Whicker: دانش آموز-ورزشکار در آن منظور خود منتظر فرصت

در برخی از کالج ها شما فوتبال بازی کند. در دیگران فوتبال بازی می کند شما.

Zachary ون Bennekum از غرب تگزاس بالا احتمالا نمی خواهد بسته بندی خود را سنگین ژاکت برای حضور در دانشگاه کارنگی ملون در پیتسبورگ اگر نیست آن را برای بازی او را دوست دارد.

او را به تماشای فیلم ها و وزنه و تمرین درست مثل آنها در پن استیت یا پیتسبورگ اگر نه کاملا به عنوان اغلب.

اما او را درمان فوتبال در زمینه به عنوان یک فوق برنامه فعالیت های توپی از همه تجربه انسانی است. هیچ وحشت در دانشگاه کارنگی ملون بیش از عدم اطمینان از 2020 فوتبال کالج فصل است.

ون Bennekum بود 4.55 دانش آموز در غرب تگزاس و valedictorian شد و به نام این تیم از تمایز های ملی فوتبال پایه و اساس است. اعضای دیگر: Lance Keneley از Mission Viejo, دریک متکالف از سنت جان Bosco, حیوان دست اموز میلر از الماس در مرتع پرورش احشام و آنسون Pulshipher از Temecula.

“این همه در آمد برای مدیریت زمان” ون Bennekum گفت. “پس از تمرین و وزن من می خواهم به پرش در و شروع به کار حق دور. من معمولا می خواهم آن انجام می شود توسط 8 یا 9 ساعت و پس از آن من می خواهم که بقیه شب.”

مدیریت زمان نبود مشکل در طول بازی. اگر ساعت تیک تاک ون Bennekum بود. او در حال اجرا به عقب مفید گیرنده و خارج linebacker که تحت نظارت دفاع تمام.

“او مربی من در این زمینه گفت:” سر مربی کریس وارنر. “او همه در موقعیت. من واقعا فکر می کنم او ممکن است شانس در فوتبال مهم دانشگاه اما او خوب چوگان سرپهن, بازیکن, بیش از حد, بنابراین او نمی اختصاص کل سال به بازی. آن را روشن است که او تصمیم درست است.”

این Wildcats هرگز برنده بازی حذفی قبل از پاییز گذشته. در دور دوم آنها را تحمل دو 21-نقطه کسری و در عین حال تضعیف ساحل طولانی ویلسون 57-56. وستون Eget اخراج هفت زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و ون Bennekum تا به حال هشت جلب.

که او نیز شب وست تگزاس فرار بر روی زمینه تکان دادن ساگوس پرچم حمایت از رقیب مدرسه بعد از مدرسه تیراندازی که منجر به کشته شدن دو.

“همه چیز در مورد اون شب باور نکردنی” وارنر گفت: “اما من به یاد داشته باشید ژاک گرفتن باز, ساخت اولین فراز مصرف ما را در این زمینه است.”

کارنگی ملون مربیان دیده بود ون Bennekum در انگلستان نخبگان اردوگاه درمانگاه در دانشگاه تافتز. غنی Lackner یک کارنگی ملون گراد بوده و سر مربی از سال 1986.

در زمان های مختلف CMU شده است رتبه شماره 1 در سراسر کشور در علوم کامپیوتر. این طول می کشد تنها 14 درصد آن به متقاضیان است. درام آن مدرسه توسط Ted Danson, Leslie Odom Jr, مقدس, شکارچی و Steven Bochco که مجهز به تلویزیون های سری, Hill Street Blues با CMU آلوم. یکی دیگر از Tartan بالا achiever شد جری logic wolf که در تبدیل یک نمره کامل در ریاضی بخشی از خود را نشسته و سپس به امریکا بهترین بیس بال خبرنگار راست تا مرگ او در سال 2019.

کارنگی ملون را کلی فوتبال برجسته آمد و در سال 1926. نوتردام به شهر آمد اما مربی Knute Rockne شد تا blase که او تصمیم گرفت برای دیده بانی ارتش-نیروی دریایی بازی به جای. رهبری دفاع از لوید “را شطرنجی گاو” Yoder این Tartans تکان ایرلندی 19-0 در پیتسبورگ فوربس زمینه است.

ون Bennekum اذعان پیتسبورگ آب و هوا ممکن است مشکل ساز می شود بلکه می گوید او نمونه Primanti برادران ساندویچ که از ویژگی های سیب زمینی در بین نان. معلوم نیست که آیا NCAA معتقد است که غیر قانونی انگیزه.

او قصد دارد به مطالعه سیستم های اطلاعاتی. “وجود دارد برخی از برنامه نویسی یک کسب و کار کوچک” او گفت:. “این” مردم از علم کامپیوتر است.”

در ضمن فوتبال کالج franchises که پوشیدن لباس آموزش عالی در حال ناجور و مقامات در حال انجام هر شکلی شایسته سیمون Biles به می گویند که آنها خواهد شد بازی چیزی از یک “فصل”.

ده بزرگ را با آن غیر همایش بازی های Pac-10 و ACC با توجه به آن است. این بدان معناست که USC-نوتردام خواهد بود scotched برای اولین بار در زمان صلح از سال 1926.

به عنوان مثبت نرخ خود ادامه می تازد این همه تقلا به نظر می رسد مسئله. هفتاد هزار یا بیشتر مردم نمی خواهد جمع آوری گونه های فلاسک در طبقه سالن های فوتبال کالج در این پاییز.

هر دو آنها در بهار و یا آنها را محدود کردن حضور و غیاب و در نتیجه جو در راه است که بیشتر در ثانیه و 10 مخاطبان را پیدا خواهد کرد غیر قابل قبول است. آیا فوتبال کالج را عمارت پیچیده می تواند زنده ماندن همراه با آن بی پایان gravy train از بازار و دیگر غیر ضروری پرسنل سوال برانگیز است.

اما این ویروس را انتخاب کنید در bluebloods.

روز چهارشنبه ون Bennekum بود و رفتن در مورد کسب و کار خود را با یک چشم به سمت Aug. 6 ورود در پیتسبورگ. بعد از ظهر با او تماس بگیرید. کارنگی ملون نخواهد بود در حال بازی فوتبال در سال 2020 است.

او به پیدا کردن چیزی برای انجام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de