خواهد Vikas Dubey را بازداشت و راه را برای “Vikas” در اوتار پرادش ؟

حسین Saify

به زودی پس از کمین که تا به حال رخ داده در کنپور یک نیروی پلیس از 3000 مستقر شد به گرفتن آن مجرم VikasDubey.

در ضمن DGP دفتر تا به حال ساخته شده یک لیست از بالا 33 مجرمان در اوتار پرادش به عنوان بخشی از ” عملیات تمیز….’

دولت بوده و نقطه جوش از جرم و جنایت پس از چند دهه و برای بسیاری از دلایل. اما پی در پی دولت آمده بود به قدرت با انگیزه به پایان ‘Gunda راج“یا”جنگل راج“و بنابراین مردم می توانند لذت بردن از جوهر واقعی از ‘loktantra (دموکراسی).’

فعلی یوگی Adityanath دولت به قدرت رسید تا سال 2017. دولت در حال حاضر آن حفاری میراث خود را با بیش از 1100 برخورد در دولت است که در حال خروج از 100 کشته و 400 مجروح شدند.

با توجه به ملی جرم و جنایت سوابق اداره ‘آمار’ گزارش منتشر شده در سال 2018; ایالت اوتار پرادش حمل 10.9 درصد از کل نرخ جرم و جنایت در کشور است.

در سال 2017, 3,10,084 بودند رزرو در زیر برخی از IPC بخش و یا دیگر. سال بعد 3,42,3455 بودند رزرو شده است.

دولت 12.5 درصد جرم و جنایت در نظر شکستن SSL (ویژه و قوانین محلی) دانستنی (حوادث که در آن شناسایی شده است که قانون شکسته شد).

دولت نیز در صدر لیست در جرم و جنایت علیه زنان با 59,445 موارد در سال 2018 است.

برخی دیگر از “افتخارات” شامل 19,921 موارد یک صنعت معروف است برای آدم ربایی و آدم ربایی در سال 2017.

به علاوه درصد نرخ جرائم علیه اموال می آید به 35.2 درصد و در مجموع جنایات دولت اگر چه ایالات مانند هاریانا و ماهاراشترا کرایه بالاتر به این می آید.

در حالی که دولت شاهد بهبود در بسیاری از جنبه های مانند به طور کلی نرخ جرم و جنایت به رغم این دولت به نمایندگی از 16 درصد از جمعیت این کشور هنوز منجر به 10 درصد ملی می پردازیم.

توجه داشته باشید در مختلف به تفسیر Vikas Dubey دستگیری به عنوان یک گام به سمت”Vikas است که به سادگی افکار واهی و پوچ. حتی سرگرم چنین فکر دولت به مقابله با مسائلی مانند نرخ سواد بهتر و همچنین تجهیزات پزشکی, نرخ مرگ و میر نوزادان مرگ و مير مادران و حفظ آرامش.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de