پس از یخ سرکوب آنلاین زبان آموزان بین المللی دانش آموزان تقلا برای برنامه های پشتیبان

سپس این هفته او را دیدم اخبار: دانشجویان بین المللی نمی خواهد اجازه اقامت در این کشور اگر آنها تنها با در نظر گرفتن کلاس های آنلاین دولت گفت: با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس وادار بسیاری از کالج ها برای جلوگیری از تدریس در فرد است. در یک لحظه Auster گفت: او نامشخص است در مورد نه فقط سقوط اما او خود را از آموزش و پرورش کار خود را.

“همه چیز من برای آینده برنامه ریزی شده است تا در هوا” او گفت:.

روز دوشنبه فدرال دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه اعلام کرد که دانش آموزان ثبت نام شده به طور کامل برنامه های آنلاین را مجبور به ترک کشور و یا انتقال به یک برنامه که شامل کلاس های حضوری برای حفظ وضعیت حقوقی.

آن را به طور کامل قانون جدید. دولت به طور معمول نیاز به دانشجویان بین المللی به اکثر کلاس ها در فرد است. اما آن را تا به حال ارائه انعطاف پذیری بیشتر زمانی که این بیماری همه گیر توقیف کالج ها در ماه مارس است. جدید راهنمایی که منتشر شده blindsided مسئولان دانشگاه که انتظار می رود مقامات اداره مهاجرت به اعطای همان انعطاف پذیری آنها داده بود در بهار به خصوص به عنوان coronavirus موارد سنبله.

دانشجویان بین المللی در ضمن در حال انجام چه مهاجران اغلب در حالی که در انتظار دادگاه به حل کردن تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارسال آنها را به خانه و ارسال پیام: آنها نگران کننده است و آنها در حال تلاش برای برنامه های پشتیبان.

تحصیل در خارج از کشور ویزا و همیشه به ارمغان می آورد برخی از محدودیت ها و عوارض. اما غیر منتظره تغییر تنها چند هفته قبل از شروع کلاس ها به حال دانشجویان بین المللی نگرانی در مورد اجاره سفر دانشگاهیان هزینه و شغل — تمام چیزهایی که در حال حاضر متزلزل ساخته شده توسط این بیماری همه گیر.

بیوشیمی دانشجو از ایرلند صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چون او می ترسید تلافی شده بود چک کردن یخ در وب سایت هر روز در ماه ژوئن به امید دیدن همه گیر قوانین افزایش یافته است. او در بر داشت یخ تصمیم در وب سایت قبل از مدرسه, دانشگاه ایالتی نیویورک بود و حتی اطلاع داده شود.

او مشاور به او گفت که برای پیدا کردن هر فرد در دوره مدرسه ارائه شد و ثبت نام کنید. (در دیگر مدارس, دانش آموزان و استادان را درهم برای ایجاد کلاس های دانشجویان بین المللی می تواند در فرد است.) اما این دانشجو گفت: وجود دارد به اندازه کافی در اتاق محدود در کلاس های حضوری برای هر دانشجوی بین المللی به یک نقطه.

او ایجاد یک منبع ورق با یک اسکریپت برای مردم به تماس با اعضای کنگره و به اشتراک گذاشتن آن در توییتر. از آن شده است را بازتوییت کرد هزاران بار و در حال ترجمه به زبان های متعدد.

“این سیاست است که یک پیام به هر دو آمریکایی و بین المللی دانش آموزان,” او گفت:. “این پیام به آمریکایی ها است,” ما در حال رفتن به تظاهر این ویروس وجود ندارد.’ پیام ما است, ‘دریافت کنید.’ “

Carissa Cutrell سخنگوی یخ گفت: او نمی تواند اظهار نظر در ارشاد به دلیل انتظار دادخواهی.

