بروک و رابین لوپز را وادار به سوار شدن دیزنی جهان زیر لیوانی در NBA حباب فصل

سخت هسته دیزنی متعصب بروک و رابین لوپز از Milwaukee Bucks تا به حال رویاهای خود را تحقق یابد که در حال حاضر بازیکنان NBA را وادار به سوار شدن دیزنی جهان زیر لیوانی غلتکی در حالی که لیگ پس از اتمام آن coronavirus به تعویق افتاد فصل در پارک فلوریدا رفت و آمد مکرر.

انجمن ملی بسکتبال ساخته شده ترتیبات با والت دیزنی جهان برای ارائه به بازیکنان خود entourages لیگ برتر و کارکنان پس از ساعت دسترسی به جاذبه ها و تجارب در دیزنی قلمرو حیوانات دیزنی استودیوهای هالیوود و Epcot با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

NBA فصل راه اندازی مجدد خواهد شد در تاریخ 30 ژوئیه در دیزنی ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی با بازیکنان ماندن در این نزدیکی هست در یک “حباب پردیس” در گران Destino برج در دیزنی کورونادو چشمه دیزنی Grand Floridian و دیزنی باشگاه قایق بادبانی.

همچنین نگاه کنید به: که در آن بازیکنان NBA خواهد غذا خوردن و بازی در دنیای دیزنی

دیزنی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات پارک را بازگشایی برای عموم در شنبه, جولای 11, در حالی که Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود پارک باز خواهد گشت در یکشنبه, جولای 15. بازیکنان NBA اجازه داده نخواهد شد برای بازدید از دیزنی جهانی پارک در طول ساعت کار عادی.

تیم NBA خواهد بود قادر به ذخیره “bookable تجربیات در NBA پردیس در دیزنی” است که شامل بعد از ساعات دسترسی به اکسپدیشن اورست در پادشاهی حیوانات, Rock ‘N’ Coaster غلتکی در استودیوهای هالیوود و آزمون پیگیری در Epcot با توجه به NBA یادداشت به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

NBA بازیکنان و اعضای تیم سفر می کتاب تجربه است که شامل ساعت بعد سوار بار گلف بچه در دیزنی جهان دوره های سفرهای ماهیگیری در یک باس مواجه نگردند دیزنی دریاچه و بولینگ در Splitsville لوکس خطوط در دیزنی چشمه.

همچنین نگاه کنید به: مرکز شهر دیزنی در حال حاضر فروش coronavirus ماسک با میکی ماوس هالک و نوزاد Yoda شخصیت

کمیسر NBA آدم نقره ای چاره ای به حال, اما اجازه می دهد تا بازیکنان خود را برخی از زمان سوار با حباب های نجومی در نظر گرفتن محل پس از نزدیک به پارک دیزنی.

“خواهیم دید چه مدت آدم نقره ای می توانید نگه داشتن رابین و من از رفتن به پارک” بروک لوپز آسوشیتدپرس گفت.

دوقلو 7-پا لوپز برادران خواهد شد از رفتن مستقیم به اکسپدیشن اورست به عنوان به زودی به عنوان آنها یک فرصت است.

“ما در حال رفتن به سوار شدن آن را به عنوان چند بار به عنوان ما می توانیم” رابین لوپز گفت: در یک Disney Parks Blog تصویری.

این لوپز برادران یک بار سوار اعزامی به اورست بارها و بارها پس از فلوریدا باد و باران.

“آن را به نوعی تبدیل به یک مسابقه به ببینید که چه کسی باقی خواهد ماند ایستاده در پایان” رابین لوپز گفت: در این ویدئو. “من با افتخار می گویند آن را به من بود.”

همچنین نگاه کنید به: صف های طولانی استقبال بازگشایی مرکز شهر دیزنی

دیزنی-وسواس ستاره NBA سفر متقابل کشور توسط جت خصوصی در بین بازی در ماه دسامبر befire این COVID-19 شیوع در ایالات متحده به میان اولین سواران در افزایش مقاومت بی راهه سوار تاریکی در جنگ ستارگان: کهکشان لبه در استودیوهای دیزنی هالیوود با توجه به ESPN.

پس از بازگشت به عقب در افزایش مقاومت لوپز برادران پریدند در هزاره شاهین: قاچاقچیان اجرا برداشت بیگانه mocktail در Oga مغازه خواربار یا مشروب فروشی و زد به یکی از مورد علاقه خود را 7-پاورقی: Chewbacca. پس از یک عکس سریع با Chewie وجود دارد زمان برای یکی از آخرین سوار بر افزایش مقاومت قبل از رفتن به جت خصوصی را به بازی بعدی خود را.

“من واقعا احساس می کنم بخشی جدایی ناپذیر از مقاومت در این نقطه” رابین لوپز ESPN گفت:. “من قصد ندارم به دروغ به شما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de