Dharavi ظهور به عنوان یک الگوی جهانی’: Thackeray

بمبئی: پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) اذعان کرد که شیوه ای که در آن Covid-19 گسترش دستگیر شد در بمبئی Dharavi, Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray در روز شنبه گفت که آسیا بزرگترین زاغه در حال حاضر به عنوان “الگویی” برای تمام جهان.

“پر جمعیت منطقه مانند Dharavi نه تنها جهان نشان داده است که از طریق تلاش های مشترک Covid-19 کنترل می شود اما همچنین یک نام برای خود در سطح جهان به عنوان یک مدل نقش در مبارزه با تاج,” او گفت:.

Thackeray همچنین باران ستایش در مجتمع مبارزات انجام شده توسط BrihanMumbai شهرداری شرکت های مختلف سازمان داوطلبان و مردم محلی از Dharavi و گفت: “این موفقیت تلاش های خود را.”

“نمونه هایی از انسان, پیروزی بر یک جهانی و همه گیر می تواند الهام بخش دیگران” او گفت که او تمجید زحمت که رفت به کنترل گسترش ویروس که به دست آورده به رسمیت شناختن جهانی برای Dharavi به عنوان یک مدل نقش و قول داد که “جنگ در برابر ویروس” خواهد بود بیشتر شدت یافته است.

در یک پت برای BMC و دولت که مدیر کل Tedros A. Ghebreyesus اواخر روز جمعه ساخته تحسین آمیز اشاره به دستاوردهای Dharavi در بمبئی در میان دیگر نمونه های مشابه در سطح جهان به عنوان جهانی همچنان به مبارزه با این بیماری همه گیر.

“حتی در Dharavi یک پر بسته بندی شده منطقه در بمبئی یک تمرکز قوی بر تعامل جامعه و اصول تست ردیابی جداسازی و درمان همه کسانی که بیمار هستند این است که کلید برای شکستن زنجیره انتقال و سرکوب ویروس,” او گفت:.

در این زمینه Ghebreyesus با اشاره به این که وجود دارد بسیاری از نمونه های بسیاری از سراسر جهان نشان داده اند که حتی اگر Covid-19 شیوع بسیار شدید آن را هنوز هم می تواند به ارمغان آورد تحت کنترل در ویتنام و کامبوج و تایلند و نیوزیلند و ایتالیا و اسپانیا و کره جنوبی.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de