Anchita Dasgupta, یک دانشگاه براون ارشد از کلکته, هندوستان تا به حال دشوار گفتگو با خانواده او پس از این سیاست اعلام شد. پس از خواندن بیش از حقوقی اصطلاحات چهار بار او فکر او و پدر و مادر خود را درک تصمیم او مواجه شد: دیگر قادر به گرفتن کلاس های آنلاین از خارج از کشور او را به خطر افشای خود به این ویروس در ایالات متحده و بازگشت به مدرسه و یا اقامت در هند و خطر از دست دادن ویزا — و با آن علمی و آرمان های حرفه ای.

“خانواده من نگران من ممکن است این ویروس هستند. اما که می تواند حتی نمی تواند یک نگرانی در حال حاضر” Dasgupta گفت. “من باید برای ثبت نام در کلاس یا من از دست دادن وضعیت ویزا.”

اما حتی اگر او قادر به بازگشت به دانشگاه Dasgupta گفت: او نگرانی همه است که خطر این سفر قرار گرفتن در معرض اضافی به ویروس خواهد بود به هدر رفته اگر کلاس ها ناگهان آنلاین و ویزا باطل است.

“این واقعیت که ما می توانیم لگد از کشور در هر نقطه ای که هیچ کس در مورد مراقبت که” او گفت:. “ما به طور مداوم در زندگی با این فشار است.”

مشابه انتخاب ثابت شده عمر Tunc یک تازه وارد در دانشگاه جورج تاون از ترکیه است. زمانی که پردیس توقیف بیش از رخصتی بهار, او خانه در استانبول و نمی تواند بازگشت به منطقه است. تا او را از خواب بیدار در ساعت 1 صبح به طور منظم برای حضور در کلاس. با غیر قابل اعتماد WiFi او نمی تواند شرکت در بحث.

صرف نظر از اینکه کلاس های خود خواهد بود آنلاین, او می خواست به پشت در واشنگتن در این پاییز. وجود دارد بیش از این زمان تفاوت نقشه کشی او را: او مشغول به کار 20 ساعت در هفته — حداکثر مجاز بود که تحت F1 ویزا — برای کمک به تامین هزینه کالج. اگر او نمی تواند بازگشت او کار رفته است بیش از حد.

“ما فقط یک تراشه چانه زنی برای مدارس برای بازگشایی شده است. آنها واقعا نمی مراقبت در مورد ما” Tunc گفت: از تصمیم دولت. “این dehumanizing ما. ما بیشتر از فقط شهریه پول است. ما به تنوع. ما را به چشم انداز دیگری.”

استر, آلمانی, قانون, دانش آموز, زندگی در اینجا پنج سال در حال حاضر با دوستان دیرین و یک رابطه اینجا واشنگتن مانند خانه احساس می کند. در حال حاضر او است تعجب که در آن او می خواهم اگر او را ترک کرده است. او نمی تواند پیوستن به پدر و مادر خود را که دیپلمات ها در هائیتی و جمهوری دومینیکن کشور او نمی تواند وارد کنید. “من مطمئن هستم که در آن من خواهد بود قادر به رفتن” او گفت:.

او می تواند بازگشت به آلمان بومی و خود جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق کلاس های آنلاین در وسط شب, او گفت:. اما هنگامی که وجود دارد, او مطمئن بود که او مجاز به بازگشت به ایالات متحده است. مصاحبه با شرکت های حقوقی است که ممکن است حمایت بین المللی دانش آموزان به طور معمول اتفاق می افتد در محوطه دانشگاه در ماه ژانویه, او گفت:.

با قانون ایالات متحده درجه او نمی تواند عمل در اروپا است. اما در حال حاضر مشغول به کار در ایالات متحده به نظر می رسد نامشخص است. پس او را با توجه به راه اندازی مجدد خود را قانونی آموزش و پرورش در آلمان و یا شاید شروع یک مدرک کارشناسی ارشد برنامه وجود دارد و بازاندیشی آینده خود را در دسترس نباشد.

او همچنین تجدید نظر در اجاره او تمدید در ماه گذشته. “که بزرگ نیست,” او گفت:.

حتی اگر قوانین تغییر و وجود دارد یک راه برای ماندن در GW قانون این سقوط او گفت: “در پشت سر من من همیشه فکر می کردم که می تواند تغییر دوباره در برخی از نقطه.”

نیک اندرسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de