سازمان های غیر دولتی خواسته سانتی متر توجه برای اقدام علیه اکسیژن تامین کنندگان

حیدرآباد: یک شهر مبتنی بر سازمان های غیر دولتی کمک به دست بنیاد (HHF) در نامه ای به وزیر K. Chandrashekhar رائو که پلیس رزرو موارد زیر مواد منفجره & مدیریت بحران عمل در برابر اکسیژن تامین کنندگان.

NGO آورده خواسته سانتی متر فوری توجه در این موضوع است. در آن نامه به رئیس وزیر HHF اظهار داشت که پر کردن موارد به طور کامل توجیه می شود در مقابل کسانی که احتکار به طور غیرقانونی خرید و یا فروش سیلندر اکسیژن. اما سازمان های غیر دولتی در حال انجام بشردوستانه و خدمات داوطلبانه برای نجات زندگی با ارزش با ارائه سیلندر اکسیژن از طریق همه ابزارهای قانونی و تحت نظارت دقیق پزشکی و روند به بیمارانی که نیاز فوری اکسیژن برای جلوگیری از هر گونه عوارض.

این نامه همچنین می گوید که چنین اقدام تنبیهی را به مخاطره می اندازد زندگی صدها تاج بیمارانی که در حال حاضر در مراحل نقاهت پس از تجویز اکسیژن است.

“بنابراین این سازمان درخواست سانتی متر به اجازه همه داوطلبانه و سازمانهای اجتماعی خود به ادامه کار انسان دوستانه در صرفه جویی در زندگی می کند که تضمین شده تحت ماده 21 قانون اساسی هند (حق زندگی)” HHF نوشت و در آن نامه به وزیر.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de