Orange County Museum of Art مدیر و مدیر عامل شرکت مراحل پس از شش سال

تاد اسمیت مدیر و مدیر عامل شرکت Orange County Museum of Art, پله پایین از موقعیت خود را پس از شش سال تصدی که در طی آن او به رهبری راه اندازی ساخت و ساز در یک خانه جدید در Segerstrom Center for the Arts در کوستا مسا.

اسمیت تبدیل خواهد شد مدیر اجرایی Bechtler موزه هنر مدرن در شارلوت کارولینای شمالی یک OCMA اعلام چهار شنبه, جولای 10, گفت:. اسمیت آخرین روز خواهد بود Aug. 14.

“تاد به انجام یک کار فوق العاده هدایت OCMA از طریق این دوره از تغییر قابل توجهی برای تحقق بخشیدن به چشم انداز ما از ساختمان جدید موزه” OCMA مدیره رئیس جمهور Craig W. چاه گفت.

اسمیت پا به نقش در سال 2014 پس از شش سال به عنوان مدیر تمپا موزه هنر در فلوریدا. به عنوان OCMA مدیر و مدیر عامل شرکت اسمیت وظیفه بود با احیای موزه طولانی برگزار شد طرح – که تا به حال متوقف شده است با رکود بزرگ – به نقل مکان و گسترش آن از سایت سابق در نزدیکی مد جزیره در ساحل نیوپورت.

نبرد بر سر نحوه فروش و redevelop مد سایت جزیره شد موانع دوباره کاهش جابجایی طرح است. اما در ماه سپتامبر اسمیت led مراسم پیشگامانه برای موزه خانه جدید a $73 میلیون 53,000-میدان پا, Thom Mayne-طراحی ساختمان به عنوان لمس اتمام به آنچه اسمیت تا به حال لقب “هنر پردیس اورنج کانتی است.”

در آن موزه به حال امن $47 میلیون برای خانه جدید خود; اسمیت گفت: این رقم در حال حاضر به 52 دلار میلیون نفر است. کارگران در حال حاضر قرار دادن سازه های فلزی برای ساختمان جدید است که میله میله برای باز کردن در اواخر سال 2021 است.

در سال 2018 اسمیت و همچنین یک فضای موقت برای این موزه در ساحل جنوبی پلازا ایجاد کرد به نام OCMAEXPAND-سانتا آنا. از طریق این موزه نمایشگاه هر دو در آن خانه سابق در نیوپورت بیچ و در زمان خانه در سانتا آنا اسمیت “کمک کرد این موزه در خط مقدم Pacific Rim هنرمندان” ولز گفت.

“او را دیدم به آینده کاملا با دقت ولز گفت: با اشاره به Pacific Rim منطقه رو به رشد و در حال ظهور در صحنه هنر. “وقتی که او ارائه ایده به هیئت ما تماما در آغوش آن است.”

سارا جسی در حال حاضر معاون OCMA خدمت به عنوان موزه موقت مدیر و مدیر عامل در حالی که هیئت جستجو برای اسمیت جایگزینی دائمی. مدیر جدید و مدیر عامل کار می کنند با جسی برای کمک به پیدا کردن موزه جدید رئیس متصدی و همچنین چاه گفت.

“آنها در حال رفتن به یک سازمان است که یک تاریخ و یک سازمان است که آینده ای روشن به خصوص در ادامه در آغوش هنر در حاشیه اقیانوس آرام منطقه” اسمیت گفت. “که در آن موزه می تواند علامت آن به صورت محلی و همچنین در سطح بین المللی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de