تاج ترس: تقاضا برای تخم مرغ و لیمو را افزایش می دهد در حیدرآباد

حیدرآباد: ساکنان Telangana افزایش مصرف تخم مرغ و لیمو برای افزایش ایمنی و مبارزه با کروناویروس. روزانه یک کرور تخم مرغ به فروش می رسد در حیدرآباد به تنهایی. با وجود افزایش در تقاضا از تخم مرغ و لیمو قیمت ها هنوز هم در کنترل است.

به طور کلی تقاضا لیمو را افزایش می دهد در طول تابستان و تخم مرغ در زمستان. اما تقاضا برای لیمو و تخم مرغ شاهد افزایش عظیم این فصل بارانی. این است که به دلیل سرعت گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس. پزشکان و کارشناسان در حال ارائه مشاوره به مردم برای استفاده از تخم مرغ و لیمو برای افزایش ایمنی خود را. آنها نشان می دهد افزایش مصرف ویتامین C است که در حال حاضر در لیمو. علاوه بر تخم مرغ همچنین حاوی پروتئین و نقش مهمی در افزایش ایمنی. از این رو استفاده از تخم مرغ و لیمو زیادی افزایش یافته است و در طی یک ماه است. مردم با تخم مرغ آب پز روزانه. آنها در حال گرفتن آب لیمو و همچنین با استفاده از لیمو در غذاهای مختلف.

تخم مرغ کمیته هماهنگی مقامات گفته است که تقاضا برای تخم مرغ افزایش یافته انبوه در دولت است. Telangana می ایستد دوم در تولید تخم مرغ آن را به تولید 3.2 کرور تخم مرغ در هر روز. نزدیک به 80 مزارع مرغ واقع در حومه شهرستان در حال تمرکز بر تولید مرغ و تخم مرغ است. در حال حاضر تقاضا برای مرغ را تا حدودی کاهش می یابد اما تقاضا برای تخم مرغ افزایش یافته و در سطح رکورد.

قیمت هر تخم مرغ در کل فروش بازار تومان است 3.60 در حالی که در بازار خرده فروشی هر تخم مرغ که فروخته می شود در هزینه های Rs 4.50. کیسه لیمو فروخته شد تومان 600 تا 800 سال گذشته در حال حاضر آن است که به فروش می رسد در 250 تومان به 350 در هر کیسه. هر کیسه حاوی 300 تا 400 لیمو.

منبع: Siasat اخبار

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de