ورشو شهردار انرژی زا لهستان مخالف است. ریاست جمهوری برنده خواهد بود یک ضربه بزرگ به اروپا populists.

گرزگورز Michalowski سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

ورشو شهردار و ریاست جمهوری نامزد Rafal Trzaskowski در رالی در لهستان در تاریخ 3 ژوئیه سال 2020 است.

شچچین لهستان — امکان که شهردار ورشو می تواند سرنگون لهستان رئیس جمهور در روز یکشنبه انتخابات بود و مردم بسته بندی شده به میدان مرکزی این شهر عده ای این هفته — سیاسی خود امیدوار outweighing ترس از coronavirus.

ایستاده در میان جمعیت, هنرمند جوانا Zbikowska, 55, گفت: روز یکشنبه رای گیری ممکن است “آخرین شانس برای تغییر” لهستان سیاسی در دوره پس از پنج سال از گسترش قدرت توسط جناح راست قانون و عدالت ،

آن سخت-خط سیاست از جمله تلاش برای وادار کردن مستقل قضات — آورده فسخ از حقوق گروه و دیگران که این کشور دست خوش پیشامد میشه از استانداردهای اتحادیه اروپا بر حکومت قانون است.

در آوریل دادگاه عدالت اتحادیه اروپا بلوک بالاترین دادگاه دستور لهستان به حالت تعلیق در یک پانل ویژه با قدرت به تعقیب قضات که منتقدان گفت: می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل آن دیده می شود به عنوان مخالف دولت است.

[تهمت قول به تغییر نیروهای ایالات متحده از آلمان به لهستان]

هنوز لهستان جمهور آندره Duda شد به راحتی پیش رو در دور اول رای گیری ماه گذشته. اما نظر سنجی ها پیش بینی دور و نزدیک مسابقه به عنوان روز یکشنبه رواناب با ورشو اروپا طرفدار شهردار Rafał Trzaskowski که وعده داده شده برای ایستادن برای بیشتر تحمل و کمتر تقسیم کشور است.

در تجمع روز شنبه در Szczecin, Trzaskowski حامیان تکان داد E. U. و پرچم و برخی از عینک رنگین کمان رنگ ماسک صورت.

“این یک رویا در مورد لهستان کامل باز و مقاوم و شجاع و باغی مردم” Trzaskowski گفت: از چشم انداز خود را برای لهستان.

سیاست آمریکا در پس زمینه

میشل Jakuszewski, 28 با حضور در این تجمع با همسر و 2-ماه-پیر دختر گفت او رای دادند Duda پنج سال پیش و در حال حاضر پشت ورشو شهردار. او گفت که او نمی خواهند لهستان به مانند ایالات متحده آمریکا تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن.

در مقایسه با ایالات متحده در جنگ سیاسی هستند تصادفی نیست.

تنها چند روز قبل از دور اول Duda ملاقات مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن در آنچه دیده می شد به عنوان تلاش برای تقویت مبارزات انتخاباتی خود. Trzaskowski است پس از صحبت رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

Kacper Pempel

ایسنا

جمع آوری مردم در حمایت از شهردار ورشو و نامزد ریاست جمهوری Rafal Trzaskowski در اچتا لهستان, در تاریخ 9 ژوئیه سال 2020 است.

“برخی از موسسات مستقل هستند تحت حمله” Trzaskowski گفت واشنگتن پست پس از شنبه رالی. “وجود دارد یک خطر بزرگ است که دولت همچنان با سیاست های خود از سیاسی مستقل نهاد.”

[تجزیه و تحلیل: یک جدا مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار مشتاق جمهور لهستانی]

در حالی که لهستان رئیس جمهور به طور سنتی عمدتا تشریفاتی نقش را وتو می تواند به Trzaskowski اهرم بیش از قانون و عدالت در پارلمان اروپا که در آن برگزار شد اکثریت در مجلس پس از انتخابات 2015. انتخابات بعدی مجلس انتظار می رود که بیش از سه سال از هم اکنون.

به عنوان Trzaskowski در نظر سنجی ها در هفته های اخیر در میان اولین پیامدهای یک coronavirus ناشی از رکود اقتصادی Duda دو برابر کردن در پلاریزه اظهارات. او پیشنهاد کرد که تلاش ها برای پیشبرد جامعه حقوق شد و بدتر از کمونیسم و به نام حزب مخالف اصلی بدتر از coronavirus.

لهستان دولتی پخش شده است تبدیل به یک “کمپین ابزار برای وقت” با “بیگانه و ضد سامی undertones” با توجه به گزارش سازمان امنیت و همکاری در اروپا است.

صعود مداوم در نظر سنجی

در ضمن Trzaskowski به دنبال قاب خود را به عنوان یک رهبر است که می تواند متحد اما قادر به ایستادگی خود در برابر حزب حاکم. پس از او وارد انتخابات ریاست جمهوری در ماه مه Trzaskowski موافقت با رتبه بندی افزایش یافته است 34 درصد به 45 درصد با توجه به
Kantar نظرسنجی .

