دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد طولانی مدت یکی از دستیاران حکم زندان

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم زندان طولانی مدت دستیار راجر سنگ پس از سابق کمپین مشاور محکوم به سه سال و چهار ماه در زندان در ارتباط با سابق مشاور ویژه رابرت Muellers روسیه پروب رسانه ها گزارش شده است.

روز جمعه تصمیم حدود یک ساعت پس از یک دادگاه تجدید نظر را رد کرده سنگ را حرکت برای به تاخیر انداختن شروع از زندان, برنامه ریزی برای شروع در جولای 14, گزارش, تپه, اخبار سایت.

سنگ 67 بود ادعا کرد او دچار از شرایط بهداشتی قرار داده است که او را در معرض خطر جدی مرگ اگر او به این زندان که در حال تجربه یک شیوع کروناویروس.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany با صدور بیانیه ای در روز جمعه شب گفت: امروز رئيس جمهور, Donald J. Trump امضا اجرایی اعطای عفو رفت و آمد و ظالمان جمله راجر سنگ جونیور”

در این بیانیه توضیح داده شده سنگ به عنوان “یک قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری”.

McEnany گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کرده بود اجرایی اعطای عفو رفت و آمد خود را “ناعادلانه” حکم.

“راجر سنگ در حال حاضر به شدت رنج می برد. او بسیار ناعادلانه عنوان شد بسیاری از دیگران در این مورد. راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد,” او اضافه شده است.

سنگ است که در حفظ بی گناهی خود را در دادگاه محاکمه و به درخواست تجدید نظر محکوم شد گذشته از شش مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران به متهم در ارتباط با مولر تحقیق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تماس با روسیه که گل نشسته رئيس جمهور در دو سال اول در اتاق گفت: تپه اخبار گزارش.

مولر نیست پیدا کردن شواهد به اتهام تهمت کمپین همکاران با همکاری با روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 اما متوجه شد که این کمپین استقبال مسکو دخالت تلاش.

وزارت دادگستری رهبری نقل مکان کرد برای کاهش سنگ محکومیت توصیه در ماه فوریه در یک بسیار بحث برانگیز حرکت پیشرو چهار حرفه دادستان مشغول کار بر روی پرونده های خود را به ترک.

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر گذشته توسط یک هیئت منصفه در واشنگتن دی سی از همه می شمارد او به اتهام از جمله دروغ گفتن به کنگره در ارتباط با آن جداگانه بررسی به دخالت شاهد دستکاری و مانع رسمی اقدام.

یکشنبه توسعه مورد انتقاد قرار گرفته است به عنوان آسیب رساندن به حکومت قانون و سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری.

خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff که منجر کنگره پانل به آن سنگ به دروغ به شدت با انتقاد از این تصمیم به عنوان “میان توهین آمیز به حاکمیت قانون و اصول عدالت”.

در ضمن قضایی مجلس رئیس Jerrold Nadler و خانه نظارت رئیس کمیته کارولین مالونی گفت: آنها به دنبال یک “جلسه فوری” از کاخ سفید و مشاور در شرایط اطراف سنگ تخفیف.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de