص فاحش برای نژادی متنوع مدارس برای ادای احترام به کسانی که تداوم و چشم پوشی نژاد پرستی و ظلم و ستم.

که شامل هاچینسون گفت: LBUSD که همچنین دارای یک Millikan بالا به نام بعد از Caltech فیزیکدان و اردن دبیرستان که افتخارات دیوید استار, اردن, اولین رئیس جمهور از دانشگاه استنفورد و شناخته شده طرفدار انسان عقیم سازی.

“به (Wilson) نام یک دبیرستان در ساحل طولانی با نزدیک به اکثریت سیاه پوستان, اسپانیایی, پیرمرد و دانش آموزان از رنگ” هاچینسون گفت: “یک تقلید مسخره امیز و توهین به متنوع شهر از جمله ساحل طولانی است.”

هاچینسون گفت: امریکا در حال حاضر تحت یک حساب بیش از که از افتخارات کشور و مدارس که آموزش آینده امریکا باید در خط مقدم.

“خط کشیده شده باید با محو نام خود را از این مدارس” هاچینسون گفت.

سوال باقی می ماند اما در مورد چقدر شتاب وجود دارد خاص در مدارس و مناطق به تغییر نام.

ویلسون بالا درخواست می کند که بیش از 3000 امضا. اما معلوم نیست که چگونه بسیاری از امضا کنندگان محلی هستند.

و در یک LBUSD جلسه هیئت مدیره مدرسه در ماه گذشته چند نفر در نظر عمومی – نسبت به تعداد کل سخنرانان مورد بحث تغییر نام ویلسون. و از کسانی که بیشتر مورد علاقه نگه داشتن نام.

“ما درک می کنیم هر دو طرف و ما درک می کنیم اهمیت نماد” منطقه سخنگوی کریس Eftychiou گفت. “که یکی از دلایل ما را تغییر نام مدرسه در گذشته است. سوال این است که آیا ما می خواهیم” بروید ؟

خالق Wilson بالا دادخواست نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

LBUSD در واقع تغییر نام مدرسه در گذشته به عنوان Eftychiou گفت. در 2014 منطقه تغییر Peter H. برنت مدرسه ابتدایی به نام پس از اولین فرماندار کالیفرنیا و شناخته شده نژادپرستانه به بابی اسمیت ابتدایی تجلیل مدرسه منطقه سیاه عضو هیئت مدیره. دو سال بعد از آن تغییر نام Robert E. Lee ابتدایی به اولیویا Herrera ابتدایی, یک دوست خوب محلی مربی.

اما در این منطقه هیچ برنامه ای در حال حاضر به تغییر نام آن مدارس – هر چند طولانی, ساحل, عضو شورای شهر رکس ریچاردسون که سیاه و سفید است, پیشنهاد نامگذاری این مدرسه پس از دیگری اردن چنین به عنوان نوازنده Louis Jordan رهبر جنبش حقوق مدنی باربارا اردن یا افسانه بسکتبال مایکل جردن.

در سان جوان کاپیسترانو مدیران در JSerra کاتولیک دبیرستان نیز گفت: آنها چوب به نام – با وجود های اخیر مجادلات اطراف Junipero Serra.

سرا تاسیس کالیفرنیا ماموریت در قرن 18th, اما همچنین تسهیل اسپانیایی استعمار و آمریکایی های بومی آزار و اذیت.

مدرسه که پرده برداری از مجسمه سرا در سال 2018 در سومین سالگرد تشریع به تازگی برای کار با اورنج کانتی کلانتر برای جلوگیری از پتانسیل خرابکاری پس از دیگر سرا مجسمه در کالیفرنیا شد سرنگون شود.

JSerra می آموزد دانش آموزان کل میراث اسم آن مدرسه جمهور غنی مایر گفت: — خوب و بد است. در نهایت او گفت که او معتقد سرا میراث است که او “به قلب خود را به مردم کالیفرنیا.”

“آن را با غرور و افتخار بزرگ ما به یاد پدر سرا نام” غنی مایر گفت. “ما در حال رفتن به خجالتی و دور از ما هستند.”

مدرسه دیگر مناطق در ضمن عمل به سرعت به مالیات غیر مستقیم نام از چهره های بحث برانگیز.

در برکلی به عنوان مثال هیئت مدیره مدرسه به تازگی رای به تغییر نام از واشنگتن و جفرسون مدارس ابتدایی چون هر دو متعلق به بردگان است.

و فولرتون دبیرستان به تازگی تغییر نام Plummer سالن. اسم خود را لوئیس Plummer — سابق فولرتون مشترک اتحادیه سرپرست منطقه مدرسه — بنا به گزارش روابط به حال به KKK.

در عین حال دیگر مدارس گرفته اند بیشتر روشمند رویکرد است.

لس آنجلس Unified School District این است که به دنبال چیزی برای انجام با آن اردن ،

“ما مردم به دنبال در این مناطق و همچنین به عنوان راه های دیگر ما می توانید به طور مستقیم مسئله سیستمیک تعصب و نژادپرستی نهادی,” الاییواسدی سرپرست Austin Beutner گفت: به تازگی به عنوان او خطاب مسائل با پردیس پلیس. “این لحظه نمی توان در مورد مطلب کلمات و وعده های دروغین. آن را به مورد تغییر واقعی بر اساس منطق و دلیل و اصل تعامل.”

Caltech با آن به تازگی ایجاد شده وظیفه نیروی اخیرا برگزار مجازی تاون هال برای بحث در مورد حذف نام Millikan و برادرانش.

“ما متعهد به ساختمان بر این مکالمات” Svitil گفت: “و به تصرف این لحظه را با لينک مستقيم گام به سوی یک دانشگاه که در آن هر عضو از جامعه ما است که دسترسی و پشتیبانی خود را برای رسیدن به کامل علمی و حرفه ای بالقوه است.”

نویسنده کارکنان Jeong پارک کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de