سابق Saddleback College گیرنده گسترده جلب کودک نو پا کاهش یافته و از ساختمان در حال سوختن


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


بزرگترین گرفتن از فیلیپ شاهد زندگی اتفاق نمی افتد در یکی از زمین فوتبال او را دوست داشت به عنوان یک جوان.

او با پوشیدن لباس ورزشی cleats اجازه دهید به تنهایی کفش چون فرصت به وجود آمد تا به طور ناگهانی در میان هرج و مرج است.

اما سابق Saddleback College گیرنده گسترده و اورنج کانتی ساکن بود و تمام غرایز تمرکز و محبت او نیاز به ارائه در همه بازی مهم از زندگی است.

شاهد 28 با عجله به یک آپارتمان و ساختمان به آتش کشیده در شهر فینیکس, Ariz. در جمعه, جولای 3 و غواصی گرفتن از یک سوخته 3 سال کاهش یافته است توسط مادر او یک سوم داستان بالکن.

نشان دادن سرعت و مطمئن دست از سابق دانشگاهی ورزشکار شاهد گهواره پسران سر و بدن تقریبا مانند او فیلدینگ زدن توپ چیزی گیرنده اغلب خواسته به انجام.

“این است که قطعا بزرگترین گرفتن” شاهد گفت: در یک مصاحبه تلفنی جمعه از آریزونا. “من به دنبال به جلو به هر نوع گرفتن شبیه به این, اما آن اتفاق افتاد و من فقط خوشحالم که من قادر به انجام آن است.

“من جلال را به خدا و همه مربیان در خارج وجود دارد و افرادی که به من کمک کرد تا قطار به این توانایی.”

شاهد بازی برای مربی علامت McElroy در Saddleback College در سال 2016 پس از گذراندن چهار سال در نیروی دریایی. مادری از کالامازو, میشیگان. بود مستقر در اردوگاه Horno در کمپ پندلتن قبل از اینکه به دنبال رویای خود را از بازی فوتبال کالج است.

در حال حاضر در آریزونا زندگی می کنند شاهد خاموش بود جولای 3 از گارد امنیتی کار هنگامی که او وارد مجتمع آپارتمانی برای دیدار با دوستان خود را برای یک صبح تمرین.

“من در آپارتمان و من فقط شنیده اغتشاش در پارکینگ” او به یاد می آورد. “من در خارج و در فکر آن بود که مبارزه در رفتن اما دیدم هر کس به دنبال در یک جهت خاص بود که در نوع خود عجیب و غریب به من. چند لحظه بعد در نهایت کسی فریاد زد که وجود دارد آتش است و مرا وادار به گرفتن من همه چیز به سرعت و من درهم پایین پله ها بدون کفش من.”

شاهد رسیده وحشتناک صحنه با یک فکر در ذهن: کمک به.

وجود دارد فریاد می زند در مورد یک کودک نو پا در آپارتمانی که در آتش و دود مواج.

به عنوان مادر کاهش یافته و پسر او را از بالکن شاهد به سرعت از سمت ساختمان به گرفتن کودک نوپا فقط قبل از اینکه او به زمین خورد. او heroics گرفتار شده بودند ،

“من فقط قفل در که نیاز به کمک می کند” شاهد گفت. “من می ترسم از هر چیزی و یا فکر کردن بیش از حد. من فقط واکنش نشان داد.”

شاهد به زودی متوجه پسر بود و سوختگی بر روی بدن خود و با عجله او را به دور از ساختمان.

مادر پسران راشل طولانی رفت و برگشت به سوزاندن آپارتمان برای او 8 سال. این دختر بچه را نجات داد شد توسط یکی دیگر از اطرافیان D ‘ Artagnan الکساندر, اما طولانی درگذشت فروغ.

“او قهرمان من,” شاهد گفت: از الکساندر. “(و بلند) است قهرمان واقعی است. او غریزه مادری فقط به ما نشان داد چگونه زنان زیبا هستند. او قدرتمند است. او حتی نمی دریغ و یا فکر می کنم در مورد درد خود را.”

کودکان در حال نقاهت در بیمارستان و یک GoFundMe حساب ایجاد شده برای خانواده شاهد گفت. همانطور که از اوایل بعد از ظهر جمعه بیش از $106,000 زنبور عسل مطرح شده است.

جاهای خالی شده بود همه-کنفرانس بازیکن در کالامازو مرکزی بالا است. او idolizing گسترده ای از گیرنده های مانند Braylon ادواردز لری فیتزجرالد و استیو اسمیت. اما در حال حاضر شاهد است که به نام یک قهرمان است.

“شخصیت او نازل شد,” McElroy گفت. “او آماده شده خود را در زندگی خود را برای هر گونه فرصت برای کمک به کسی. (او) چیزی کمتر از قهرمانانه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de