هوایی هند به پایان می رسد خدمات کارآموز کابین خدمه

دهلی نو: به نقل از زمان ملال انگیز حمل و نقل هوایی سناریو هوایی هند است که فسخ خدمات کارآموز کابین خدمه و کابین خدمه خروج پیشنهاد اشتغال از کسانی که تحت آموزش است.

پنج سال به یک سال

طبق منابع جدید خدمه و کارآموز خلبانان ممکن است کاهش قراردادها از پنج سال به یک سال است. منابع گفت: هوایی هند است که فسخ از 1200 خدمه و کارکنان که بیش از 55 سال سن-پیر از جمله 190 کارآموز خلبانان.

در نامه نوشته شده توسط سرپرستان هوایی هند است به اطلاع متقاضی که قبلا انتخاب شده به عنوان خدمه کابین در ماه اوت سال 2019 موضوع به اتمام موفقیت آمیز از آموزش است.

“از طرف هوایی هند ما می خواهم برای تشکر از شما برای علاقه نشان داده شده توسط شما در پیوستن به سازمان ما. اما از نظر زمان حمل و نقل هوایی سناریو آن خواهد شد ممکن است به صورت هوایی هند به بهره مند ساختن هر بیشتر آموزش به شما برای درگیر شدن خدمات خود را” این شرکت اعلام کرد.

بانک تضمین بازگشت

“نظر به دلایل فوق که خارج از کنترل شرکت بوده است تصمیم به قطع خود را آموزش مقدمات و توزیع با پیشنهاد تعامل با اثر فوری. بانک تضمین مبله شده توسط شما در زمان پیوستن به بازگشت باستثنای,” هوایی هند گفت: خدمه کابین.

“یک بار دیگر به نمایندگی از هوا در هند ما با تشکر از شما برای همکاری و اعتماد است که شما را درک خواهد کرد به گونهای که ما محدود به قطع آموزش ترتیبات” حامل گفت.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de