حیدرآباد: بیمارانی که بهبود یافته اند از coronavirus در حال گرفتن گزاف ارائه می دهد برای اهدای پلاسمای اعم از 60,000 تومان به تومان 3 لاخ برای یک کمک مالی.

این بار از هند نقل کرده واراناگل وکیل Akhil Ennamsetty “شما می توانید 400 میلی لیتر پلاسما برای به Rs 3 لاخ. با رسمی بودن سیستم محدود اهدا کننده-تماس با بیمار در حال حرکت در خارج از شبکه.” او شده است تلاش برای مطابقت با بیماران و خیرین در این شهرستان است. Ennamsetty خود یک Covid-19 بازمانده. او اولین کسی بود که در Telangana برای اهدای پلاسما ،

گفت که خانواده ها از جان گذشته حاضر به پرداخت هر قیمت Akhil اشاره کرد که این وضعیت خطرناک است. وی با بیان نگرانی از آن محروم می سازد فقیر از شانس برابر برای پیدا کردن واجد شرایط اهدا کنندگان. به منظور ساده کردن سیستم Ennamsetty شده است درخواست دولت برای یک پایگاه داده های رسمی از بهبود بیماران.

NRIs گفته می شود فشار هزینه ها به عنوان آنها می توانید استطاعت به پرداخت کردن. طبق گزارش خویشاوند از یک شهروند ارشد و حتی ارائه یک پرواز اجاره را به یک اهدا کننده از دهلی نو. آن را باید به ذکر است که پرداخت کمک های مالی از خون و اجزای خون منع شده اند از طریق دیوان عالی کشور منظور از سال 1996; هنوز هم بازار غیررسمی از پلاسما به نظر می رسد پررونق است.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de