اگهی: بروس Nestande سابق اورنج کانتی سرپرست درگذشت در سن 82

“سیاست است.”

که تنها کلمه بود بروس Nestande کامل پاسخ دهد در سال 1970 زمانی که یک روزنامه خواسته و سپس مونتاژ نامزد برای یک لیست از تمام سرگرمی های خود را.

این همان راه Nestande ام را جواب داد: اگر همین سوال پرسیده روز پنج شنبه, جولای 9, روز درگذشت او از حمله قلبی در تگزاس در سن 82.

به عنوان یک بچه در حال رشد در مینه سوتا طولانی-زمان اورنج کانتی سیاستمدار – سه دوره مجلس و شش سال شهرستان سرپرست – علاقه مند بود در دو چیز بیس بال و سیاست است. او توپ را به خوبی به اندازه کافی که او پیش نویس توسط قدیمی شهر کانزاس یک را هر چند او نمی علامت.

او عاشق سیاست آنقدر که او رفت pro.

پس از به دست آوردن یک رشته اقتصاد از دانشگاه مینه سوتا و بعد یک شب-مدرسه قانون مدرک تقریبا همه Nestande غیر نظامی مشاغل بودند در یک راه یا دیگری در مورد سیاست. بیش از چند دهه او به عنوان یک انتخاب رسمی مبارزات انتخاباتی مشاور و رابط دولت برای شرکت های حمل و نقل و منافع دیگر.

او سیاسی lifer, هم, کسی که نمی, به طور کامل ترک اتاق عقب تا حدود 18 ماه پیش زمانی که او و همسرش نقل مکان کرد و از نیوپورت بیچ به تگزاس به نزدیکی خود را جوانترین نوه.

و به طور طبیعی سیاسی خود اشکال ویروسی شد. دو تا از Nestande چهار فرزند در نهایت به سیاست است. یک دختر در قانون است شهردار نخل کویر. همسر سابق خود پس از فرار به صورت قدیمی خود را مونتاژ صندلی; او از دست داد اما Nestande حمایت خود را بازی.

سیاست بود که بسیاری از چیزهایی که در Nestande, خانه, در, نارنجی, در 1960s و 70s بود اما هرگز یک کلمه کثیف.

“من احتمالا بیشتر از لحاظ سیاسی به خوبی آشنا کلاس اول در امریکا گفت:” Nestande بازمانده پسر برایان Nestande, 56 سابق دولت و مجلس است که معاون مدیر عامل شرکت برای شهرستان ریورساید.

“ما 100 درصد درگیر در سیاست است.”

آن را فقط خالی استراتژی بحث ، سیاست Nestande ابزار برای کمک به جامعه.

به عنوان یک ناظر از سال 1980 از طریق ’86, Nestande کمک به هموار کردن راه برای چندین پروژه های حمل و نقل و در نهایت تلفات جاده ای در اورنج کانتی و همچنین پرادو سد در شهرستان ریورساید.

به عنوان یک مجلس از سال 1974 به ’80 او یک رهبر ایران در زمانی که دموکرات ها کنترل ساکرامنتو. او در بر داشت آن را سخت برای دریافت صورتحساب گذشت فقط با سه نفر از 29 طرح به تصویب رسید و به قانون است. اما او با تمام احزاب در مسائل مختلف به عنوان استفاده از زمین و جرم و جنایت.

Nestande جان سالم به در چند دهه خود را در سیاست به عنوان یک میانه رو جمهوری خواه. در زمان او برای برخی از گوش خراش اعضای ایران (در اوایل کار خود Nestande کمک قوس محافظه کار والتر Knott ساخت استقلال سالن مجاور به Knott را بری مزرعه) اما اعتقادات خود بودند و نزدیک به مرکز سیاسی.

“او با مردم” برایان Nestande گفت. “که مهم تر بود ،

دو تا از بزرگ نام دموکرات که Nestande به طور معمول sparred با در حالی که در ساکرامنتو – سابق رژیم صهیونیستی. جری براون و سابق مجلس سخنران ویلی براون – در میان افرادی که با ارسال کلمات گرم به برایان Nestande روز جمعه یک روز پس از Nestande مرگ است.

“به عنوان یک جمهوری خواه در ایالت مینه سوتا زمانی که بابام بزرگ شدم در آنجا بود که یک نوع بسیار متفاوتی از چیزی که حتی از آنچه که یک جمهوری خواه به معنای در کالیفرنیا هنگامی که او در اینجا” برایان Nestande گفت.

امروز فقط-شروع بروس Nestande احتمالا هنوز ثبت نام به عنوان یک جمهوری خواه; Brian Nestande گفت: پدر معتقد بودند به شدت در دولت است. اما برایان Nestande همچنین پیشنهاد پدرش نبود همیشه مشتاق در مورد بسیاری از اجتماعی و یا دیدگاه های سیاسی رایج در مغلوب ساختن پیشی جستن-دوران جمهوری خواه سیاست است.

“ممکن است آن را دشوار برای او را به انتخاب” برایان Nestande گفت.

در واقع قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن بروس Nestande گاهی اوقات آن را دشوار است به انتخاب کنید.

او پس از استعفا از اواسط دوره از صندلی خود را در هیئت شهرستان – گل نشسته در آن زمان توسط سوال در مورد مسائل مالی مبارزات انتخاباتی و رای گیری در مورد موضوعات مورد علاقه خود را به همکاران – او از دست یک پیشنهاد برای دولت به مارس Fong اتحادیه اروپا.

این بود پایان خود را برای شکار انتخاب می شوند ، اما او می خواهم قبلا دستیار ویژه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. رونالد ریگان (و بعد از آن مطرح شده پول برای ریگان ریاست جمهوری مبارزات) و مدیر اجرایی دولت عربستان و او به زودی بازگشت به آن طرف از سیاست است. او به عنوان رابط دولت برای انواع شرکت ها و بعد از آن به ریاست مجلس سنا مبارزات برای مایکل هافینگتون و بیل جونز, در میان دیگران.

در اواسط 1980s دولت سابق بهداشت ، دنیس نجار گفت: اورنج کانتی ثبت نام که Nestande سیاسی حیوان: “بروس مذاکرات, سیاست های, سیاست و خواب سیاست است. برای همه من می دانم که او حتی رویاهای در مورد سیاست است.”

روز جمعه برایان Nestande تایید کرد که Nestande باقی مانده است که راه خود را در اوایل 80s.

“او هرگز تا گلف و یا هر چیزی شبیه به آن. و او دوست داشت به دنبال ورزش. اما آره, سرگرمی خود را احتمالا هنوز هم سیاست است.”

برایان Nestande گفت: پدر او مدیریت سلامت خود را قبل از مرگ او.

“او تا به حال یک قلب بیماری است. و در حالی که حمله قلبی شد و… غیر منتظره… او شده است می خواهم احساس خستگی ماه گذشته یا بیشتر.”

Nestande قبل بود در مرگ پسرش بری و جان سالم به در با همسر خود را از 36 سال پاملا سه فرزند خود را, برایان گابریل و زن برادرش جیم خواهر لیندا پنج نوه و پنج مرحله-نوه.

خصوصی عزاداری برگزار خواهد شد دوشنبه, جولای 15.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de