پسر یکی از لهستان ترین مشهور جاز و پیانیست Trzaskowski صرف سال به عنوان یک دانشگاهی و اتحادیه اروپا متخصص صحبت پنج زبان و مباهات از مجموعه ای از بیش از 10000 کتاب. او به عنوان یک عضو پارلمان اروپا, لهستانی, وزیر دولت و دیجیتالی و پس از آن به لهستان و اروپا و وزیر.


[انتخابات سال گذشته در مجارستان و لهستان حیرت زده populists]

زمانی که Trzaskowski بود و در سال 2018 به عنوان حزب مخالف را نامزد شهرداری در ورشو یک اپوزیسیون دژ آن به عنوان یک شگفتی برای برخی از مفسران سیاسی. آنها تعجب اگر Trzaskowski که تا به حال شهرت به عنوان یک احتیاط فکری مناسب خواهد بود و به یک چشم انداز سیاسی بود که به طور فزاینده ای تحت سلطه عمیق شکاف و در زمان وحشیانه دشمنی میان دولت و مخالفان.

Janek Skarzynski

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردان در خیابان در کنار کمپین پوستر ورشو شهردار و نامزد در لهستان در انتخابات ریاست جمهوری Rafal Trzaskowski و از رئیس جمهور آندره Duda در 9 ژوئیه سال 2020 در Raciaz, لهستان.

Trzaskowski اجتناب حمله شخصی است که در حال حاضر رایج است. تبلیغات به تصویر کشیده Trzaskowski به عنوان روشنفکر و زرنگ و دانا و جهانی. او برنده مسابقه برای شهرداری توسط یک زمین لغزش.

“این زمانی است که Trzaskowski جنگنده متولد شد” گفت: Jarosław Flis یک جامعه شناس در کراکوف-بر اساس دانشگاه Jagiellonian. “او هر چیزی را برای اعطا شده است اما اثبات خود را در باطل نبرد.”

سابقه خود را به عنوان شهردار ورشو تر است تفرقه ،

در حالی که او دیده است به عنوان موثر مبارز, برخی از منتقدان شکایت او shies دور از اقدام جسورانه اگر آن را می تواند به اثبات بحث برانگیز است.

“در حالی که هر شهرستان عمده در اروپای غربی باعث می شود خود را دوستانه به عابرین پیاده و دوچرخه سواران Trzaskowski هم از ترس به معرفی هر پروژه که در تحریک رانندگان خودرو” گفت: Jan Mencwel سر از شهر ما انجمن ورشو پیشرو گروه با تمرکز بر زندگی شهری.

مصون سازی سیاسی شرط

در فوریه 2019, تازه انتخاب شده Trzaskowski امضا “همجنسگرایان+ بیانیه” برای ورشو که شامل تعهدات برای مبارزه با تبعیض و خشونت علیه جامعه همجنسگرایان.

اعلام کرده بود که جناح راست واکنش از جمله اعلامیه “همجنسگرایان رایگان” مناطق تقریبا در 100 جوامع و شهرهای عمدتا در حزب محافظه کار جنوب شرقی کشور است.

تحلیلگران گفت: واکنش یک کلید درس برای Trzaskowski.

او در طول پس از آن ریاست او عمدتا اجتناب فعالانه بحث در مورد همجنسگرایان موضوعات در چه برخی از تحلیلگران می گویند یک نوبت به عمل گرایی در یک کشور که در آن اکثریت قریب به اتفاق است که کلیسای کاتولیک روم و بسیاری از نگه محافظه کار انداز. Trzaskowski به تازگی گفت که او نه به نفع اجازه می دهد زوج به اتخاذ کودکان است.

Trzaskowski نیز به دنبال رسیدن به فقیر و مذهبی تر مناطق روستایی — قانون و عدالت سنگر — که باید بهره مند از عمده اجتماعی دولتی برنامه های خود را.

Trzaskowski توسعه به نظر می رسد که رانده شده توسط یک, سیاسی, حساب دیفرانسیل و انتگرال. Trzaskowski به احتمال زیاد باید برای برنده شدن بیش از حداقل برخی از حامیان راست نامزد Krzysztof Bosak که کاهش یافته است پس از دور اول.

“حتی اگر او از دست می دهد رواناب او هنوز هم یک شهردار هنوز جوان با سراسر کشور به رسمیت شناختن نام و چشم انداز خوبی برای آینده” جامعه شناس Flis گفت.

اما در Trzaskowski رالی در شچچین بسیاری از حامیان ابراز نگرانی بیش از آنچه در آینده اگر ریاست جمهوری خود را پیشنهاد می افتد کوتاه.

Zbikowska هنرمند گفت: او پسر بزرگ در حال حاضر مهاجرت به لندن “به خاطر پول … چون از آنها بدم میاید.” اگر Trzaskowski برنده او امیدوار است او را متقاعد می تواند حداقل پسر خردسال او را به ماندن در لهستان.

Kalan گزارش از ورشو.

در جنگ جهانی دوم سالگرد مراسم در لهستان 80 ساله موضوع همچنان

لهستانی رئیس جمهور با انتخاب مجدد نامشخص به دنبال افزایش از مغلوب ساختن پیشی جستن

سه کلمه ممنوع در لهستان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de