کنپور روبرو می شوند: شبیه گانینگ کردن چهار متهم در حیدرآباد دامپزشک تجاوز به عنف & پرونده قتل

حیدرآباد: کشتن گانگستر Vikas Dubey و برخی از سرسپردگان خود را در یک سری از اتهام برخورد در اوتار پرادش یادآور یک حادثه مشابه در اینجا که در آن چهار نفر به اتهام تجاوز و قتل یک دکتر دامپزشکی ملاقات کرده بود به سرنوشت مشابه در دسامبر 2019.

در Cyberabad حادثه هر چهار متهم کشته شدند در یک بروید در یک تبادل آتش.

پلیس در هر دو این موارد ادعا کرد که مظنون “ربوده” سلاح های خود را و باز آتش در آنها را وادار به اقدام تلافی جویانه “در دفاع از خود.”

Dubey شد جمعه توسط پلیس ادعا می کنند که او در تلاش برای فرار بعد از ماشین حمل او را از اوجائین لغو در حومه Kanpur.

او ششم بود مرد به مرگ در یک برخورد پلیس پس از کمین او گفته مغز متفکر در کنپور را Bikru ایجاد کرد نیمه شب گذشته در جولای 2, کشته شدن هشت پلیس که برای دستگیری او.

قبلا پنج عضو Dubey باند کشته شدند در جداگانه برخورد.

با کمال تعجب در هر دو کانپور و Cyberabad برخوردهای متهم نمی شد در حالی که دستبند به دست آنها گرفته شده در وسایل نقلیه قبل از اتهام شلیک تلافی جویانه صورت گرفت منجر به مرگ آنها.

از ربوده سلاح بودند در “قفل” موقعیت و مقتول متهم نمی شد دست به دستبند زمانی که آتش گرفت Cyberabad کمیسر پلیس VC Sajjanar پیشتر گفته وقتی پرسید که آیا آنها دست به دستبند.

با توجه به Cyberabad پلیس در نوامبر 27, 2019, چهار متهم ربوده زن دامپزشک و او را کشته و پس از آزار جنسی او و سپس منتقل به بدن در یک کامیون به Chattanpalli نزدیکی در اینجا که در آن سوخته بود تحت culvert.

آنها دستگیر شدند و در نوامبر 29.

آنها کشته در شلیک پلیس در 6 دسامبر 2019 در Chattanpalli زمانی که آنها گرفته شد به صحنه جرم نزدیک culvert که تحت آن سوخته باقی مانده از 25 سال دامپزشک پیدا شد در نوامبر 28, به بازیابی خود گوشی مچ دست سازمان دیده بان و دیگران مربوط به این مورد است.

TheCyberabadpolice ادعا کرده است که پرسنل خود را با توسل به “تلافی جویانه” پس از شلیک دو متهم آتش گشودند و پس از ربودن سلاح های خود را علاوه بر حمله به آنها را با سنگ و چوب و در نتیجه آسیب به دو پلیس.

TheTelangana دولت تعیین کرده بود تا یک تحقیق ویژه ای تیم بررسی قتل.

در ماه دسامبر سال گذشته دیوان عالی کشور منصوب سه عضو کمیسیون تحقیق به ریاست سابق apex قاضی دادگاه V S Sirpurkar به پروب مورد.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de