62 مالزیایی, 11 عربستان Tablighis پیاده روی پس از مذاکرات ثمر

دهلی نو: یک دادگاه دهلی روز جمعه مجاز 62 مالزی و 11, عربستان سعودی از اتباع به راه رفتن پس از اعمال مجازات تومان 7000 تا 10 ، 000 تومان در هر یک از آنها را در زیر درخواست مقرون به صرفه. آنها تا به حال شرکت در یک Tablighi Jamaat جماعت در دهلی Nizamuddin مرکز در ماه مارس است.

اتباع خارجی منتقل شده بود درخواست مقرون به صرفه نرم افزار پس از دادگاه آنها را به قید وثیقه در اوایل این هفته.

این یک pretrial مذاکره بین متهم و دادستان در جایی که متهم موافق به اعتراف به گناه در ازای برخی امتیازات توسط دادستان.

دادگاه آنها را مجاز به راه رفتن پس از زیر بخشی دادرس (SMD) از Lajpat Nagar بود که شاکی اضافی کمیسر پلیس و بازرس Nizamuddin منطقه ایستگاه پلیس را افزایش نمی دهد هر گونه اعتراض به خود را درخواست.

با توجه به حمایت هری مطلع شدند که به نمایندگی از خارجی ها در مورد شهری دادرس Siddharth ملک اجازه دهید کردن مالزیایی در پرداخت 7,000 تومان در حالی که هر شهری دادرس Ashish Gupta مجاز 11 اتباع عربستان به پیاده روی رایگان و پرداخت 10 ، 000 تومان در هر.

در روز پنج شنبه, 60 مالزیایی اجازه داده شد به راه رفتن رایگان در پرداخت جریمه تومان 7,000 هر. در درخواست خود را مقرون به صرفه نرم افزار, آنها تا به حال به دنبال مجازات کمتر با پذیرش خفیف اتهامات عنوان شده علیه.

تا به حال تعداد زیادی از اتباع خارجی متعلق به افغانستان, برزیل, چین, آمریکا, اوکراین, استرالیا, مصر و روسیه و الجزایر و بلژیک و عربستان سعودی و دیگران شده اند با توجه به قید وثیقه در همان مورد است. همه آنها را نقل مکان کرد و تقاضای مقرون به صرفه برنامه های کاربردی.

اتباع خارجی بخشی از جماعت برگزار شد در اتهام نقض ویزا هنجارها و coronavirus دستورالعمل صادر شده توسط دولت هند.

پلیس دهلی جرم شاخه ای به نام بیش از 900 اتباع خارجی در ارتباط با این مورد. آنها نه دستگیر شده است, هر چند این مرکز خود را لغو ویزا و آنها را در لیست سیاه.

شاه ثبت شد در برابر Tablighi Jamaat رهبر مولانا سعد Kandhalvi و دیگران در 31 مارس است.

متهم متهم شده اند در هند جزا اپیدمی بیماری های, قانون مدیریت بحران عمل می کنند و همچنین برای نقض prohibitory سفارشات در بخش 144 از آیین دادرسی کیفری.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de